Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+6
Kiryuu
Daniel
Andreas
Rianna Wolf
Mesélő
Doreen
10 posters

    Vérvörös Hold (FRPG)

    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 25 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Vas. Aug. 23, 2009 10:41 pm

    Nerefil: - Nem tudtunk dönteni..de ezt a témát most hagyjuk . Rendben..megfelelnek a feltételeid. *Bólint * -Ne hidd , hogy mániákus kukkoló vagyok..vagy annyira élvezném visszanézni hogy hányszor csalt meg . *Néz Danielre letörten * -De muszály tudom , hogy igazat mondott -e . Mert kezdi a szava az érvényességét veszíteni nállam .
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 25 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Vas. Aug. 23, 2009 11:15 pm

    *Nerefilre néz, majd elmosolyodik* Bonyolult vele a kapcsolat..*mondja, miközben gépel* Még sosem egyetlen tartós kapcsolata sem amennyire én tudom.. Szerintem nem tudja mit kezdjen veled...*néz rá* Pedig téged aztán igazán megszeretett.. Nekem elhiheted.. Soha nem volt még olyan, hogy egy nő miatt négy napig nem szeretkezett senkivel.. Ez nála.. Hogy is mondjam.. Már becsületére válik.. Komolyan... *benyom egy újabb billentyűt, mire a ház többi kamerája is megjelenik főleg azon a környéken, ahol K szokott masírozni* Tessék... De engem is nyugodtan kérdezhetsz, ha gondolod.. vagy ha szeretnéd beszélek vele... Fogadni mernék, hogy a becsülete nem engedi, hogy segítséget kérjen bárkitől is, ami nem lepne meg, pedig az igazság az, hogy fogalma sincs arról, hogyan kell bánni egy nővel.. Na jó.. Némi sejtése van, de nem a legjobb udvarló..*vigyorog* Mint mondtam még nem volt szerelme az életben sem.. Te vagy neki az első...
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 25 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Aug. 24, 2009 10:11 am

    *Az edzőteremben mikor megunja a zsákok verését, át fordul a bőrrel és vékony szivaccsal bevont beton falhoz, ami acéllal van megerősítve, direkt neki készült, ha éppen dühöngősre fogná a dolgot. Most nem használ se kötést se kesztyűt, így hamarosan kivérzik az ökle, mind a kettő, de ettől fügetlenül is tovább püföli a falat.*
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 25 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Hétf. Aug. 24, 2009 10:23 am

    Shion: * Felmordul kéjes dorombolással az élvezetek közben * Kezd közel kerülni a beteljesüléshez , szerszáma egyre gyorsabban jár ki-be a lányban . * Szemfoga megnyúlik és beleharap Doreen nyakába , amikor megkóstolja a lány vérét és egy erősebbet lök elélvez. Doreen testén is érződik Shion férfias-fűszeres illata *
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 25 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Hétf. Aug. 24, 2009 10:35 am

    *A végjátéknál nem tudja már vissza fogni sikolyait így legalább egy nagyobb sikoly szakad fel a torkából, mikor Ő is elélvez. Közben erősen kapaszkodik a fiú vállaiba, majd miután vége lett, hozzá bújik kedvese mellkasához, és elkezdi lenyalogatni a vért amit karmolásai okoztak Shion mellkasán, vállá, nyakán. Majd felfigyel a fűszeres illatra, beleszagol a levegőbe és elmosolyodik.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 25 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Aug. 24, 2009 10:37 am

