Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+8
Daniel
Lyra
Kuraan
Noko
Nerefil
Shion
Kiryuu
Doreen
12 posters

    Vérvörös Hold (FRPG)

    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 2 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Pént. Szept. 18, 2009 9:12 pm

    -Találd ki mit varrjak rá. *Átöleli Nokot, és megpróbál elaludni, kissé szokatlan neki a füldugó, de gyorsan megszokja. Este, akkor ébred mikor a kis kütyü lemerül. Lustán nyújtózik egy nagyot, az éjjeliszekrényre teszi a füleseket és nézi egy kicsit a fiát, hogy hogy tud aludni.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 2 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Pént. Szept. 18, 2009 9:21 pm

    Nerefil: * A medence mellett megy el , mikor halk pancsoló hangot hall . Megrökönyödve látja , hogy Kiryuu úszkál a medencében ruhástól * Odmaegy a medence széléhez és legugol * Megvárja amíg a felszre nem jön a fiú * -Szia..önképző szakkör? *Mosolyodik el * -Vagy csak hűsölsz ott benn?
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 2 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Pént. Szept. 18, 2009 9:25 pm

    Shion: -Nekem semmi bajom vele..*vigyorog * tényleg..szerintem nagyon is szexis , nekem bejön . *Takrjójánál összefűzi ujjait * -Köszönöm , majd talán egyszer felveszek egy öltönyt..csak neked , csak akkor . Mit szólsz? *Mosolyog * -Rendben..de tudsz a keringőn kívül valami mást is? Valami kicsit dinamikusabb társastáncot.
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 2 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Pént. Szept. 18, 2009 9:32 pm

    -Természetesen. lássuk csak.. rumba, tangó, salsa.... meg van még egy pár... *felcsillan a szeme.* - Korcsolyázni tudsz? Szeretnék elmenni korizni. De 3napba nem tudok neked dinamikusabbat meg tanítani, örülök, ha a két féle keringő meglesz, azok a nyitótáncok és igazából azok a lényegek... amit most szerveznek, azokban csak lassú keringők lesznek....
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 2 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Pént. Szept. 18, 2009 9:35 pm

    *feljön a felszinre és vegy egy nagy levegőt.* -Nem csak úgy... elmentem mellette és kedvem támadt belecsobbani... *Kimászik Ner mellett a vízből, kiengedi a haját és kirázza, majd leveszi a farmerját és kicsavarja amennyire tudja, ez után a pólója jön, majd a vállára dobja a ruháit és úgy ahogy van vizesen akar bemenni.* -Te mi járatban? Mikor akarsz beszélni Daniellel?
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 2 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Pént. Szept. 18, 2009 9:37 pm

    Shion: -Hmm..akkor majd egyszer megtanítod nekem valamelyiket , mert időnk az van bőven rá..pár száz év . Hát nagyon pici voltam mikor utoljára korcsolyáztam , úgyhogy fogalmam sincs , hogy most milyen szinten állok . *Nagyot sóhajt * -Már most érezem , hogy unatkozni fogok azon a bálon. Csupa sznob , gazdag arisztokrata .
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 2 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Pént. Szept. 18, 2009 9:44 pm

    Nerefil: -Ahham . *Nézi kedvesét * - Nem akarom lerohanni . Még csak most jött haza és biztosan sok feladat szakadt rá hirtelen . Meg távol volt riától biztos éppen a kimaradt időt pótolják be. *Mosolyog * -Még nincs konkrét célom csak elindultam a kúriába. * Kiryuu elé áll * -Ugye jössz a bálra? * Kedvese nyakát átöleli és hozzá simul nem zavartatva magát , hogy a fiú mennyire vizezi össze vagy sem . * Finoman megcsókolja * -Mielőtt elutasítzanád gondold végig egyszer rendben? Ha elengedsz ha nem én megyek.
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 2 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Pént. Szept. 18, 2009 9:44 pm

