Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+6
Kiryuu
Daniel
Andreas
Rianna Wolf
Mesélő
Doreen
10 posters

    Vérvörös Hold (FRPG)

    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 29 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Kedd Aug. 25, 2009 2:36 pm

    *Bólint és közelebb megy, viszont el kerekednek a szemei mikor Dan maga mellé invitálja. Itt egy pillanatra megáll, de újra elindul. Végül leül Dan mellé és hallgatja a beszélgetést. A témán csak még jobban kerekednek a szemei.* - a király is alantasra vadászik? *kérdezi meg nagyon halkan, számára ez igen csak meglepő, mivel csak rosszat hallot K-ról, hogy nőuik és nem foglalkozik semmivel, erre itt ül vele egy asztalnál, szerelmesen öleli magához Shion húgát, és épp azt tárgyalják, hogy alantast kellene ölniük.*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 29 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Kedd Aug. 25, 2009 2:42 pm

    Te csak ne akard tudni, milyen elfojtott perverzióm van még, ha van egyáltalán olyanom. Ner? Hö! Na! Nem játszom két kapura, ez már sértés Dan. *vigyorog.* - nem mostanában csak erre az egyre játszom. *és nyakon csókolja Nerefilt.* - Felőlem, már nekem isjól esne egy kis bunyó élesben, a zsák nem üt vissza. A kölyköt még nem vinném ki magammal, bár lehet ráférne egy két pofon amit élesben kap, mert én maximum a csontját töröm, de egy alantas azét más, az meg is vágja. Lehet ráférne, egy éles küzdelem, hogy az egóját kissé visszább fogja. Tudod mit vigyük magunkkal. *sóhjat.* - A hócipőm tele van azzal a nővel.... igen megfelel így. Neked Ner így jó lesz? Még valami Dan. A bállal hagyj békén. Nem megyek és kész.
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 29 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Kedd Aug. 25, 2009 3:05 pm

    *elvigyorogik* Méghogy harcol-e? Úgy veri sorba az alantasokat, mint valami félőrült..*néz K-ra, majd ismét Doreenre* Nagyon jó harcos a mi királyunk.. Az igaz, hogy eléggé idióta is, de kinek nincsenek beütései? Igaz? Vagy gyengéi... Nevezd aminek akarod..*ismét K-ra figyel majd színpadiasan mély levegőt vesz, kifújja és homlokát is megtörli* Huh.. Kösz Ner.. Asszem egy ideig megint védve van a hátsóm általad...*elgondolkodik* Igen.. Én is úgy vélem, hogy ráférne egy kis egocsökkentés.. Nagyon el van telve magától.. Úgy hiszem, ha kap pár pofont egy alantastól, aztán vagy te vagy én intézzük el a rohadékot akkor kicsit kisebb lesz a szája.. Igazából néha én is meggyepálnám, de sajnos nem erősségem a bunyó, úgy mint neked.. Inkább seggbedurrantanám a berettámmal, de az azért kicsit durva lenne.. Bár elnézném, hogy utána mennyit szenved az üléssel, egy dupla órán fegyvertanból...*vigyorog és hátradől elégedett mosollyal a képén, ahogy elképzeli a fiút* Ne legyél már ennyire lelombozó K.. Nert mindenféleképpen vinném a bálra.. És te is tudod, hogy milyenek az ottani férfiak.. Az biztos, hogy két-három példány rögtön a sarkában lesz... Szóval nem lenne baj, ha te is jönnél.. De ha nem hát nem..*vonja meg a vállát*~nehogy azt hidd, hogy nem foglak bealtatni és elcipelni oda.. Annyira nem vagyok hűséges alattvaló* Különben is.. Mint király ideje lenne végre megjelenned valami ünnepélyen is.. Az arisztokrácia állandóan nyafog, hogy a király nem akar a trónra ülni.. Tudod mennyire elegem van már belőle? Ez persze rád nem vonatkozik Doreen..*néz a lányra, majd ismét K-ra* Még mindig nyavalyognak.. Elegem van, hogy nem tudnak végre valamit maguktól megcsinálni.. Amúgy kezd az Őrzőnek is elege lenni belőlük.. A nyafogásukkal, hogy ez így, az meg úgy nem jó nekik.. Komolyan mondom a hajam égnek áll, ha meghallom hogy valamelyikük beszélni akar velem.. Téged már nem is mernek megkeresni.. Teljesen alkalmatlannak tartanak lassan, mert nem vagy hajlandó a képed eléjük tolni...*néz K-ra, majd ismét kortyol a kávéból* Hidd el.. Két keringő aztán már jöhetsz is el.. Neked ez semmi, de az én füleimet megkímélnéd egy ideig, hogy a nyamvadt nyafogásuk hallgassam..
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 29 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Kedd Aug. 25, 2009 3:14 pm