    Nerefil: -Bonyolult? Az nem kifejezés. * Hallgatja Danielt * - Szerintem felbecsülöd a dolgokat , én is ezt tettem és nagy pofára esés lett a vége . Azt mondta , hogy szívesen elfogadna mint a fele..de ezt csak azért mesélte be nekem , hogy a bugyit lekuncsoroghassa rólam . Mert miután te bejöttél és közölted a kiválasztottas dolgot eléggé bizonytalannak tűnt és mikor rákérdeztem , hogy képes lenne-e tényleg monogám lenni ..nos nem válaszolt túl bíztatóan . Sőt azt mondta , hogy talán egy másik férfinak kéne , hogy átengedjen? * Fogja a fejét * -Nem értem miért változik a véleménye meg akár 5 percen belül az ellentétére . Ennyire félne velem lenni? Hmm..jó lenne ha beszélnél vele , hogy mit is akar tulajdonképpen mert én már nem nagyon tudom követni az ingadozásait . *Felvonja szemöldökét kérdőn *-Ezt nem mondhatod komolyan . Ekkora szoknyapecér nem tud udvarolni? *Pislog meglepetten * -Én mint a szerelme? *Megrázza a fejét * -Mostmár kételkedek benne ..csak egy jó kalandot lát bennem . * Nézi a kúria felvételeit ,de semmi kompromitáló nem történik benne. * Leakar könyökölni az asztalon ,de a billenytűzeten egy gombot megnyom véletlenül könyökével *-Bocs. * Egy pillanatra leáll a felvétel , majd egy másik helyszínre kapcsol át . Valószínűleg ez lehet K lakása a felszerelésből ítélve. * Nemsoká a felvételre besétál K miközben Pinky már várta az ágyban* -Várj..*állítja meg Danielt mielőtt elkapcsolhatna * -Ez a nő ismerős.. a rózsaszín cuc...igen Pinky! * A képernyőre szegezi tekintetét *Szemei elkerekedenek , hogy K egyből nekiesik a nőnek és durván teszi magáévá * Ajkai elnyílnak a döbbenettől*~Ezt csinálta volna velem is? Valószínűleg ő durván szereti..~
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 25 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Aug. 24, 2009 11:01 am

    *Mikor már eléggé véresek az öklei is fájnak is, ráveszi magát arra, hogy beszéljen Danielel, most szüksége van a segítségre, ebben a helyzetben ő egyedül nem boldogul. Így a kezeiről nyalogatva a vért elindul Dan laborjába, pont akkor nyit be mikor épp a lakásán történt felvétel megy, mikor igen csak durva volt Pinkyvel.* - A francba.... *ezzel villám gyorsan oda lép és leállítja a felvételt majd kikapcsolja a monitort.* - Ez nem vonatkozik rátok, és még rád sem Ner. Nem ebbe egyeztem bele. *hangja rideg és érzelem mentessé vált. Hogy szégyen érzetét leplezhesse.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 25 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Aug. 24, 2009 11:07 am

    Nerefil: * Azthiszi , hogy Daniel kapcsolta ki a felvételt ,de mikor meghallja K hangját felocsúdik a révületből * -Beleegyeztél , hogy megnézhetek mindent és a mindenbe ez is beletartozik . * Feláll * -Kössz Daniel , hogy sgeítettél . *Az ajtóban hátrafordul és K-ra néz * -Nehogy azt hidd , hogy ez a felvétel rontotta el a dolgot..te így szereted és kész..és neked ezt pinky meg is fogja adni bármikor szívesen . *Mondja és ezután otthagyja a testvéreket*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 25 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Aug. 24, 2009 11:12 am

    -Nagyon tévedsz. *Ner után megy, megfogja a lány karját és maga felé fordítja.* - Nem, abba nem egyeztem bele, hogy abba vájlálj ami már megtörtént, abba egyeztem bele, hogy megfigyelés alatt tarthatsz attól a pillanattól kezdve mikor bele egyeztem. Arról egy szó sem esett, hogy a régebbi dolgaimba is beletúrsz. *eddig Ner szemeibe nézett de most elnéz a válla felett.* - Nem, nem így szeretem, legalább is nem ennyire durván, akkor ott éppen nem voltam a legjobb passzban....
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 25 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Aug. 24, 2009 11:17 am

    Nerefil: - Akkor félreértettük egymást kicsi szivem . *Mondja gúnyosan , karját kirántja a fiú fogásából * -Én azt mondtam , hogy onnantól nézem a felvételeket mióta ide kerületem , hogy hányszor csaltál meg . De nyugi..ez a videó elárult szerintem mindent rólad és nem vagyok kíváncsi a többi felvételre rólad és a nőcskéidről. * -Nekem nem kell magyarázkodnod..úgy bánsz a kalandjaiddal ahogy akarsz.
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 25 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Aug. 24, 2009 11:42 am

    -Mi van? Mióta ide kerültél? Meg, hogy azóta hányszor? El vagy kissé tévedve. Mikor ide kerültél semmi közünk nem volt egymáshoz. Ha erre nem emlékezne a kicsi agyad. *vált ő is gunyoros beszéd stílusra. Közben kezei ökölbe szorulnak, ami arról árulkodik mennyire is ideges.* - Ellentmondásban vagy önmagaddal. *húzza el a száját.* - Ha nem érdekelne akkor nem itt hisztiznél most nekem...
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 25 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Aug. 24, 2009 11:54 am