    -Persze, szívesen. Jó akkor amjd megtanítalak korcsolyázni is, én nagyon szeretek, és ott jobban szeretek táncolni is. *sóhajt egyet.* -Téged ismerve biztosa unatkozni fogsz ott. De majd kitalálok valamit.... *megfogja Shion kezét, amjd szembe fordul vele, megsimogatja a fiú arcát és meg is csókolja.* -Na menjünk, kezdek éhes lenni. Kíváncsi vagyok milyen lehettél gyereknek, na azt hiszem Nert kifaggatom róla...
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 2 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Pént. Szept. 18, 2009 9:48 pm

    -Felőlem. Én biztos nem megyek. Semmi kedvem a nagybátyámhoz és a többi hülye ficsúrhoz... Teljesen hidegen hagy a dolog. *hangja érzelem mentessé vált.* - Ahham, oké... majd mondd meg az eredményt, ha meglesz egyszer csak... *megsimogatja Ner arcát, de most még is olyan távolinak tűnik.*
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 2 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Pént. Szept. 18, 2009 9:55 pm

    - Azt hiszem már tudom is, de még megálmodom..*mosolyog, majd hozzábújik ő is Kuraanhoz*mikor apja felébred este ő karját és lábait szétvetve alszik háton és gyorsan veszi a levegőt*fejét néha oldalra hajtja, aztán a másik oldalra dobja*nyugtalanul alszik ez látszik is rajta*csak akkor nyugszik meg, mikor szemöldökei mozogni kezdenek, majd pillái aprókat rebbenve egyre jobban elnyílnak, ahogy ébred*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 2 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Pént. Szept. 18, 2009 9:57 pm

    Nerefil: -Te már biztosan sok ilyen bálon voltál ,de nekem soha nem adatott meg , hogy a közelébe menjek egy bálnak . Úgy gondoltam , hogy te is jöhetnél Danielhez ,de biztosan elfoglalt vagy..meg amúgy sem nagy dolog ez a vizsgálat . *Ránt vállat lehangoltabban kedvese vielkedésétől * -Kiryuu..* beharapja ajkát , majd megrázza fejét , látszik , hogy nagyon mondani akar valamit de mégsem mondja ki végülis * semmi , felejtsd el . Akkor én hasznossá teszem magam..*fordul meg és gyorsan elindul a kúria irányába *
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 2 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Pént. Szept. 18, 2009 9:58 pm

    *Gondol egyet és lelöki Nokot az ágyról, majd elhasal és a srác után néz.* -Jó reggelt. Gondoltam, felrázlak egy kicsit.
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 2 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Pént. Szept. 18, 2009 10:02 pm

    Shion: -Remélem , hogy valami jót találsz ki , hogy ne unjam magam . Talán még élvezni is fogom a dolgot egy kicsi ha te is vagy ,de nem sok reményt fűzök hozzá. Inkább engem kérdezz , ha a gyerkkoromról akarsz tudni .*Javasola hevesen vagyis Nertől megtudhat többet ez azt sejteti* Egyik kezét zsbre dugja a másikkal magához húzza a lányt és úgy indulnak el az ebédlőbe *
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 2 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Pént. Szept. 18, 2009 10:03 pm

    -Várj. *Ner után, megy de nem fogja meg a lány kezét inkább elé kocog. Nagyot sóhajt.* - Nézd, engem még mindig zavar a tegnapi dolog... És úgy érzem, hogy ez nálad is ott mozog...
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 2 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Pént. Szept. 18, 2009 10:05 pm

    -Határozottan Nert kérdezem, ezek után az már fix! *Jelenti ki határozottan egy széles mosolyal az arcán. Az ebédlőben helyet foglal, és válogat piritós vagy műzli, végül a pirítós mellett dönt.*
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 2 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Pént. Szept. 18, 2009 10:08 pm

