Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+6
Zien
Doreen
Devidrah
Kuraan
Bara
Lyra
10 posters

    A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 23 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Pént. Okt. 09, 2009 6:39 pm

    *hallgatja a lány szavait és igazat ad neki* Igaz.. De tudod.. Ann nem nagyon tud masszírozni sajnos.. És nem is akar... Azt mondta, hogy az az anyja feladata volt és nem érzi úgy, hogy neki kéne megtenni.. Valahogy.. Nos úgy érzem igaza van.. *sóhajt*a keményebb nyomásokra és a fájó pontokra felszisszen továbbra is majd enyhül a fájdalom és ellazul*vállai és tartása is kellemesebb lesz, nyugodtabb* Más pedig itt.. Nos.. Nem nagyon kérhettem meg... Gondolom te is megérted miért.. Az apák és férjek féltik feleségüket és lányaikat.. Féltékenyek rájuk.. Én is az lennék.*a simogatásra mélyeket sóhajt* fejét hátradönti*fülbevalói vállát súrolják*lehunyt szemmel néz az ég felé* Köszönöm Nerefil...*suttogja megfogva a lány kezét mikor az a vállát simogatja*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 23 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Pént. Okt. 09, 2009 6:53 pm

    Nerefil: - Megértem , hogy mások nem engedik meg , eléggé erőszakos népség vagytok..de rend van és béke talán más népeknél is beválna a ti rendetek . Khm..Zien..máskor is megmasszírozlak ha úgy érzed , hogy szükséged van rá . De ez a feleséged feladata volt..és én nem vagyok a feleséged , de ha attól igény tartassz rám én segítek neked. * Elmosolyodik * -Ugyan , nincs mit . * Visszaül a vízbe Zien mellé , kezeivel támaszkodik a medence szélén és fejét is hátrahajtja * - Lassan ki kéne mennem Annek segíteni a vacsora készítésében.
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 23 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Noko Pént. Okt. 09, 2009 7:18 pm

    *ahogy a csóknak vége finoman tartja kedvesét magához ölelve* nézi egy kicsit arcát* Menjünk be... Pihenned kellene...
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 23 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Pént. Okt. 09, 2009 7:36 pm

    *mélyet sóhajt, majd elmosolyodva néz hátra válla felett a lányra* Megköszönném a segítséget. Nagyon jól esett.*mozgatja meg vállait, amik ropognak párat*felsóhajt* Istenem de jó..*suttogja, majd ő is hátát nekidönti a partnak* Tudod.. Mindig is ezért a fajért éltem és a családomért...*néz felfelé, fejét a partra döntve* A feleségem mindig segített.. Mármint.. Rajta kívül velem nagyon senki nem törődött úgy igazán.. Mióta elment el is felejtettem milyen, ha valaki segít.. Vagy törődik velem.. És.. Persze Ann-t is ideértve de.. Azóta senki nem ért hozzám úgy mondván.. Furcsa is kicsit, hogy te megtetted...*néz a lányra*mélyet sóhajt* Igen.. Azt hiszem én is megyek. Induljunk..*kel fel majd kezét a lánynak nyújtja*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 23 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Pént. Okt. 09, 2009 7:46 pm

    Nerefil: -Nagyon szívesen segítek csak szólj , ha szükséged van rám . Értem..ha zavar a közelségem akkor nyugodtan szólj ,mert nem akarok kellemetlenkedni de előfordulhat , hogy olyat csinálok ami neked nem tetszik . Nem egy faj vagyunk és nem egy nem ..szavakból talán jobban megértjük egymást . Szóval nyugodtan szólj ha úgy érzed , hogy már a magánszférádban vagyok. *Mosolyog , elfogadja a férfi keét és kiszáll a vízből * - Szerinted Kuraanék várhatóak a vacsorára ettől a kis incidenstől eltekintve ? Mert akkor úgy kell az adagokat kiszámolni a főzéshez . * Megvárja a férfi válaszát és bemegy az öltözőbe visszavenni a ruháit. *
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 23 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Pént. Okt. 09, 2009 7:57 pm

    - Nem.. Mármint.. Ne gondolj ilyesmire.. Nem zavar a közelséged egyáltalán.. Csak.. Különös, hogy valaki ismét ilyen közel van hozzám.. testileg..*mosolyog* Azt hiszem örülök ennek a közelségnek..*mosolyog a lányra, majd ahogy felsegíti egy pár pillanatig még fogja a finom kis kezeket, a lány szemeit nézi, majd elengedi* Menjünk.. Mond meg neki nyugodtan, hogy jönni fognak..*suttogja, majd kiszáll a vízből és az öltözőbe megy*~ez érdekes.. Mi van velem?~*gyorsan felöltözik, majd Kuraan háza felé megy*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 23 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Pént. Okt. 09, 2009 8:02 pm

