Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+6
Kiryuu
Daniel
Andreas
Rianna Wolf
Mesélő
Doreen
10 posters

    Vérvörös Hold (FRPG)

    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 26 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Aug. 24, 2009 2:09 pm

    Nerefil: -Aludni? Csak nem ennyire lefárasztottalak? *Mosolyodik el * -Hmm..én azt hiszem , hogy inkább a pajtába mennék aludni ha nem nagy baj . *Felnéz a fiúra * -Te is szeretnél oda jönni? *Elhallgat mikor közli vele , hogy anyja is a szülésbe halt meg * -Sajnálom..én nem tudtam ezt . Megértelek , hogy aggódsz de egyszer úgyis túl kell rajata esnem , mivel nagyon szeretnék majd gyereket . *Megmisogatja kedvese hátát, majd kibontakozik az ölelésből * -Jössz velem vagy maradsz?
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 26 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Hétf. Aug. 24, 2009 2:15 pm

    Shion: *Csibészes vigyor jelenik meg ajkain , mikor a lány elélvez és ennek hangot ad * -Jó hangos vagy kicsim..de szeretem ilyen nőket..*felsóhajt mikor elkezdi nyaldosni mellkasát és más testészeit a lány ahol megkarmolta * Felkapja karjaiba a lányt és meg sem áll Doreen-nel egészen a hálószibájáig. Beviszi és leszed rólla minden ruhát majd magáról is és a zuhany alá megy a lánnyal együtt , hogy lemossák a szexszel járó dolgokat megukról*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 26 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Aug. 24, 2009 2:17 pm

    -Menjek? *De a választ nem várja meg megfogja Nerefil kezét, megcsókolja majd elindul a lépcső alatti rejtett ajtóhoz, mert a földalatti folyosókon akar átmenni a pajtába mivel a Nap már felkelt.*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 26 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Hétf. Aug. 24, 2009 2:24 pm

    *Tetszik neki, ahogy Shion felkapja és elviszi. Csak éppen a fiú boxerét hagyták el, amit Doreen viselt, rövidnadrág képen. Élvezi a finom dörzsölgetést amit a zuhany alatt kap viszont azt sajnálja, hogy a víz lemossa Shionról a vért és ő azt nem nyalogathatja le. Az illat is megfakul kissé rajta amit Shion hagyott maga után. De viszonozza a fürdetést és egy kis hab pamacsot ken a fiú orrára, csíntalanodik és incselkedik a fiúval.
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 26 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Aug. 24, 2009 2:25 pm

    Nerefil: *A csók után vállat ránt mosolyogva * -Szerintem felesleges ezután bármit is mondanom mert jönni akarsz . * Ujjait a fiú ujjai közé fűzi .* A lépcső alatt fura illatokat érez , mikor az alagútba beérnek meg is kérdezi Kiryuutól* -Öhmm..izé..*vakarja meg tarkóját szabad kezével* - Ott a lépcső alatt...olyan furcsa illatokat éreztem..olyan buja és..lehet , hogy nem jól éreztem , de te jobban tudod , hogy mi lehetett az .
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 26 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Hétf. Aug. 24, 2009 2:32 pm

    Shion: *Elvigyorodik* -Ha te így..akkor én is..* elkapja a lány csuklóit és a a falhoz szorítja , majd Doreen feje felett összefogja a lány csuklóit miközben szabad kezével a lány testén garázdálkodik . Megmarkolja a lány melleit majd a mellbimbókat izgatja ezután kacskaringózva halad le a lány hasfalán köldökénél egy kicsit megáll , és vénuszdombon is időzik egy kicsit ingerelve a lányt . Ujjait becsúsztatja a lány combjai közé és elkezdi hevesen izgatni a lány csiklóját * Mikor már eléggé felkészült újra a lány csípőjénél megfogva feljebb emeli és behatol a lányba. Nem egyszer szerez örömet a zuhany alatt maguknak *
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 26 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Aug. 24, 2009 2:35 pm