    *Figyeli a két vámpírt.* -Nem akarok udvariatlan lenni, de Daniel-samanak igaza van. Nagy az elégedetlenség, és puccs kísérletet akarnak végrehajtani ön ellen. *Néz K-ra.* -Legalább is, ez a szóbeszéd járja, sajnos nem tudtam a beszélgetést végig hallgatni. Csak annyit tudok, biztosan, hogy az Őrzőt rá akarják venni, hogy nyilvánítsa magát uralkodás képtelenné, és minden hatalom szálljon a hercegek tanácsára.
    *Danielhez fordul.* - de ugye azért nem fogja bántani Shiont? *elkezdi a kezeit tördelni.* - am... nem szeretnék vissza menni az apám házába, kérem... bármit megteszek, csak had maradjak, noha nem értek semmihez ami hasznos, de kérem, bármit megtanulok, csak had maradhassak... és ..és ... ha nem nagy baj, egy kis zugot is szeretnék, félek, Shion most nem fog szívesen látni egy darabig....
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 29 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Kedd Aug. 25, 2009 3:20 pm

    -Bocs Nalla, de a bátyád időnként azidegeimre megy, és a hűségesek is panaszkodnak rá. Szóval ma lefaragunk egy kicsit az egójából. Különben is unom már, hogy én verek neki oda egyet. Szóval ideje lesz szembesíteni egy alantassal, minden esetre tőrön kívül más fegyvert nem adok a kezébe. Nem bízom, a lövési tudásában. Dan erre mit mondasz?
    *sóhajt.* - Mondtam, nem érdekelnek a puccos báljai az arisztokráciának, és a puccsuktól sem ijedek meg. Noha nem vagyunk az Őrzővel puszi pajtások még is az én pártomon áll. Nem kell féltened. csak a szájuk jár. *néz Doreen-re.* -Tudod Dan büdős nekik a munka, nem hogy ők is segítenének az alantasok takarításában, nem csak nyafognak. *Doreen-re néz aki beleegyezően bólint* -Abban nem lesz köszönet ha oda megyek. Mellesleg semmi kedvem, a nagybátyjához és a gyűlölködéséhez sem...
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 29 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Kedd Aug. 25, 2009 3:42 pm