    -Ma már frontálisan neki csapódtam egy képzeletbeli tégla falnak, mikor Zien lejáratott, és azért nem csókoltalak meg, mert nem akartam még egyszer beégni, mert ellöksz magadtól... a mai fürdős esemény után.... *össze húzza magán a félig nedves felsőt és közelebb ül a tűzhöz.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 23 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Pént. Okt. 09, 2009 8:09 pm

    Nerefil: -Ha nem zavar a közelség akkor rendben .* Mosolyog kedvesen * Észereveszi , hogy jó sokáig néz Zien a szemébe ,de azt hiszi , hogy azért mert valamit mondani akar de végülis mégsem mond semmit a férfi . Gyorsan átöltözik és visszamegy Zienék házába. * -Szia Ann , Noru ! Miben segíthetek? Hmm..vacsorára jönnek Kuraanék úgyhogy úgy kell majd főznünk .
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 23 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Pént. Okt. 09, 2009 8:29 pm

    *ahogy kedvese megfogja és visszahúzza ránéz, majd az ajtóra* Valahogy.. nincsen étvágyam.. Bocsáss meg..*kihúzza kezét Devidrah kezéből, majd az ajtóhoz megy* Akkor.. Este találkozunk.*mondja nem nézve vissza, majd mintha menekülne megy ki a szobából és megy végig a folyosón*
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 23 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Pént. Okt. 09, 2009 8:42 pm

    *ahogy odaér Kuraan házához kopogtat, majd engedély nélkül lép be* Kuraan.*mondja kicsit hangosabban*

    Ann:*elmosolyodik, mikor meglátja Nert* Szia! Csak nem te is maradtál egy kicsit fürdeni? Mi történt?*mosolyog*nagyon örül a hírnek* Kuraan átjön vacsorára? De jó.. Akkor több étel kell.. És finom.. Hmm.. A kedvencét készítjük.. Gyerünk!*mosolyog, majd elmondja mmi lesz a vacsora és elkezdi készíteni is*
    Devidrah
    Devidrah


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : A sárkányok palotájában

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 23 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Devidrah Pént. Okt. 09, 2009 8:49 pm

    *Hagyja, hogy Bara elmenjen. Nem érti mi is a lány baja. Befejezte az evést, felöltözik a szokásos, edzéshez való szerelésébe, és az edzőtérre megy az egységéhez.*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 23 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Pént. Okt. 09, 2009 8:50 pm

    -Nem vagyok itt.! *Válaszol Ziennek.*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 23 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Pént. Okt. 09, 2009 8:58 pm

    Megrázza a fejét. *-Bolond vagy... Mindenkinek volt gyerekkora...* Mosolyog a férfire, majd meghallja Zient a háta mögött. Kuraan válaszára összébb húzza a szemöldökeit. *-Ha megint duzzogni akarsz, akkor én inkább addig elmegyek sétálni.*
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 23 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Pént. Okt. 09, 2009 9:03 pm

    *elvigyorodik* Rendben.. Akkor bejövök.*megy beljebb*leveszi cipőjét, majd bemegy Kuraan konyhájába, ahonnan a hangot hallotta* Lyra.*biccent a lány felé, majd Kuraanra néz* Remélem átjössz ma.. Ann már nagyon készülődik, hogy a kedvedben járjon.. Szóval ajánlom, hogy a húgodat el ne szomorítsd.. Olyan rég látott már..*néz kedvesen* Különben meg nem értem miért veszel mindent annyira a lelkedre... Hisz csak vicceltem.. Te is szoktál viccelődni velem. Szóval még csak nem is mondhatod, hogy nem adod vissza kölyök. Na.. Kapd össze magad, aztán nyomás, mert átrugdoslak. És tudod, hogy megteszem fiam!*néz rá komolyan*


    A hozzászólást Zien összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Okt. 09, 2009 9:24 pm-kor.
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 23 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Pént. Okt. 09, 2009 9:07 pm

    Kiarah:

    -Való igaz, lassan menni kellene. *Elszakad Nokotól és kimászik a vízből, megtörli a haját, és magát is. Majd elvonul öltözni.*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 23 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Pént. Okt. 09, 2009 9:09 pm

    -Lyra.... *Nem tud belekezdeni a mondandójába, mert Zien közbeszól.* -Nagyon vicces, volt, hogy lejárattál a lányok előtt. Jó majd áttolom a képem, de előbb megszáradnék. *bök a vizes hajára.*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 23 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Pént. Okt. 09, 2009 9:22 pm