    *A lépcső alatt megcsapja az orrát egy sötét fűszeres illat, a sex szaga és SHioné is, na meg egy ismeretlen illat is.* - NOcsak, Shion belelendült. Ez az illat a fűszeres, a megjelölésé, a másik az a buja az a sexé. és ha jobban figyelsz a fűszeres illat keveredik a bátyádéval. Vagyis, Shion megjelölte magának a kis csajt itt. Bök a kis komódra ahol nedvesség csillog és valami fehér is.* - Ehh... ha már itt csinálják, legalább el takarítanák maguk után a keszőcéjüket.... *fintorodik el, majd kinyitja a rejtett ajtót és belépnek rajta.*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 26 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Hétf. Aug. 24, 2009 2:38 pm

    *Mivel már Shion szobájában és azon belül a zuhanyzóban vannak így szabadon engedi magát és kedvére nyög és sikongat kéjeseket, ahogyan SHion a falhoz szorítja, és izgatja, amjd amikor ismét belé hatol, kéjesen és örömtelien felsikolt. Végig nyögdécseli az aktust, karcolva és karmolva a fiú nyakát. Majd szorosabban kapaszkodik belé, és beleharap a nyakába, és élvezettel kortyolja kedvese vérét.* - még.... mélyebbre......* nyög fel mikor Shion hevesebben kezd el mozogni.*
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 26 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Hétf. Aug. 24, 2009 2:44 pm

    Shion: * Igazán élvezi a helyzetet , főleg miután a lány hangja betölti az egész fürdőt és elmélyedhet Doreenban * Mély férfias sóhajok érkeznek felőle is * Mikor beleharap nyakába a lány elélvez és egy pillanatra megáll , a lány kérésére még hevesebben folytatja a mozgást , mintha mi sem történt volna * Belemarkol a lány fenekébe és úgy diktálja a kemény tempót *A lány mellei fel-le ugrálnak szemei előtt, ezt egy idő után nem tudja hagyni így megnyalogatja őket.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 26 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Aug. 24, 2009 2:50 pm

    Nerefil: *Elfontorodik * - Nem is akarom inkább tudni , hogy mit és kivel csinált itt Shion . * A földalatti folyosón lépkednek egy ideig mikor is több felé elágazik * -Ez kész labirintus. *Néz körbe * -Hova tovább? Egyenesen vagy másik irányba menjünk esetleg? * Miután feltaláltak a házba nagyot sóhajt * -Akkor irány az ágy. *Még mindíg nem engedi el kedvese kezét*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 26 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Hétf. Aug. 24, 2009 2:54 pm

    *Minél hevesebben mozog kedvese annál hangosabban nyögdécsel, mikor orgazmus hullámzik végig a testén akkor felsikít. Majd mikor megérzi kedves nyelvét a mellein ívbefeszíti a hátát, hogy még jobban hozzá férhessen. közben beletúr Shion hajába, és nagyon élvezi a szabadságát és kedvesét.*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 26 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Aug. 24, 2009 2:58 pm

    -Én előbb lezuhanyzom. Meg lemosom a véremet. *Néz az öklire amiken a sebek már beforrtak, de az alvadt vér ott maradt. Így ő azonnal a zuhanyzó felé vette az irányt és gyorsan túl is esett rajta. Majd megfogta kedvesét és az ágyra fektette.*-Szeretnék valamit befejezni amit Dan nem hagyott. *suttogja miközben Ner fölé magasodik*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 26 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Aug. 24, 2009 3:06 pm

    Nerefil: -Tényleg nem rossz ötlet neked a zuhanyzás. * Megnézi a sebeket *-Ha nem gyógyul jól akkor majd lefertőtlenítem és bekötözzük jó? * Félig öltözködés közben kapta el K , felül csak egy fehér melltartó van rajta alul viszont m,ég a farmerja rajat van * Arca kipirul és szívverése gyorsabb lesz attól amit mondd neki kedvese *-De..de ..akkor nem lehetek kiválasztott K..és ezt már megbeszéltük.
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 26 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Hétf. Aug. 24, 2009 3:10 pm