    *meglepődik, mikor meghallja, hogy puccskísérleten dolgoznak* Nem hiszem, hogy az Őrző belemegy abba, hogy a Hercegek Tanácsa kezében legyen a faj jövője.. Ennyire nem nézhetik hülyének az Őrzőt.. Már nem azért.. Igaz, hogy K nem foglalja el a trónt, de a vére mindenképpen tiszteletet parancsol.. Különben meg, ha K-t az Őrző alkalmatlannak találná az uralkodásra, akkor a hatalom az én kezembe kerülne egyértelműen.. Erről már beszéltünk is nem egyszer vele..*néz Doreen-re* Ellenem pedig egy szavuk nem lehet, szóval innentől kezdve a puccs esélytelen.. Míg K odaát lesz addig is az én kezembe kerül a teljhatalom..*néz Doreenre magyarázón* Nem mintha most nem én csinálnám K melóját, de mindegy.. nem lesz nagy újdonság a dolog..*forgatja szemeit* Jó ne érdekeljen a bál.. Akkor majd Én megyek oda a nevedben és kész.. Talán az ellen nem lesz szavuk...*gondolkodik*~mostmár biztos, hogy seggbelövöm minimum 3 altatótölténnyel..~*elgondolkozik* Stukkert még én sem adnék a kezébe szívesen.. Max gyakorlófegyvert és azt is csak a gyakorló teremben... A tőr szerintem is bőven elég lesz.. Legalább nem okoz akkora galibát, ha véletlenül belénk állítja, mintha véletlenül elsül a fegyver a kezében és valamelyikünket lelövi.. Nyugi Doreen.. Mi nem fogjuk bántani Shiont csak az alantasok.. De ígérem, hogy élve hozom vissza.. Azt nem mondom, hogy egy hajszála nem fog görbülni, mert ha tényleg találkozunk jó pár alantassal akkor tuti lesz a kölykön pár vágás és törés, de meghalni nem fog.. Vigyázunk rá..*elmosolyodik kedvesen* Nyugalom.. Nem csak Shion miatt tűrünk meg a házban Doreen.. Ezt felejtsd el.. Egy szívesen látott vendég vagy, amíg úgy kívánod itt maradhatsz..*kedvesen mosolyog a lányra* Természetesen foglak téged is tanítani.. Minden segítség elkél itt.. És azt hiszem fogok valamit kitalálni, hogy a lányok ne unatkozzanak itt annyira.. Míg mi vadászunk nekik is legyen valami dolguk, amivel a fajt segítik..*magyaráz* Még nem tudom, hogy mi, de az ötleteket szívesen várom..*mosolyog Nerre, majd Doreen-re* Shion miatt meg ne aggódj.. Viszont az megemlítem, hogy arisztokrata létedre szép nagy nyomot hagytál a arcán.. Azt hiszem tisztellek emiatt.. *vigyorog* Legalább nem fog a továbbiakban annyira nagyképűsködni.. És veled is óvatosabban bánik majd... Úgy gondolom.. Viszont a kis zugot felejtsd el.. Kapsz te is egy szobát.. Van pár itt a házban... És mindennél jobban kérlek... Felejtsd el a magázódást ebben a házban.. Nyugodtan szólíts Daniel-nek, Dan-nek vagy simán D-nek.. A Királyunk is elég laza szóval szerintem, ha K-nak vagy Kiryuu-nak szólítod nem fogja leharapni a fejed.. *mosolyog* Nyugodj meg, beszélgess a lányokkal.. Illeszkedj be.. Lazulj el.. Tedd azt, amit mindig is szerettél volna.. De ha lehet a falra festést meg az ehhez hasonló ötleteket mellőzd.. Rendben?*vigyorog* Ha szeretnéd megtaníthatlak lőni is.. Vagy K harcolni.. Ahogy gondolod.. Csak szólnod kell.
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 29 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Kedd Aug. 25, 2009 3:57 pm

    *Daniel biztatására és szavaira kezd fel villanyozódni és őszinte már már gyereki öröm ül ki az arcára, majd egyszer csak daniel nyakába ugrik és körbe puszilja, a könnyei is folynak annyira örül. * -Sa... sajnálom.. izé.. én.. én nem akarta, csak hát tudod, olyan jó, ezt hallani, hogy maradhatok és és szabad lehetek és nem kell apám önkényuralma alatt tengődnöm. Jajj.... *kimászik Dan öléből és leül a székre amiről fel pattant.* - Hát azza, hogy hegedűn, zongorán tudok játszani, illetve a táncokkal nem hiszem, hogy sokra megy a faj... festeni és rajzolni is tudok.... de ezt se hiszem, hogy agy haszon lenne.... szívesen tanulok, és most a tanítást is szívesen fogadom. Igen szeretnék megtanulni, néhány mozdulatot. Szeretném elhagyni az arisztokrata dolgokat.
    *Dannak hála teljesen feloldódott és most már nyigoidtan mosolyg, bár a pofonjára tett említésre kissé elpriul.* - Nos abban a pofonban sok élv frusztrációja is bele keveredett.... nem akartam akkorát ütni sőt oda csapni se csak egyszerűen úgy jött elegem lett.
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 29 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Kedd Aug. 25, 2009 4:00 pm

