Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+6
Kiryuu
Daniel
Andreas
Rianna Wolf
Mesélő
Doreen
10 posters

    Vérvörös Hold (FRPG)

    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 11 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Hétf. Aug. 10, 2009 6:47 pm

    Shion: -Nem , nem viszlek vissza ..persze csak , ha jó kislány leszel . * Vigyorog a lányra , így látszanak megnyúlt szemfogai * -Igazán jó a ruhaválasztásod..bárcsak az összes arisztokrata ilyet viselne..
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 11 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Aug. 10, 2009 7:04 pm

    -Ner... nem megyek vissza. *Leguggol a lánnyal szemben.* - Ne légy ennyire makacs, had vigyelek haza mielőtt belefutunk egy adag alantasba. *mély levegőt vesz.* - Játszunk nyílt lapokkal. nekem ez nem fog menni, nem tudlak meg várni. *megfogja Ner áűllát és gyengéden fel emeli.* - Engedd meg, hogy haza vigyelek és utána nem látsz többet. Nem kereslek.... és... nem megyek a közeledbe. Nézd ez velem együtt jár, nem tudok tenni ellene, vagy ezt csinálom, vagy folyamatosan szedálnom kell magam és sokra megy velem Dan ha csak kóvájgok és feszt olyan mintha részeg lennék....
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 11 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Hétf. Aug. 10, 2009 7:06 pm

    -Magam terveztem és egy kis segítséggel vartam. *sóhajt egyet* -Nem is tudom, hogy viselkednek a rossz kislányok, engem mindig jó kis lánynak neveltek.
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 11 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Aug. 10, 2009 7:10 pm

    Nerefil: * Mikor felemeli állát a fiú látni lehet kissé piroskás szemeit és elkenődött festéket szemei alatt * - Mindegy..már úgyis megbuktam , mint nő. * Magához húzza Kiryuut egy csókra majd elengedi * -Csak még annyit mondj , hogy hányan voltak ..mióta..mi..hahh..nem is volt semmi közöttünk ...vagyis szóval mióta odakerültem hozzátok . Hánnyal voltál közben? Számíthattam volna rá..hiszen a nemzőt nem véletlenül választják ki a posztra.
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 11 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Hétf. Aug. 10, 2009 7:11 pm

    Shion: Nagyon helyes , hogy jó kislánynak neveltek . Ritkán találni mostanában értékes nőket . De nekem piszok nagy mázlim van úgy látszik . *Mosolyog *
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 11 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Aug. 10, 2009 7:17 pm

    *Meglepődik a csókon de szelíden viszonozza.* -Csak kettő, vagyis ezt a mostani csak félnek számolhatnám. Vagy még annyinak sem. *sóhajt egyet.* - Nem emiatt lettem kinevezve, ez a büntetésem,mert nem foglalom el a posztom, bunkó és pofátlan vagyok, semmibe veszem az Őrzőt és nem egy testvérem halála szárad a lelkemen és megöltem az előző királyt is, aki történetesen az apám volt, ja és nem egy házasságot is megtörtem fiatalabb koromban. Ezért kell száműzetnie engem egy évre.
    -Gyere had vigyelek haza. *felhúzza a földről a lányt és gyengéden magához öleli.* - Képes vagy láthatatlanná válni?
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 11 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Hétf. Aug. 10, 2009 7:20 pm

    *Tetszik neki a fiú búkja, hiszen ilyenben még nem volt része, élvezi az érintését és az illatát is. nagyon is tetszik neki, belőle szivesen inna az átváltozásánál. Már éppen meg említeni Shionnak, mikr egy ismerős parfüm illat csapja meg az orrát és elnéz Shion válla mellet az bejárat irányába.* - Ó a fene.... *megragadja Shion kezét és elhúzza a VIP terem felé, a bejáratnál meglapul a falhoz és maga elé állítja Shion-t, hogy a fiú takarja.*
    *Az ajtóban 3 marcona de elegáns vámpír férfi áll, az egyik a vöröses hajú magas vékony Doreen apja, a másik fekete hajú a jobb oldalán, a kijelölt férj, és a harmadik a nagy bátyj.* -Ne... nem akarom... *nyögi elkeseredetten.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 11 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Aug. 10, 2009 7:22 pm

