Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+6
Kiryuu
Daniel
Andreas
Rianna Wolf
Mesélő
Doreen
10 posters

    Vérvörös Hold (FRPG)

    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 16 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szer. Aug. 12, 2009 9:40 pm

    Nerefil: * Félálomban van mikor meghallja az üvöltést , azonal kipattan az ágyból . Kinéz az ablakon és látja , hogy a sárkány dühöng az udvaron ,de mire leér az udvarra addígra már K hever csak meztelenül a földön . * Beszalad a kúriába segístségért . Csak egy hűséges segítségeével tudja felcipelni K-t a szobájába. Lefektetik az ágyra* -Te maradj mellette..és ápold. *Mondja a hűségesenek , mivel nem érzi még elég erősnek magát arra , hogy itt maradjon és ápolj a K-t*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 16 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szer. Aug. 12, 2009 9:44 pm

    *Összetekeredik az ágyon és alvást imitál, ami végül is nem áll messze a valóságtól. Mikor Ner kimegy kiküldi a hűségest is, aki a lány nyomában megy, lefelé a lépcsőnm, majd a lépcső aljában félbehagyott felmosáshoz lát.
    Nyakig magára húzza a takarót és megpróbál aludni.*
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 16 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Szer. Aug. 12, 2009 9:46 pm

    Shion:* Magához öleli a lányt és elekzdi simogatni amíg őt is el nem éri az álom *
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 16 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szer. Aug. 12, 2009 9:52 pm

    Nerefil: * Visszamegy a pajtába és belebújik az ágyába ami eléggé hideg így egyedül . Bár szinte mindíg egyedül alszik ,de most ez zavarja főleg amiatt a tudat maitt , hogy K most szenved . Csak forgolódik az ágyban és nem jön álom a szemére* ~Nem..nem megyek a szobájába..a közelébe sem mehetek. Nem működne közöttünk megmondta . akkor meg felesleges erőltetni a dolgot. ~
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 16 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szer. Aug. 12, 2009 9:54 pm

    *Betakarja magukat, még fél álmában mert fázni kezdett. *
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 16 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szer. Aug. 12, 2009 9:57 pm

    *Hasrafordul és úgy próbál pihenni, de nem a legjobb megoldás mocorognia, mivel az izom fájdalom így fel elevenül benne.* ~Öcsém facsiga mekkora egy lúzer vagyok...~
    Andreas
    Andreas


    Hozzászólások száma : 42
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 16 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Andreas Szer. Aug. 12, 2009 10:06 pm

    *Már épp készült az alváshoz, s már feküdt is a hasán az ágyon. Az öltözéshez és a zuhanyhoz már nem sok kedve és ereje maradt, amikor felhallatszott a vérfagyasztó üvöltés. Gigi is megijedt, ami Andreas szempontjából rendkívül szrencsétlen helyzet volt. Ugyanis a macska a férfi ülepét szemelte ki fekvőhelynek. Andreas felkiáltott, aztán legurult az ágyról. Gigi persze ekkorra már eltűnt.
    - Mi a fene történik? *-Kiment az ajtó elé és fülelt. Mivel nem hallott újabb zajt, így aztán visszament az ágyba. Mivel Gigi elfoglalta a párnát, az mégiscsak kevésbé agresszív fekvőhely, ezért keresztbe nyúl el az ágyon. Az ágy elég széles volt ahhoz, hogy mindössze az alkarja és lábszára lógjon le a földre. Ezúttal hanyatt feküdt le, s úgy is maradt. Az ajtó szintén úgy maradt. Tárva nyitva.
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 16 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szer. Aug. 12, 2009 10:13 pm

    Nerefil: * Felkel az ágybából és lemegy , kiveszi a narancslevet és tölt magának . Az ajtóba áll és onnan nézi a kúriát , figyeli az ablakokat hogy hol ég még a villany és hol nem . Kiryuunál nem ég a lámpa és nem tudja , hogy ez rossz vagy jó jel . Visszamegy szobájába.