    -Érdekesnek ígérkezik, lányt még nem tanítottam verekedni. Jól gondold, meg, mert nem tűröm a nyafogást és nem enyhítő körülmény, hogy lány vagy ha meg akarsz tanulni verekedni. Osztom a véleményed Dan, nekik sem ártana valami munka mert a végén el kényelmesednek. *Továbbá hallgatja a beszélgetést és közben, Nerefilel foglalkozik, eteti kedvesét és közben bele bele csókol a nyakába.*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 29 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Kedd Aug. 25, 2009 4:24 pm

    *meglepődik ahogy a lány a nyakába ugrik, majd mosolyog* Semmi baj.. Örülök, hogy boldog vagy..*néz rá, majd megpaskolja a lány fejét* Nem hiszem, hogy ezekkel sokra mennél, de majd tanítunk neked akkor valami olyat, aminek hasznát veheted.. Rendben?*mosolyog a lányra* Szerintem majd Riát is bevehetitek.. Biztos vagyok benne, hogy ő is szívesen fog segíteni nektek, ha hazaér..*elmosolyodik* Örülök, hogy jó útra akarsz térni..*vigyorog Doreen-re* Hidd el.. Shionnak meg sem kottyant az a pofon.. Csak az egójának, de annak meg nem árt.. Legközelebb kétszer is meggondolja, hogy mikor hol és hogyan érjen hozzád.. ne hagyd magad.. Mint tudjuk.. Az arisztokrácián kívül hölgyválasz van...*mondja a lánynak* Te döntesz, hogy kit akarsz és kit nem..*K-ra néz* Rendben.. Majd találok ki valamit.. A civileknek úgy is elég sokszor elkél a segítség.. Szóval azt hiszem főleg rájuk fogtok majd fókuszálni és az átváltozás előtt lévő vámpírokra... És az árvákra.. Meglátjuk még.. Azért a lányokkal csinnyán K.. Nincs bennük annyi erő, mint egy harcosban... Rendben?
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 29 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Kedd Aug. 25, 2009 4:29 pm

    -Értem. Köszönöm. Szívesen segítek bármiben. De... kaphatnék ruhát? Mert már igen csak kényelmetlen számomra ez a viselet. * néz Danielre.* - Amm.. Milyen bálról beszéltek? Mellesleg, hallottam pár dolgot a civilek és az arisztokraták közül is, vannak egy páran akiknek szüksége van segítségre és védelemre. Sajnos többet én sem tudok, gondolom tudjátok, hogy ilyenekről nem beszélnek nyíltan csak egy egy szófoszlány és megjegyzést lehet csak elcsípni.
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 29 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Kedd Aug. 25, 2009 4:33 pm

    -Na nyugalom, nem mondtam, hogy úgy elverem mint Shiont, csak ne nyafogjon ha azt mondom 20 kör futás bemelegítésnek. *széttárja a karjait* - Azért én se vagyok olyan elvetemült, hogy egy nőt részesítsek olyan edzésben mint amit egy harcosnak kell. *ajd újra átöleli Nerefil és a lány vállára teszi a fejét.* -Minden esetre, gratulálok kis lány. Szépen oda csaphattál Shionnak, mert a lépcsőn fel felfelé jövet is piros volt a képe. *vigyorog.* - Megérdemelte abban biztos vagyok.
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 29 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Kedd Aug. 25, 2009 5:17 pm