    Nerefil: * Hallgatja K-t* ~ Szóval kettő de ezt még egynek sem számítja? Mindent összevetve jobb , hogy így történt . Nem vezet tovább az orromnál fogva és ő is szabadon mozoghat a nők között és a nőkben is , ahogy neki tetszik.~ * Aprót biccent a kérdésre * -Ha kapok két percet , akkor igen . * Feje a K mellkasának dől és fülével hallja a másik szívverését ami megnyugatatja * Rendben ..mehetünk .
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 11 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Hétf. Aug. 10, 2009 7:30 pm

    Shion:* Teljesíti a lány néma kérését és eltakarja miközben Doreent maga és a fal közé szorítja * Mi a baj? *Suttogja a lány fülébe.* Elkezd játszani a lány fülcimpájával , majd nyakába téved amikbe apró csókocskákat ad. * Csak nem megtaláltak téged.* Megfogja a lány egyik combját és felemeli csípőjéhez szorítva simogatja a puha bőrt ami a szoknya alól kikandikál . Ezzel viszont közelebb kerül a lány lábai közé , finoman hozzádörgöli magát *
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 11 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Aug. 10, 2009 7:34 pm

    *Láthatatlanná válik és a pajta előtt bukkan elő, a lánnyal a karjában, szerencsére Ner felvette vele a ritmust. Betámogatja a lányt a nappaliba, leülteti a kanapéra, majd a konyhába megy és tölt neki egy pohár hideg narancslevet. Shion most teljesen ki is megy a fejéből.*
    -Tessék, idd meg. *Féltérdre ereszkedve vár még egy kicsit, hogy Ner meg lesz e egyedül vagy maradjon még ha kell. Furcsán érzi magát, egyik fele úgy véli megérdemelne egy kiadós pofont a másik meg csak vállat vonna, hiszen figyelmeztette.*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 11 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Hétf. Aug. 10, 2009 7:37 pm

    *szinte majdnem eszét veszti, de felocsúdik, hogy a három férfi elindul a tömegben* -Hagyd abba, te idióta, ha nem akarod darabokban végezni. Gyorsan van hátsó kijárat? *néz kétségbeesve Shion szemeibe, látszik rajta, hogy nagyon fél és a remegésbe is bele kezdett.* - Az ott az apám, a bácsikám és a leendő férjem... Ments ki kérlek.! *néz könyörgőn Shionra.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 11 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Aug. 10, 2009 7:42 pm

    Nerefil: * Nemsoká a pajta előtt találja magát * K készségesen segít neki , ajaki megremegnek néha * ~Basszus..miért pont most ilyen kedvese velem. Így sokkal nehezebb. ~* Elfogadja a narancslevet és mohón megissza. Leteszi a poharat és végignéz K-n* -Vonzó vagy ..menj vissza már várnak a lányok ..te palyboy vagy , akkor viselkedj is úgy. * Néz bátorítón a fiúra , hogy elmehet nem lesz vele semmi baj*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 11 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Aug. 10, 2009 7:46 pm

    *Sóhajtva fel áll.* -Sajnálom. *Azzal elindul kifelé a pajtából, előbb be megy a Kúriába, hátha Dan ott van. Beszélnie kell valakivel, mert már semmi kedve a BM-be vissza mennie.*- Shion a francba is! *Felhívja Shiont, hogy mi a helyzet.*
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 11 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Hétf. Aug. 10, 2009 7:50 pm

    Shion: * Nagyokat pillog majd elvigyorodik * -Lányszöktetés. Naná h van kijárat hátul gyere. *Megfogja a lány kezét és a tömegen keresztülhúzza majd kislisszol * Guynak szól , hogyha valakik számszerint 3 fira fazon erre jönne akkor tessékelje vissza* Ekkor szólal meg mobilja * -Szia K..nagy szarban vagyok . Éppen egy arisztokrata csajt szöktetek az apja a nagybátyja és a leendő férje elől . Úgyhogy fogd rövidre.
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 11 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Hétf. Aug. 10, 2009 7:54 pm

    *Fellélegzik, hogy van kiút így szorosan fogja Shion kezét két kézzel és tipeg utána a magas sarkúban.*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 11 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Aug. 10, 2009 7:55 pm

    - Hogy mi? Milyen arisztokrata csajt szöktetsz te? Várj. *a BM hátsó bejáratában bukkan elő és benyit éppen szembe találja magát Shionnal és a lánnyal.* - MI a fene folyik itt?
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 11 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Hétf. Aug. 10, 2009 7:58 pm