    A hozzászólást Nerefil összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 12, 2009 10:18 pm-kor.
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 16 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Szer. Aug. 12, 2009 10:13 pm

    - Nos azért van köze a sárkányhoz, mert ha K nagyon ideges, vagy éppen frusztrált általában akkor szokott a sárkány előtörni belőle.. Nagyjából olyan, mint az én robbanásom, csak neki sokkal kevesebb ok is elég rá, hogy sárkányka legyen..*magyaráz*hazáig gondolkodik, majd mikor Ria elmegy horoszkópozni egy csókkal búcsúzik el, majd K szobája felé tart*kopogás nélkül lép be, majd meglátja testvérét eléggé összetörve majdhogynem szó szerint* Na jó! Most lett elegem!*jelenti ki, majd kimegy a szobából, majd a kúriából és be a pajtába Ner szobájába*egy szó nélkül eléggé morcosan a vállára dobja a lányt, majd szépen visszabattyog vele a kúriába fel K szobájához, majd bemegy*az ágyra dobja a lányt K mellé és rájuk néz* Elegem van mindkettőtökből! Most beszéljétek meg, hogy mi bajotok van egymással vagy itt robbanok fel helyben!*szikráznak hajtincsei a feszültségtől* Elegem van ebből a nyújtott drámából, amit levágtok! Szeretitek egymást nem? Akkor mi bajotok van?*néz rájuk dühödten, majd legyint* Inkább egymással! Mindenesetre te Nerefil itt maradsz és szépen ápolgatod K-t ha már miattad bújt ki önmagából, amit biztosra veszek.. További jó estét!*mondja majd kimegy a szobából és gondolataival rázárja, de azért ott marad őrködni mellette, hogy egyikük se jöhessen ki*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 16 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szer. Aug. 12, 2009 10:17 pm

    *Nyúzottan néz fel és értetlenül mered D-re majd mutogatja neki, hogy lejebb a hangerőt. Végül köpni nyelni nem tud, arra amit Dan vág a fejükhöz, mikor felfogja mi is e helyzet fel ül az ágyban és Nerefilt nézi, hogy most akkor mi a fenét fognak csinálni.*
    -khöm.... *köszörüli meg a torkát* - Kösz Dan igazán ngyon kedves vagy! *ordít ki testvérének.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 16 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szer. Aug. 12, 2009 10:24 pm

    Nerefil: * Ütemes bakancskopogásra kapja fel a fejét ezután már nem sokkal Daniel vállán van * -Daniel..tegyél le..hé..hova viszel ? Daniel?Válaszolj! * Mikor bemennek K szobájába nem sok jót remél főleg miután ledobja a vámpír mellé és még ki is osztja *~Nem igaz , hogy mindent tud még mielőtt beszélhetnénk rólla..néha úgy érzem , hogy szereti kukkolni a dolgokat * -Hogy mi a bajom? Azt nagyon is jól tudod te magad is.. * Az ágy legszélére húzódik , hogy minél távolobb legyen K-tól a hátát mutatva neki * ~Itt fogunk elhalálozni , ha a békülést várja Daniel attól tartok~
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 16 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szer. Aug. 12, 2009 10:29 pm

    *Felkel az ágyból, felvesz egy boxert és az ajtóhoz támolyg, neki támaszkodik.* -Hé Dan, készítesd el a koporsóinkat. Ez hosszú és kín halál lesz idebent. *Nerre néz* - Na jó , dan-t ismerve nem lesz ennek vége még nem tárgyalunk. Szóval. EZ van ilyen vagyok nekem ez kell. megveszek érted ezt is tudjuk, de te nem adod be a derekad, ez is tiszta sor, szóval összegezve marad a szenvedés, emt neked gyors a tempó, én nem tudok lassítani. Azt nem viseled el, ha "gyógyszer ként" használom a bigéket, itt jott be a szakítás. D ugye jól hallod. Ezzel nem lehet mit kezdeni. Én nem ójatom magam szedálni folyamatosan,még Ner be nem adja a derekát. Nézd nalla, kegyetlenül és bántóan hnagzik, de ez van ezek a keserű rények és ezen nem tudok változtatni. *Leül az ajtóba.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 16 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szer. Aug. 12, 2009 10:39 pm

    Nerefil: Naná , hogy nem adom be a derekam . Istenem K ..egy hete nem ismerlek még. Azon csodálkozom , hogy lehettem olyan idétlen csitri , hogy belédszerettem ennyi idő alatt . De kár volt , mert te csak összetörni tudsz engem , mert nem vagyok neked elég. Tudod mit..te nem is akarsz engem igazán . Ha akarnál , akkor vártál volna még . Ne gyere a sárkánnyal , mert nem hat meg . Egyébként is mindegy már..minek veszekszünk mivel dobtál engem mert csak egy vagyok a sok bige közül nem? Én pedíg nem tudok mostmár megbízni benned . Csillapítasd azzal a vágyad akivel csak akarod ,de engem hagyj békén . * Az egyik távoli saokból mondja ezeket * Mikor voltál egyszer is gyengéd? Mindíg követelőző voltál és indulatos és megakartál hágni . Egyszer voltál kedves úgy igazából , ma miután visszahoztál . Nekem úgy néz ki egy nyálas regényhős kell és te nem vagy ilyen , nem akarom , hogy megváltozz . mindektten kifogásolunk valamit , ez így nem fog menni.
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 16 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szer. Aug. 12, 2009 10:45 pm