    - Természetesen a ruhákat biztosítjuk számodra.. A szobádban lesz mindenféle, amire szükséged van.. Bár azokat a ruhákat, amiket eddig megszoktál kétlem, hogy fogod hordani.. Mármint azokat, amikben az arisztokrácia szokott szaladgálni.. Itt a kúriában szeretjük a kényelmesebb nadrágokat, pólókat... Remélem megfelel... A bál, amit az arisztokrácia tart hamarosan a napforduló alkalmából..*magyarázza a lánynak* Úgy gondoltam illene elmenni rá.. De a király mint mindig makacs és nem érdeklik a giccsparádék.. De ezt már megszokhattuk tőle..*sóhajt színpadiasan*a lány ötletére felkapja a fejét* Hmm.. Megvan a lányok feladata azt hiszem.. Amerikában.. Ahonnan jöttem volt egy szervezet, ami védelmet nyújtott a civileknek.. Azt hiszem egy ilyen menhelyt itt is meg lehetne alapítani.. *néz K-ra* A lányok szerintem nagyon jól meg tudnák ezt oldani.. A technikai felszereltséget és a helyet én intézném.. Kapnátok néhány hűségest, hogy segítsen nektek.. Tanítanék nektek némi orvosi tudományt is, hogy a betegeket el tudjátok látni, de ezt megoldhatjuk egy beiskolázott hűségessel is.. Ezt még eldöntitek majd.. Azt hiszem ez egy elég kézhez álló feladat lenne nektek.. Mi pedig ha vadászat közben találunk néhány pórul járt civilt akkor oda tudnánk vinni..*egyre izgatottabb az ötlettől* K.. Bízok benned, hogy megfelelően fogod a lányokat edzeni.. Mellesleg..*néz ismét Doreen-re* Szerintem is megérdemelte..*vigyorog*hirtelen rezegni kezd a zsebében valami*előkapja a telefonját, majd felveszi*megkönnyebbülten hallja kedvese hangját*örül, hogy biztonságosan odaért*beszélnek pár szót, majd mosolyogva egy "Nagyon hiányzol"-lal köszön el*megkönnyebbülve teszi le a telefont és valóban jobb kedvvel eszik tovább*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 29 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Kedd Aug. 25, 2009 5:57 pm

    Nerefil: * Kedvese ölébe ül , mikor oda hívja K * Elkezdi csinálni neki a falatokat miközben hallgatja a fiúk szócsatáját * Felnevet * -Jesszusom ti rosszabbak vagytok , mint a gyerekek . Tényleg igaz az , hogy azt mondtad , hogy Danielnek jó feneke van? * Húzza fel kérdőn szemöldökét , K kezét gömbölyded tomporára teszi * -Azért kíváncsi lennék , hogy tényleg olyan jó vagy-e Daniel..de ha K mondja abban lehet igazság. *Vigyorog pimaszan Danielre miközben K-hoz bújik * Kellemesen felsóhajt az első nyakba kapott csókra * -Örülök , hogy csak az én kapumra játszol édes. *Suttogja a végét K fülébe majd gyengén megharapja a bőrt K vénája felett , hogy a bőr ne szakadjon át de kissé rózsaszínes nyom megmaradjon egy ideig * Ha kap ételt Kiryuutól azt boldogan elfogadja miközben a többiekre figyel * -Doreen ne aggódj a bátyám miatt . Kellett neki az a pofon hidd el . Ha hagytad volna magad és egy szó nélkül tűrted volna amit csinál akkor egy idő után túlságosan is nyomult volna rád. Jobb így hogy leállítottad. Te vagy a nő és te választassz..uralkodj rajta . *Kacsint a lányra .* Lovagló ülésben ül le most K ölébe , szenvedélyesen megcsókolja , kezeivel beletúr kedvese hajába miközben Daniel és Doreen beszélget egymással addíg ő K-t foglalja le *-Nagyon jó ötlet *szakítja meg a csókot , levegőért kapkod *elkéne menned a bálra. *Néz K szemeibe * -Legalábbis az tuti , hogy menni fogok..bár nem tudom a szalontáncokat de ott lesz biztosan segítőkész ember aki megtanítja nekem .*Lengeti meg a lehetőséget kedvese előtt , hogy vagy jön vagy más férfiakkal fog táncolni * - Némi feladat sem ártana..*ül vissza rendesen kedvese ölébe , hogy mindenkit láthasson * mert elvégeztem amivel K megbízott és néha már unom magam ha nem vagytok itt . Az edzés pedíg nagyon találó . *Mosolyodik el * -A harcos feleinek..vagy kedveseinek és persze bárki másnak is jó ha kondiba tartja magát . Mit szólsz K , ha én is járnék edzésekre ? *Néz kedvesére * -Jah..ok , hogy mindketten meg gegypálnátok Shiont ,de azért vigyázzatok rá , nehogy egy alantas komolyabb kárt tegyen benne rendben? *Felfigyel Daniel mobiljának csörgésére * Hallgat egy ideig miközben pillog *-Valahova elment Ria? *Szomorodik el* -Mondd meg neki , hogy üdvözlöm rendben?
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 29 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Kedd Aug. 25, 2009 6:09 pm