    Nerefil: -Tudom , hogy nem volt közünk akkor egymáshoz..de úgy beszélsz mintha most lenne . * Felhúzza szemöldökét * -Ellentmondásban öngamaddal inkább te vagy . 5 perc alatt úgy megtudod hazudtolni a saját szavad , hogy az már művészet . Mikor nemrég megakaratál fektetni azt mondtad , hogy a felednek elfogadnál . Minden nőt ezzel csábítassz az ágyadba mielőtt rendesen gerincre vágnád őket? Hm?
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 25 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Aug. 24, 2009 11:59 am

    -Neem! *itt felemeli a hangját* - A kurva életbe is nem. Azt nem hazudtoltam meg, igazat mondtam, és még most is így gondolom! Csak éppen összecsapnak a fejem felett a hullámok és kissé úgy érzem rövidesen bele fulladok ebbe a szarságba. *beletúr a hajába.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 25 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Aug. 24, 2009 12:07 pm

    Nerefil: * Szemeit forgatja * -Persze..nem hazudtoltad meg csak inkább egy másik férfi karjába löknél ha én kötődni akarnék hozzád. De szeretőnek tökéletes lennék..csak a testem adjam és annyi elég neked . Már megbocsáss de nem kérek ebből. * Hátatfordít K-nak és folytatja útját a pajta felé *
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 25 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Aug. 24, 2009 12:10 pm

    *Ner elé áll és nem engedi elmenni.* - Bazd, ha már veszem a fáradtságot és próbálom rendezni ezt, akkor lehetne benned annyi, hogy nem fordítasz hátat.
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 25 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Aug. 24, 2009 12:14 pm

    Nerefil: -Mi a fészekes fenét rendezel szerinted? Felajánlottam , hogy kiválasztott leszek ,de ebből te nem kérsz . Mi akarsz még tőlem mondd meg? Mert nem értelek . * Néz fel K-ra , mert azért ott van kb 30 cm magasságkülömbség ,de ez nem nagyon zavartatja attól ugyanolyan hevesen vitázik a fiúval* Fújtata egyet és oldalra néz * -Szexuálisan frusztrált vagyok és még a te érzelmi kicsapongásod is kicsit sok nekem egyszerre hidd el .
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 25 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Aug. 24, 2009 12:23 pm

    -Bazd ki, azt hiszed nekem ez könnyű? Soha nem volt komoly kapcsolatom, sőt betegesen menekülök az ilyenek elől. Te meg csak megnehezíted az amúgy is nehéz helyzetet. *sóhajt egyet és felnéz a plafonra valami tanácsot várva onnan, de csak a festményt tudja nézegetni* - Igen felfogtam, vállalod a kiválasztott léte csak épp azt nem tudom felfogni, hogy miért ha egyszer kijelentetted, hogy nem akarsz az lenni és amúgy sem kedveled őket? Akkor minek mennél bele ebbe, ha ez számodra nem jó? *teljesen őszinte értetlenség van az arcán.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 25 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Aug. 24, 2009 12:30 pm

    Nerefil: *Megrázza fejét * - Szóval csak kolonc vagyok a nyakadon , hogy nehezítem a dolgaid? Akkor mondd meg nyíltan és már nem is látsz többet . Ennyi..* Nagy levegőt vesz és kifújja * - Nem szeretem őket , mert szentnek állítják be magukat miközben több férfival van dolguk , mint az emberi prostituáltaknak . És hogy miért mennék bele..mert szeretlek..mármint szerettelek . De te nem kérsz a komoly kapcsolatokból pechemre . Ez van . *Von vállat * -Valami egyéb amit még megszeretnél tudni?
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 25 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Aug. 24, 2009 12:36 pm

    -Soha életemben nem akartam golyót a fejembe de most kettőt is kérek, azonnal. *nyög fel.* - Hogy a frászba magyarázzam el, hogy szeretlek, csak éppen nem tudom, hogy boldoggá tudlak e tenni, mert velem együtt élni, olyan mintha a káoszt fogadnád örökbe. De hát a kiválasztottak dolga, hogy elássák a harcosokat.... *mikor Ner azt mondja, hogy szerettelek, akkor el hallgat. Majd síri hangon szólal meg.* - Ez gyors volt, nem is tudtam, hogy a szeret nem szeret az ennyire gyors... pardon. *felemeli a kezeit és elhátrál.* -Mért nem ezzel kezdted, akkor nem tépném itt a számat. *Meghajol Ner előtt.* - Akkor nem is zavarlak tovább a hülyeségeimmel. *Hátat fordít a lánynak, és elindul vissza az edzőterem felé.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 25 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Aug. 24, 2009 12:51 pm