    Shion: *Felemlei mancsait megadóan * -Jól van..ahogy szeretnéd . *Leül kedves mellé de ő nem csak csipeget ahogy kedvese hanem rendesen eszik nem kis mennyiségeket * K edzése megtette a hatását , láthatóan kockásadott hasfala és bicepsze is megnőtt*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 2 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Pént. Szept. 18, 2009 10:12 pm

    Nerefil: -Nos igen , jól látod . És mit szeretnél ezzel kapcsolatban mondani? Én szeretlek ..de ..kérlek kicsit legyél türelmesebb , ha nem akarok veled lefeküdni egy ideig ..szerintem érthető az indok .
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 2 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Pént. Szept. 18, 2009 10:13 pm

    -Remélem továbbra is K tartja az edzéseid, és ilyen intenzíven mint eddig, mellesleg kellene egy új ing neked. vállban kezd szűk lenni. *Majd elégedetten és kissé ábrándozva mustrálja tovább SHion, hogy hol szűk még rá az ing.*
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 2 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Pént. Szept. 18, 2009 10:14 pm

    *nagyot nyekken a padlón, majd összehúzott szemöldökkel nyitja ki a szemeit és néz fel kómásan, majd megfogja a fejét, ami koppant a padlón* Jesszus... Finomabb ébresztőt is kitalálhattál volna...*nyöszörgi* Mégis mire volt ez jó? *ül fel fejét fogva, majd mélyet sóhajt*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 2 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Pént. Szept. 18, 2009 10:18 pm

    -Na, bevált. Most nem azon agyalsz, hogy mit álmodtál, hanem hogy seggre estél. *Felkel az ágyról és kezet nyújt Nokonak.* -Na gyere, vár a zuhany meg a reggeli.
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 2 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Pént. Szept. 18, 2009 10:19 pm

    *Magához öleli a lányt.* -rendben így már azért más a helyzet. *sóhajt egyet.* -Veled megyek arra a nyüves bálra.... de nem maradok sokáig... és igen a vizsgálatra is megyek, csak ha szeretnéd....
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 2 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Pént. Szept. 18, 2009 10:35 pm

    Nyugodtan alussza át a nappalt. A redőnyök hangjára ébred fel. Furcsán gyengének érzi magát. ~Pedig nagyon sokat aludtam azóta, hogy vért adtam a fiúnak. Nem értem.~ Tanácstalanul néz körbe szobában. Az is nagyon nehezére esett, hogy felüljön az ágyban. ~Már rég vissza kellett volna térnie az erőmnek. Így még vissza se tudok menni, hogy jelentést tegyek a Direktrixnek.~ Ahogy ez eszébe jut, nagyon megijed, ugyanis nem akarja elmulasztani a kötelességét. Amíg magában rágódik, egy újabb furcsa érzésre lesz figyelmes, ami a hasából indul ki, és lassan egész testén kezd elhatalmasodni. Ez az érzés pedig még jobban legyengíti, így úgy dönt, megpróbál még aludni. Visszacsúszik az ágyra és lehunyja a szemeit, de nem képes igazán elaludni.
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 2 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Pént. Szept. 18, 2009 10:45 pm