    - Mondom.. van róla felvétel..*vigyorog*Szerintem te láttad is Ner.. Rajta van a home videón..*vigyorog kacsintva*figyeli, ahogy Ner győzködi és kekeckedik K-val*átadja Ner üzenetét Riának mielőtt elköszön* Csak volt egy elégé valóságosnak tetsző álma a szüleiről... Hajnalban ment el Angliába.. Remélem hamarosan visszajön.. Tudjátok.. Kezdek komolyan félni az álmaitól.. Azt is megálmodta, mikor lelőttek.. Szóval.. Nem tudom.. Félelmetes... És kezdek én is rászokni.. Vagy.. Remélem, hogy az én álmaim nem válnak valóra..*mélyet sóhajt* Mindegy...*eltolja maga elől a tányért, mert elment az étvágya*feje tetején megsimogatja Gigit*a macsek nyújtózkodik és hálásan dorombolni kezd*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 29 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Kedd Aug. 25, 2009 6:28 pm

    Nerefil: -Hmm..akkor alaposabban meg kéne néznem azt a videót attól tartok . Én csak a híres szánkós jelenetekre emlékszem belőle meg a keringőre .*Mosolyodik el *- Ne aggódj..talán csak egy rossz álom volt és semmi több . *Nyugtatja Danielt * -Nicsak Gigi..*mosolyodik el amikor meglátja a nyújtózkodó macskát Daniel hajában * -Igazán hozzádszokott úgy látom ..
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 29 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Kedd Aug. 25, 2009 6:50 pm

    -Jól van akkor csak kicsit gyepáljuk meg, nem nagyon. Nem hagyom, hogy kinyúvasszák, csak hagyjuk egy kicsit meggyepálni, rendben? Hééé! Te az én asszonyom vagy, meg ne próbálj mással táncolni! Különben is, holnaptól hivatalosan is a felem leszel, szóval nyakát töröm annak aki megpróbál lecsapni a kezemről. És nem nem megyek arra a nyamvadt puccos bálra. Azt meg végképp ne várjátok, hogy szakadt farmeren kívül másba beállítanék!
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 29 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Kedd Aug. 25, 2009 6:53 pm

    - Rendben. De azért aggódom érte. Egy szót sem szólt úgy távozott. Ner, Shion haragtartó típus? Ha gondolod, el mondhatom milyen táncok lesznek és meg is mutathatom. Arról a bálról beszéltek ami egy hét múlva lesz, az apám házában?
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 29 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Kedd Aug. 25, 2009 7:05 pm