    Shion: * Szusszan egyet , mikor már saját lábán is alig tud megállni leteszi kedvesét és fejét a lány homlokának dönti * -Bocsáss meg nekem...hogy ennyire nem tudom fékezni magam . De ha egyszer elkezdesz velem incselkedni egyszerűen nem tudom megállni , hogy ne viszonozzam vagy valami jobbat ne tegyek veled. *Vigyorog pimaszan *
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 26 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Aug. 24, 2009 3:17 pm

    -Semmi olyat nem teszek, ami a szüzességed veszélyeztetné, csak egy kis öröm okozásra gondoltam... egy csikló orgazmus az most nem oszt nem szoroz azon, hogy Kiválasztott legyél... De ha nem hát nem. *pimasz mosoly húzódik a száján.*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 26 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Hétf. Aug. 24, 2009 3:19 pm

    *Kipirulva és kifulladva piheg Shionnal szemben, szorosan öleli kedvesét és csak mosolyog a fiú vallomásán. *- Ugyan én provokáltalak, és te megtetted azt amit kiprovokáltam. Szeretem amit csinálsz. *Megfogja a fiú kezét, a derekára teszi, és megcsókolja, majd elzárja a csapot, és egy törölközőt fog meg, amivel elkezdi letörölgetni a vizet kedveséről. *
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 26 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Hétf. Aug. 24, 2009 3:35 pm

    Shion: * Olyan boldog , mint egy kölyök kiskutya , ha lenne biztosan csóválná * -Nem tudod elképzelni mennyi büszkeséggel tölt el , hogy jónak találsz és szereted amit csinálok .* Megcsókolja a lányt * Hagyja magát , hogy megtörölje a lányt . Miután végzett Doreen rajta a sor , egy törölközőt leakaszt és azzal kezdi el szárigatni a lányt *
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 26 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Aug. 24, 2009 3:41 pm

    Nerefil: * Kedvese alatt eléggé elveszettnek érzi főleg az erőfölény miatt . Most veszi észre csak igazán , hogy milyen nagy is hozzá képest a fiú. *Arca pirulása hirtelen lángolássá válik , mikor közli vele Kiryuu , hogy mit is szeretne * Szemeit lesüti * -Én..én..*harapja be ajkait izgatottan * ..de ..ha te..istenem..*sóhajt fel és lehunyja szemeit de ez csak rosszabb lesz mert így képeket lát maga előtt inkább kinyitja szemét * ..én nem vagyok olyan jó ebben , mint te..és nem biztos , hogy én is örömet tudnék szerezni neked.
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 26 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Hétf. Aug. 24, 2009 3:43 pm

    *Megvárja még Shion megszárítgatja a hasát és a melleit majd boldogan bújik oda hozzá. Túr bele a fiú nedves hajába. * -Akkor mutasd meg mennyire tesz boldoggá az én boldogságom és örömöm. *végig simít a fiú arcán.* - Ugye tudod, hogy szeretlek Shion.
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 26 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Aug. 24, 2009 3:56 pm

    -Nem mondtam, hogy viszonoznod is kell, most csak én akarok adni neked. Sok a szöveg. *Azzal pillanatok alatt megszabadítja Nert a nadrágtól és a bugyitól. Majd elhelyezkedik a lány lábai között. Ujjaival végig simít a lány szemérem dombján, majd a nagyajkain is. Végül ujjaival feltárja, Ner gyönyörének központját és az apró kis gyöngyöt nyelvével birtokba vette, hol hevesebben hol gyengédebben izgatta a lányt, néha megszívogatta, hogy egy kis édes kínzásban részesítse. Még akkor is folytatta mikor Ner testén az orgazmus hullámzott végig. Majd ezek után megkostolta kedvese nedvét, melyet mézédesnek érzett. Végül ujjait is óvatosan megmártotta kedvesében, de úgy, hogy a szűz hártyához ne érjen. Majd a nedves ujjait oda tartotta Ner szájához.* - Kóstold meg.
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 26 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Aug. 24, 2009 6:52 pm