    *forgatja szemeit, de azért elmosolyodik* Rendben.. Megyek már megyek!*felkel, majd leveszi ami rajta van*lapockáján feltűnik az ugró szárnyas farkas tetoválás*leveszi a farmert is, majd bemegy a fürdőbe és letusol gyorsan, majd egy törülközővel a derekán, eggyel nyakán jön ki* Szabad ha gondolod.. Hogy szuperált a fülhallgató este?*néz érdeklődve apjára*~apa.. Fura lesz megszokni.. Inkább egy nagyon közeli haver..~*gyorsan felvesz egy farmernadrágot és a saját motyójából egy sötétkék inget vesz fel*a csuklóján a gombokat begombolja, így eltakarják a harapásokat*megtörli mégegyszer a haját, majd ránéz Kuraanra* Tegnap elég jól lecsapolhattam annak a kiválasztottnak a vérét.. Nem hiszem hogy sok ereje van.. Asszem viszek neki valami ételt hálaként.. Majd jövök...*néz rá, majd kimegy*óvatosan lemegy a konyhába*Merilltől 10 méteres távolságban kér egy kis rizst és valami húsételt, ami lehetőleg minél fehérebb legyen és szószt is hozzá, meg innivalót*mikor kész megkéri a hűségest, hogy tegye a pultra és menjen hátra, hogy el tudja vinni a lánynak*Meril nagyokat néz rá, de megteszi, amit kér, majd pillogva, majd vállat vonva figyeli, ahogy a fiú kimegy a tálcával* Köszönöm!*szól vissza az ajtóból, majd felmegy*mindenhol jól körbenéz, hogy ne találkozzon nőkkel, vagy ha sikerül időben kikerülhesse őket messzire*~már fel kellett ébrednie..~*mikor a szobaajtóhoz ér hátával nyitja ki, majd befordul a szobába és az ágyat nézi*pontosabban a benne fekvő cseresznye illatú gyönyörű lányt*szemei lehunyva így úgy gondolja alszik még*odamegy és a tálcát az éjjeli szekrényre teszi és csendesen pakolászik rajta, és tölt a pohárba*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 2 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Pént. Szept. 18, 2009 11:48 pm

    Pár percre sikerül elaludni, aztán az ismeretlen érzés visszarángatja a valóságba. Majd újra és újra. Szemét azonban akkor se nyitja ki, amikor felébred, remélve, hogy így előbb vagy utóbb tényleg sikerül visszaaludnia. Egy újabb ébrenlét alatt meghallja, hogy valaki matat az ágy mellett. Óvatosan beleszimatol a levegőbe, mire ismerős, kellemes illat csapja meg az orrát. Lassan az illat irányába fordítja a fejét és kinyitja a szemét, hátha okosabb lesz. Amikor meglátja Nokot, megkönnyebbülve ad hálát magában az Őrzőnek. Aztán pillantása lesiklik a fiú kezein át az éjjeliszekrényre. Az étel látványára a hasában lévő furcsa érzés felerősödik, ám érzi, hogy az mégsem lesz elegendő. Tekintete visszatér a fiú arcára, majd onnan a nyakára, azon belül is a vénájára. Szája kiszárad, szemfogai megnyúlnak. Rémülten kapja félre pillantását. ~Vérre vágyom. Ez hát az éhség...~ Tudatosul benne, hogy mi is az az ismeretlen érzés, ami ébredése óta kínozza.
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 2 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Szomb. Szept. 19, 2009 12:08 am

    *mikor kész a pakolással a lányra néz*meglepődik, hogy ébren van* Oh.. Öhm.. Szia.. Izé.. Hoztam egy kis ételt neked..*lép hátrébb egyet, aztán még egyet* Gondoltam éhes leszel és szeretném meghálálni, hogy megmentetted az életemet.. Azt hiszem ezt nem fogom tudni egyhamar visszafizetni neked.. És.. Nagyon sajnálom, hogy miattam ennyire legyengültél. Nem akartalak ennyire kiszipolyozni. Nagyon szégyellem magam.. Remélem mostmár valamivel jobban vagy és az étel is segít majd.. Ha valamire szükséged van akkor.. nyugodtan szólj.*néz a lányra, majd mikor szemeibe néz elkapja tekintetét, de ekkor meglátja enyhén nyitott ajkai mögött szemfogait megnyúlva*kirázza a hideg erre és nagyot nyel*~hát persze.. Szomjas... De.. Nem tudom.. Valakit keresnem kell, aki hajlandó, hogy vért adjon neki..~

    Ajánlott tartalom


    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 2 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 26, 2024 4:57 pm