    - Akkor nézd meg újra.. Még mikor K-val a szobában voltam.. A szánkózás előtt..*vigyorog* Remélem tényleg egy rossz álom..*mosolyog* Nem kifejezés, hogy hozzám szokott.. Bár szerintem inkább a hajamat imádja.. Kényelmes és még játszani is tud a tincseimmel..*vigyorog* K.. Nagy a valószínűsége, hogy az arisztokrácia minden férfitagjának el kell majd törnöd a csontjait, mert szerintem Nernél mindegyik be fog próbálkozni, ha tényleg jön.. Ajánlatos lenne ha tényleg jönnél..*vigyorog*~de hát fogsz is.. ha nem önszántadból, de bealtatva tuti odaviszlek.. Onnan pedig már nem lesz visszaút..~*Doreenre néz* Megsértődött.. Ne aggódj majd kiheveri, de ha nem teszel semmit tényleg elszemtelenedik.. *magyaráz* Jól tetted.. Legközelebb meggondolja majd, hogy mit tesz... Mellesleg.. Igen.. Arról a bálról beszélünk.. És az apáddal is fogok majd váltani pár szót.. Gondolom ki lesz akadva, de egy harcosnak nem mondhat ellent.. Szóval nem kell félned.. Azt hiszem be is fogom ott jelenteni, K-t mint nemzőt és hogy míg távol lesz én leszek a király.. Szóval nem hiszem, hogy bármit is mernének majd tenni.. Főleg, hogy azt sem tudják, hogy menni fogunk..*vigyorog gonoszkásan*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 29 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Kedd Aug. 25, 2009 7:11 pm

    Nerefil: -Rendben..egy kis verés ráfér. Kedves..még nem vagyok az asszonyod..még..*vigyorodik el * élvezd ki ezeket a pillanatokat , mert lehet , hogy vissza fogod sírni a szingli nőcsábász életed. *Vállat ránt * -Én megyek a bálra és nem tehetek róla , ha esetleg néhányan majd hozzámérnek vagy megsimogatnak . *Csókol bele kedvese nyakába *-Biztos nem akarsz jönni? Mert őszintén veled szívesebben csinálnék bármit. *Harapja meg K fülcimpáját incselkedően majd elengedi mosolyogva * -Nem hinném , hogy haragszik rád Shion..inkább szégyenli magát valószínűleg azért amit veled tett és rájött , hogy túlfeszítette a húrt . *Mondja Doree-nek *
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 29 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Kedd Aug. 25, 2009 7:15 pm

    *Félrenyeli a falatot mikor Dan bejelenti, hogy bejelenti, hogy el fog menni nemzőnek.* -Álljon már meg a menet, bejelented az arisztokráciának, hogy nemző leszek? Ezt most komolyan mondod? De mi közük lesz hozzá? Vagyis mi közük van hozzá?
    *Doreen-re néz.* - Nem kell aggódnod, ráfért már. De ha tovább vacakolsz ezzel belehajítalak a medencébe.
    -Héé! *fordul Nerhez.* - Na nem, féltékennyé akarsz teni és ezzel rávenni, hogy menjek? Aljas húzás... Néz, épp úgy nincs kedvem találkozni a rokonaimmal, mint ahogyan Doreen-nek sincs kedve vissza menni az apja házába.
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 29 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Kedd Aug. 25, 2009 7:18 pm

    -hát jó. Na...! Azt azért ne, *néz Kiryuura mikor megfenyegeti a vízbe dobással. Majd Danielhez fordul.* - Öm.. beszélni akarsz vele? Még is miről? De ha beszélsz vele tudni fogja, hogy nálatok vagyok és akkor mindent megtesz, vogy vissza szerezzen és hozzá adjon Meloronhoz.
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 29 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Kedd Aug. 25, 2009 7:28 pm