    Nerefil: - Lehet hogy , tudnánk együtt élni..de te még az esélyét sem adod meg a dolognak . *Mikor hátatfordít K két cipő is eltalálja a fejét * -Megkaptad..kettő igaz nem golyó de remélem észhez térít. Fordulj meg , mert még nem fejeztem be! * Parancsol rá K-ra* Karjait szétteszi * -Betörtél..hajlandó vagyok veled lenni és most már nem menekülök előled . Pedíg az elején nagyon azon voltam , hogy kerüljük egymást . Lehet , hogy okosabb lenn volna nem megadnom magam neked de ezt mostmár nem tudom visszacsinálni . Nem tudom mi a baj..talán az , hogy nem olyan izgató , hogy már nem tiltakozok ellened? *Vállat von * Nem ez a lényeg..nem akarok többet szenvedni ezen a dolgon...ha akarsz tenni valamit értem..kettőnkért akkor ideje lenne . Főleg azt döntsd el a kibaszott életbe h kelle-e neked igazán vagy a tanítványaidnak dobsz mint jutalomfalatot ? * Ajakaiba harap olyan erősen , hogy kiserken a vére de jólesik neki , hogy ez a fájdalom most elnyomja a többit.*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 25 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Aug. 24, 2009 1:19 pm

    *Megáll mikor eltalálja a két cipő.* -Kezdem unni, hogy folyamatosan dobász valamivel. *Vissza fordul Ner felé, és végig hallgatja a lányt. Közben karba fonja kezeit.* - Most akkor mi a halál van? Az előbb még nem kellettem, most meg közlöd, hogy még is? Nem tudok ki igazodni a nőkön.... Mi van? Mi az, hogy a tanítványaimnak dobjalak? Komolyan elvesztettem a fonalat.... *emeli fel a szemöldökét.* - Igen tegyek valamit? Még is mi a hét fenét ami neked is megfelelne? *itt megemeli a hangját nem is kicsit.* - Basszus, igen kellesz nekem, szerinted ha nem gondolnám komolyan döglődnék veled itt? Fogalmam nincs hogy fogjak neki ehhez az egészhez....
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 25 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Aug. 24, 2009 1:29 pm

    Nerefil: -Te kértél két golyót a fejedbe édes nem igaz? *Húzza fel szemöldökét kérdőn * -Én meg golyó helyett ezt adhattam csak . Akkora egy ...ahh K te nagyon nehéz eset vagy . Persze , hogy kellesz nekem , de most már nem fogom magam visszaédesgetni hozzád . A szerettelek az pedíg csak egy próba volt..és mit ne mondjak eléggé könnyen beletörődtél volna a dologba . *Karjait mellkasa előtt összefűzi * -Kezdd mondjuk egy...*gondolkozik * csókkal . Azt elfogadom bocsánatkérésként. Te is?
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 25 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Aug. 24, 2009 1:34 pm

    *Sóhajt egy nagyot, megvakarja a tarkóját, ahol a cipők eltalálták, és vissza sétál Nerefilhez. Megáll előtte pár centire, és lehajol hozzá, majd szájon csókolja, és közben megfogja a lány derekát.* - Te se vagy könnyű eset. Igen bele tudtam volna törődni látszólag.
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 25 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Aug. 24, 2009 1:47 pm

    Nerefil: * Mikor lehajol hozzá Kiryuu fogadja a csókot. * Halvány mosoly látszik ajkain attól amit mondd neki a vámpír * Átöleli karjaival és szenvedélyesen megcsókolja * -Igazad van..egyikünk sem könnyű eset , de ezen próbáljunk meg túllépni és kevesebbet veszekedni . Úgy sokkal jobb lenne mindkettőnknek . *Egyik kezével simogatja a fiú hátát , fejét pedíg K nyakába fúrja egy pillanatra*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 25 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Aug. 24, 2009 1:57 pm

    *fogadja és viszonozza is a szenvedélyessé váló csókot.* - Igyekszem. Viszont nem mehetnénk aludni? *Ner feje felett ásít egyet.* -Ezt még le kell nyelnem, hogy kiválasztott leszel.... na meg a terhesség dolgot is. Anyám abba halt bele, szóval elnézheted, hogy félek a dologtól egy cseppet. *Közben szorosan öleli magához a lányt*

    Ajánlott tartalom


    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 25 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Szept. 20, 2024 3:08 am