    Nerefil:* Elég hamar megszabadítja a ruháktól kedvese , számára talán túl hamar is . Mire felocsúdik addigra már eltakarni sincs ideje magát , mivel lábai közé helyezkedett Kiryuu már* Arca vérvörös színt vesz fel miközben a fiú felfedezi magának . Összrándul picit , mikor először ér hozzá kedvese , apró levegőket vesz szaporán főleg mikor nagyajkaira siklanak a fiú ujjai. * Ajkait megnyalja , mert nagyon száraznak érzi hirtelen * Szemei elkerekednek , mikor kedvese rátalál féltett kincsére . Fejét hátraveti és szemeit szorosan összezárja . Ajkai elnyílnak és először kéjes sóhajokat hallat később nyöszörgés is felszakad torkából mikor megszívogatja érzékeny testrészét Kiryuu és ezzel Nernek bizsergetően jó érzést okoz . Háta elemelkedik az ágytól és a lepedőbe markol miközben közeledik a gyönyör. Mikor eléri a csúcsot halkan sikkant , teste visszahullik az ágyra és egy ideig meg-megremeg teste az átélt élmény hatásától * Nagyon nedvesnek érzi magát odalent , de nem csodálkozik hiszen az őrület határa sodorta a fiú kényeztetésével* Teste teljesen kivan melegedve , tudata pedig kissé homályos * Nyalja kedvese ujjáról saját nedvét miközben nagyokat lélegzik * -Szeretlek..*suttogja halkan és elterül az ágyon *
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 26 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Hétf. Aug. 24, 2009 6:57 pm

    Shion: * Átöleli a lányt és rámosolyog * -Mostmár tudom .Én is szeretlek Doreen . *Megcsókolja a lányt és karjaiba kapva kiviszi az ágyhoz, leülteti a lányt . Hajából kirázza a vizet . * -Mit szólnál , ha aludnánk? *Bebújik a takaró alá meztelenül és Doreenre néz * -Te vegyél föl valamit ,nehogy megfáz..megy egyébként is izgatóbb leszedni a ruháid. *Vigyorog *
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 26 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Aug. 24, 2009 6:59 pm

    *Elnyúlik kedvese mellet az ágyon. Átöleli Nert a hasánál és a vállára teszi a fejét.* Ugye nem volt olyan rossz? Vagy igen?
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 26 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Hétf. Aug. 24, 2009 7:01 pm

    *Elpirul a bók hallatán. Mivel már felfedezte a szobát így tudja, hova kell mennie ruháért, így bemegy a gardróbba és kiválaszt magának egyet Shion pólói közül, most egy sötét kék és fehér darabra esik a választása, belebújik, és úgy megy vissza a fiú mellé aludni. Ad egy csókot kedvesének és elvackolódik mellette, az alváshoz.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 26 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Aug. 24, 2009 7:05 pm

    Nerefil: -Miért..te úgy vetted észre a reakcióimból , mintha nem tetszett volna a dolog? A sikoly...és..*megfogja kedvese kezét és combjai közé vezeti * ez a bizonyíték , hogy elég jól felizgattál . * Hátrafordul félig és megcsókolja kedvesét * -Mostmár rámfér egy zuhany annyi biztos. * Kikapcsolja melltartóját ,de alkarjával eltakarja mellkasát* -Majd legközelebb *suttogja, feláll és szekrényében félkézzel elkezd törölközőt keresni , hogy utánna elmehessen fürdeni *-Megleszel nélkülem pár percig ugye?

    Ajánlott tartalom


    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 26 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Vas. Május 19, 2024 10:41 pm