    Felvont szemöldökkel hallgatja a két férfit. Örül, hogy valamivel normálisabban folytatódik a beszélgetés, mint ahogy kezdődött. Majd Zien felé fordul. *-Át fogunk menni.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 23 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Pént. Okt. 09, 2009 9:26 pm

    Nerefil: -Igen én is gyorsan megfürödtem . Apád bemutatott Kuraannak meg a barátnőjének , Lyrának . Kicsit megmasszíroztam mert nagyon feszült volt . *Segít a lánynak a főzésben . Miközben fő az étel gyorsan megterít több személyre , mint tegnap mivel vendégeket várnak * - Elég érzékeny volta fürdőben Kuraan..mag van az anyja halálának évfordulója és Zien viccét eléggé a lelkére vette . Máskor is ilyen vagy csak most lehetett érzékeny ?
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 23 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Pént. Okt. 09, 2009 9:32 pm

    *elmosolyodik* Rendben.. Örömmel hallom.. Nos.. Akkor nem is zavarok tovább. Majd gyertek. Ne késsetek, mert az étel nem jó, ha kihűl.. És azt hiszem.. Bonthatunk fel egy kis sakét is ez alkalomból... Nos.. Jók legyetek!*köszön el, majd felveszi a cipőjét és elindul hazafelé*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 23 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Pént. Okt. 09, 2009 9:50 pm

    *Hátranéz, de addigra kimegy Zien.* -Mire akar ez szakét bontani? Kifésülöd a hajam? *kérdezi Lyra-tól.*-Ann-t ismerve, nagy főzésben van, szóval mire megszárad a hajam mér el is leszünk késve...
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 23 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Pént. Okt. 09, 2009 9:56 pm

    *hazafelé benéz az istállóba is*

    Ann:*ahogy Ner közli hogy megmasszírozta apja hátát szinte leesett állal néz rá, de a szemei elkerekednek* Megmasszíroztad apát?*fagy le pár pillanatra a mozgásban, majd a bugyogó vízre visszanyeri mozgékonyságát* Hűha.. Nos.. Örülök.. *mosolyog, majd elgondolkozik* Ilyenkor mindig elég rossz passzban van, de apa vicceit mindig szokta fogni.. Lehet hogy most ez rosszul esett számára.. Nem tudom...*vonja meg vállát* És.. Apa kért meg rá? Mármint.. A masszírozásra?*néz kérdőn a lányra*
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 23 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Pént. Okt. 09, 2009 9:59 pm

    *a palotában bolyong elég sokáig, mígnem elér az ebédlőig és ott beülve szokásos helyére beszélgetni kezd az ott dolgozó kuktával, vagy segít, amiben engedik, hogy segítsen*nincsen túl jó kedve*nem tudja mit tehetne azért, hogy kedvese jobban kimutassa érzelmeit és ne csak az ágyban szeretkezés közben*ugyanis ma elég rosszul esett számára, hogy amíg kedvese nem tudta meg, hogy csek feküdni akar még egy kicsit vele úgy ahogy vannak és nem szeretkezni legurította magáról és máris ment*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 23 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Pént. Okt. 09, 2009 10:06 pm

    *-Azt majd megtudjuk.* Mosolyodik el. *-Persze, hogy kifésülöm.* Feláll, és begyűjti a fésűt, és leül a férfi mögé. Óvatosan nekilát kibontani Kuraan haját. *-Nos, tehetünk ellene valamit? Vagy majd szépen bocsánatot kérünk.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 23 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Pént. Okt. 09, 2009 10:09 pm

    Nerefil: -Hát..igen..miért ..izé ez nagy baj? *Vörösödik el nem tudva hogy pontosan mi is a baj * -Hát most ez a vicc nem tetszett Kuraanak úgy néz ki . *Sürgölködik a konyhában és nagyon örül , hogy sikerült más témára átváltaniuk . * Éppen sepreget mikor Ann visszatér az apjához , megáll kezében a seprű* -Nos nem egészen..eléggé feszültnek tűnt..és én odamentem hozzá először a vállát masszíroztam aztán megkéretem , hogy forduljon meg és a hátát is kicsit meggyúrtam . De mondd már el , hogy ezzel mi a baj. Nálatok nem szokás ilyen közvetlennek lenni a parancsnokokkal vagy mi van Ann..mondd már. * Eléggé zavarban van h mit szúrt el *
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 23 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Noko Pént. Okt. 09, 2009 10:10 pm

    *elmosolyodik*elengedi a lányt, majd követi a példáját*az öltözőben gyorsan megszárítkozik, majd felöltözik és a folyosón várja meg a lányt*

    Ajánlott tartalom


    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 23 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Május 17, 2024 11:23 am