    Shion: * Mikor válaszolna K-nak már előtte is van így leteszi a készüléket * -Szóval ő ..Doreen..tudom..embert javasoltál de ilyen vagyok..mindíg beleválasztok a krémjébe. * Maga mellé húzza a lányt * -Semmi baj nem lesz nyugi..nem kell visszamenned , csak ha nem akarsz .
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 11 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Aug. 10, 2009 8:01 pm

    -Elmondanád mi a fene folyik itt? Mondjuk odabent az irodában. *végig méri a csajt.* -Ahham arisztokrata mi? *emeli meg a szemöldökét.*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 11 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Hétf. Aug. 10, 2009 8:02 pm

    *Összerezzen mikor K megjelenik előtte, érzi, hogy a féri nincs jó kevdében. FÉl, hogy ké tűz közé került, így ilyedten kapaszkodik Shionba.* -Nem akarok vissza menni, nem akarok férjhez meni kényszerből... *szipogja*
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 11 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Hétf. Aug. 10, 2009 8:07 pm

    Shion: Benn vannak a rokonok úgyhogy oda inkább ne menjünk K. * Magához húzza a lányt és megsimogatja hátát* Hé..semmi baj Doreen nem mész férjhez rendben? *Enyhül meg hangja mikor a lányhoz beszél*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 11 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Hétf. Aug. 10, 2009 8:08 pm

    *Úgy remeg mint a kocsonya, és szorosan bújik Shionhoz, közel áll ahhoz, hogy elsírja magát.*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 11 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Aug. 10, 2009 8:11 pm

    *Figyeli a lányt és meg enyhül, mivel eszébe jut az apja és az anyja kapcsolata is. Bele nyúl a kabátja zsebébe, és előveszi a lakása kulcsait.* -Nesze... menjetek ide, nem ismeri senki a címet, aztán a berendezés marad. *Oda hajol Shionhoz és megmondja neki a címet.* -Menjetek. Hé Doreen... nyugszik és kövesd a kölyköt, láthatatlannáválva menjetek. Mozgás mielőtt ide érnek az őseid.
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 11 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Aug. 10, 2009 8:13 pm

    Nerefil: * Sokáig ül a kanapén , majd odamegy hozzá Sessh és ő zökkenti ki godolatai közül* Felemeli a kuytát * Egyezzünk meg..nem ivartalanítalak ..de legalább te hűséges maradsz hozzám rendben? * Egyet vakkant a kutya amit igennek vesz , majd ölébe rakja és bekapcsolja a Tv-t éppen a Hogyan veszítsünk el egy pasit 10 nap alatt meg* -Csak ez kellett már..nekem tíz nap sem kellett hozzá . * Elkapcsol valami zenei adóra , hogy gondolkodnia se kelljen . Lehyunja szemeit miközben simogatja a kuytát * -Ez egyszerűen nagyszerű..csapdába estem . Az ő birtokán vagyok érted? Én vagyok a behatoló..és biztos csomószor összetalálkozunk majd ..és az olyan hülye helyzet lenne . Jó lenne elmenni valahova..de hova? A régi lakást is eladtuk már. *Sóhajt *
    Andreas
    Andreas


    Hozzászólások száma : 42
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 11 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Andreas Hétf. Aug. 10, 2009 8:22 pm

    *Tulajdonképpen fogalma sincs hogyan teltek el az órák. Néha evett, egy keveset edzett, de igazából csak céltalanul bolyongott a kastélyban. Üresnek érzi magát. Aztán végül eszébe jut amit Kiryuu adott neki a múltkor. Üres fejjel szótlanul nézi és forgatja ujjai közt a két darab szivart. A kúria bejáratánál található lépcső második fokán ücsörög.
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 11 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Hétf. Aug. 10, 2009 8:23 pm

    Shion:*Felderül az arca mikor megkapja K lakásának kulcsait * -Egyel jövök neked K ..nagyon kössz tényleg. *Átöleli a lányt és eltűnik vele a sötétben . Mikor megérkeznek egy luxus ház előtt állnak* Tyűűű..van pénzük gyere. *Húzza maga után a lányt * Kinyitja és betessékeli Doreent *-Tadaaam!! *Vigyorodik el *


    A hozzászólást Shion összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 10, 2009 8:29 pm-kor.

    Ajánlott tartalom


    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 11 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Vas. Május 19, 2024 8:59 pm