    -Nézd Ner sok mindenben igazad van, de tudod, rohadt módon élvezem mikor a sárkány előmászik belőle, összezúz, és utána magatehetetlenül és kiszolgáltatottan fetrengek a földön, tudod milyen érzés mikor egy nálad 4szer nagyobb lén veszi át a tested? elszakadnak az izmaid a csontjaid, mindehhez csak egy pöcc kell! *emeli fel a hangját ő is* - Tudnák gynegéd is lenni de esélyt sem adsz nekem, magadhoz rántazs aztán meg eldobsz a francb ha reagálok rá, és nem úgy ahogy te elképzeled, ha nem mondasz semmi én se tudom hová tenni magam! Bazd, a fene essen már a pokolba is, szeretlek, de ez semmit nem jelent... mi?
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 16 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Szer. Aug. 12, 2009 10:54 pm

    *hallgatja a benti civakodást, miközben a szemeit forgatja*~komolyan lemegyek hídba tőlük..~*az ajtónak fordul és bekiabál* Csak úgy mellesleg egyikőtöknek sincsen igaza.. Az istenért.. Csókolóztatok már valaha hosszan és finoman, hogy a szenvedély felőröl titeket? Kétlem.. Hát tessék.. Itt az ideje.. Majd utána megbeszélitek a továbbiakat, de amíg meg nem csókoltátok egymást ezzel a módszerrel ne vitatkozzatok tovább mert nem juttok vele semmire.. Higgyétek el tudom.. És hiába olyan nagy nőfaló K.. Nekem vannak normális tapasztalataim is... Úgyhogy ha lehet most az egyszer hallgassatok rám rendben? Utána kiengedlek titeket, meg is verhettek, de egy csókot akarok előtte.. És nem szájrapuszit..*mondja az ajtónak, de közben nemcsak a szoba pillanatnyi lakói, hanem az egész ház kiválóan hallhatja minden egyes szavát*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 16 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Csüt. Aug. 13, 2009 9:48 am

    -Csókot akarsz Dan? Akkor told be a képed és adok neked egyet. *közben rácsap az ajtóra,miközben morog.* - Engedd ki Ner-t, én megpróbálnám amit mondasz, de ő elhúzódott a sarokba és ha szemmel ölni lehetne már darabokba lennék. *gúnyolódik*
    *Majd vár egy kicsit, és halkabban folytatja, hogy csak Ner hallja.*
    - Mi lesz? Úgyfest ha nem tesszük meg amit mondd, nem fog kiengedni innen. Viszont én lassan aludni akarok, és zuhanyozni is. szóval most megyek és fürdöm, addig van időd kitalálni mi legyen vagy meg győzni Dan-t, hogy eresszen ki téged.
    *azzal komótosan felkel és eltámolyog a fürdőbe, most nem zuhanyzik olyan hosszan mint szokott 20 perc alatt letudja a dolgot.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 16 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Csüt. Aug. 13, 2009 11:33 am

    Nerefil: * Szemöldök felhúzva hallgatja K kirohanását * -Esélyt sem adok neked szerinted , hogy kedves legyél? Ez hülyeség ..én azt várom , hogy gyengéd legyél és valószínűleg azért taszítalak el mert túllépsz valami határt . Te nagy mamlasz miért ne jelentene valamit vagy miért ne jelentett volna? De úgy látom , hogy akkora a szereteted , hogy megkell osztanod a bigék között különben túlcsordulnának a nagy szeretetedtől nem? *Kérdezi kissé gúnyosan * Arról nem tehetek , hogy szemellenzőt hordassz és nem vetted észre , hogy én is mennyire ..hozzádszoktam . * Miután kijön a fürdőszobából K még mindíg a sarokban kuporog fejét a hideg falnak döntve *
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 16 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Csüt. Aug. 13, 2009 11:39 am

    *Nerefil válaszát csak morgással honorálja, mikor kijön a fürdőből, egy szál boxerban, akkor az éjjeliszekrényhez megy a legfelső fiókot kihúzza és elővesz belőle egy faragott fa dobozt, amiben van még két darab szivar. A fogai közé harapja és rágyújt, hamarosan elkezd terjengeni a csokoládéra emlékeztető illat. K megint az ajtóhoz megy és padlóra ül le.*
    - Tudjátok ennek semmi értelme. *közben kifújja a füstöt amit letüdőzött* - Ha most nagy összeborulást tartanánk, utána mi lenne? Néhány hónap múlva nekem át kell mennem a csupa fehér kicsi világocskába tenni a szépet. Akkor mi lenne ezzel a kapcsolattal? Egy évig oda leszek, és közben az lesz a feladatom, hogy a kiválasztottakat keféljem... szóval?
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 16 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Csüt. Aug. 13, 2009 11:49 am