    - Ner.. Kérlek.. legalább az asztalnál mellőzzétek ezt.. Menjetek szobára, ha nem bírjátok..*vigyorog, majd K-ra néz* Figyelj.. Előbb- utóbb úgy is megtudják.. Szóval jobb ha biztos forrásból értesülnek róla, mintha elkezdenének pletykálkodni... Mellesleg nem azt mondtad, hogy nem érdekel az arisztokrácia? Akkor miért érdekel, hogy mit mondok el nekik vagy mit nem?*néz rá komolyan, majd Nerhez* Hagyd Ner! Nem fogod megtörni.. ha azt mondja, hogy nem jön, akkor nem jön..*egy sunyi mosolyt ejt meg, amit csak a lány láthat, és rájöhet belőle, hogy terve már készen áll, hogy K biztosan ott legyen a bálon* Ismerem már.. Még sosem láttam nála makacsabb vámpírt szóval hagyd rá.. nem fog sikerülni rávenni ,hogy jöjjön, de mi legalább majd jól fogjuk érezni magunkat.. *mosolyog kedvesen, majd Doreenhez fordul* Beszélni fogok vele rólad.. Hogy mostantól a mi otthonunk az otthonod, és nem fogsz hozzámenni ahhoz a nagyképű seggfejhez... Nagyon is ismerem a viselt dolgait.. Még csak az kéne, hogy az a rohadék továbbadja a DNS-ét... Legszívesebben kiherélném egy recés ollóval.. Na mindegy.. Mellesleg.. Mint mondtam.. A Királyunk is melletted áll és kétlem, hogy a faj fejével szembe mer szállni.. Már bocs, de az apád csak addig félelmetes, amíg nem találja szembe magát valaki erősebbel.. Akkor elcsitul és elbújik valami lyukba, hogy ne is lássák.. A szája nagy csak.. És ha Meloron valóban tenni akar valamit akkor lesz nálam egy recés olló a biztonság kedvéért.. meg egy beretta is, ha nem tud nyugton maradni..*vigyorog*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 29 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Kedd Aug. 25, 2009 7:35 pm

    *Sóhajt egyet.* -te mondtad, hogy szüzen kell maradnia a beavatásáig... szóval hallgass a szobára menésről! *Végig hallgatja, amit Dan mondd Doreen-nek.* - tessék, ő nagysága eldöntötte, hogy melletted állunk, még nem is vette át a helyem de már osztogatja a parancsokat.
    -A viccet félre téve, nem fogjuk hagyni, hogy ahhoz az égetni való alakhoz kényszerítsen. *Vissza fordul Nerhez.* - Megyek előkerítem Shiont és bemelegítem az esti veréshez. Dan te ma megtartod neki a fegyver tan órát, vagy edzés után egyből indulunk? Mellesleg rád is rád férne egy kis fizikai edzés. No hölgyeim, ha be akartok kapcsolódni akkor van 10 percetek átöltözni az edzéshez, addig előkerítem ami kis egópírunkat.
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 29 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Kedd Aug. 25, 2009 7:38 pm

    -Ó... az más, azt igen csak meg köszönném. Mert mit tudsz róla? *felkönyököl az asztalra és Danielt kezdi el nézni.* - Valami érdekes? Igen én szeretnék menni. Csak éppen ruhám nincsen... akkor még sem... na mind egy. őőő tényleg, valahogy lehetne nekem ruhát szerezni? Vagy ha már apám házába megyünk akkor megoldható, hogy gy adag ruhát és ékszert elhozzunk, amit eladhatok, hogy legyen pénzem ruhát venni?
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 29 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Kedd Aug. 25, 2009 7:42 pm

    Nerefil: * Felhagy kedvese piszkálásával mikor meglátja Daniel cinkos vigyorát és aprót biccent neki * Újabb falatok gyártásába kezd és folytatja kedvese etetését * -Doreen te majd segítessz ugye megtanítani nekem a szalontáncokat? * Feláll kedvese öléből * -Ott leszek..megnézem hogyan kínzod a bátyám . Doren én szívesen adok neked ruhát , gyere velem .

    Ajánlott tartalom


    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 29 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Vas. Május 19, 2024 8:29 pm