    Nerefil: * Beszívja a csokoládé illatú nyugtató füstöt és érzi , hogy görcsös tartása ellazul , fejét K felé fordítja * -Tökéletesen igazad van . Nem működik főleg h majd hivításból is állandóan csalnod kéne . * Elfekszik a padlón és elkezd a hajával játszani * Őszintén mondd meg..te nem lennél a helyemben féltékeny. Vagy akkor ha azon kapnál , hogy az egyik tanoncoddal huncutkodok? * Néz kérdőn a fiúra, mostmár nem veszekszik hanem nyugodtan viselkedik a szivar hatásának köszönhetően *
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 16 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Csüt. Aug. 13, 2009 11:52 am

    -Én őrjöngenek. valószínűleg nem állnék meg ott, hogy eltörném ezét meg amazát...*letüdőz egy újabb adagot.* -Szeretnélek szeretni, de tudom ez nem fog működni. *újabb adagot tüdőz le majd kifújja a füstöt.* -Erre mondják azt, hogy szar ügy.
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 16 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Csüt. Aug. 13, 2009 11:59 am

    Nerefil: *Felnevet * -Őszinte és pozitív hozzáállás . Én is akarlak..de már nem tudom , hogy megérné-e . *Felül és fejét térdére hajtja * -Nyíltan kijelntetted , hogy nem vagyok elég neked és dobtál . *Vállat ránt * Ez a szerelem mi? Akkor tényleg szívás..ha mindkét fél csak szenved . *Feláll és közelebb megy k-hoz * Én is szívhatnék belőle? *Nézi a vörös füstűt *
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 16 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Csüt. Aug. 13, 2009 12:03 pm

    -Nem nem lennél kevés, vagyis nem hiszem. Sose voltam monogám, vagyis... fogalmam nincs az milyen. Félre értetted, nem azért dobtalak és ez nem is jó kifejezés ide, mert kevés vagy, hanem mert tudom, hogy nekem menni kell nem sokára, és az se neked se nekem nem lesz jó. a másik, meg neked idő kell, én meg nem akarom magam szedálni... *felnéz Nerefilre.* -Felőlem, de biztos, hogy ebből kérsz?
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 16 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Csüt. Aug. 13, 2009 12:11 pm

    Nerefil: -Igen , időre lenne szükségem , hogy megismerjem a kedvesebb éned . * Elveszi K-tól a szivart és beleszív , elkezd köhögni miután letüdőzte és visszaadja K-nak a szivart miközben nekidől a falnak *- Erős ,de hatásos ez a cucc. Nyah..Daniel szeretnék kimenni .Mindent megbeszéltük , hogy semmi sincs közöttünk. Nem igaz K ? *Villant egy mosolyt a vámpírra kissé bódultan a vörös füstűtől*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 16 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Csüt. Aug. 13, 2009 12:21 pm

    *Nagyot nyel és megnyalja a száját ahogy Ner ráharap a szivarra.* -Sajnos, ... igen. Dan tényleg engedd ki, ennek mint te is hallod nincs így értelme. Igaz belehalok majd ha majd arra jövök vissza, hogy mással vagy, de ez az én baromságom miatt lesz így. Szóval eszem amit főztem magamnak. *Felnéz Nerefilre.* - Mit gondolsz, talán megpróbálhatunk barátok lenni? Én nem állok az elébe, hogy ha túl vagyok az egy éven akkor utána tárgyaljunk újra, feltéve ha addig nem leszel már foglalt. Ha meg igen akkor meg maradok playboy-nak. *vigyorog*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 16 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Csüt. Aug. 13, 2009 12:35 pm

    Nerefil: -Nem akarlak megbántani K..*veregeti meg a fiú vállát , a vörös füstű eléggé tompítja érzékszerveit és agyát is így akár kihasználhatná helyzetét K ha olyan lenne a vámpír * de nem hinném , hogy megvárnálak .Nem akarlak hitegetni de ez az igazság..szóval maradjunk barátok . *Feláll *Daniel nem engedsz ki? Akkor az ablakon át távozom .*Lépései eléggé bizonytalanok ahogy halad az ablak felé , kinyitja és lenéz *-Hoppá ez kicsit magasan van.

    Ajánlott tartalom


    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 16 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Vas. Május 19, 2024 10:59 pm