Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+6
Kiryuu
Daniel
Andreas
Rianna Wolf
Mesélő
Doreen
10 posters

    Vérvörös Hold (FRPG)

    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 30 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Kedd Aug. 25, 2009 7:51 pm

    Shion: -Az edzőteremben lelkesen püföli a boxzsákot már vagy fél órája. Csorog rólla az izzadtság ,de ez most egyáltalán zavarja . Leakarja magát zsibbasztani , hogy ne tudjon semmire gondolni .*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 30 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Kedd Aug. 25, 2009 7:59 pm

    - De K.. Te is tudod, hogy úgy is mehettek szobára, hogy szűz marad..*vigyorog gonoszan* Eddig is én oldottam meg a dolgokat.. Akkor most mit akadékoskodsz? Asszem tartok neki egy fél órát...*néz K-ra komolyan* Ott leszek én is az edzésen, aztán a lőterembe is szívesen várok mindenkit...*néz a lányokra* Viszont nekem még lenne egy kis dolgom a laborban.. Ha kész vagyok bemegyek az edzőterembe rendben? *néz K-ra* És én magamat edzem! Nem vagyok hajlandó neked ugrálni! De ezt te is tudod.. Különben meg nekem nem is olyan edzésre van szükségem, amit te tartasz.. Szóval majd megyek.. Ha gondolod Meril még ma leveszi a méreteidet és holnapra már lesznek is ruháid..*felmordul és az asztalra csap - hogy még Gigi is ugrik egyet a fején ijedtében - ahogy a lány a saját holmijait akarja eladni, hogy pénze legyen* Mégis minek képzelsz minket! nem engedem, hogy eladd a holmijaidat!*néz rá mérgesen* Amit elhozunk azt megtartod... Ha nincsen rá szükséged odaadod valakinek, de nem pénzért.. Itt mindent megkaphatsz, szóval még egyszer ezt meg ne halljam, hogy a saját holmidat pénzre akarod váltani! Rendben?*néz a lányra szigorúan, majd felegyenesedik lassan* Nincsen szükségünk pénzre ebből, mert van.. Szóval nyugodj meg..*néz mostmár nyugodtabban és kedvesen a lányra* Sajnálom, ha megijesztettelek titeket.. Holnapig Ner ad neked ruhákat.. Cserébe megtanítod táncolni.. Ha kell partner hívj engem és K-t.. Szívesen segítünk majd..*mosolyog* De nekem most dolgom van.. Majd edzésen találkozunk!*mondja majd kimegy az ebédlőből*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 30 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Kedd Aug. 25, 2009 8:04 pm

    -Na nézd csak, dannak hogy kinyílt a csipája. *Hátbaveregeti testvérét.* - Na én akkor mentem, az edzőteremben várok mindenkit.
    *Azzal elindul ki az étkezőből, átmegy az edzőterembe és kapásból leoltja Shiont.* - A könyököd még mindig nagyon lent van, ne fáraszd ki magad, mert jössz velünk vadászni, élesben. Lazítsd el magad, és fordulj ide most velem edzel még megjön a meglepi. *vigyorog el gonoszkásan.*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 30 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Kedd Aug. 25, 2009 8:07 pm

    -Na de! Attól, hogy te vagy a nagyobb és erősebb, attól még nekem is van hangom! *fel áll az asztaltól.* -Dan addig még nem tudok nektek segíteni, addig ne a ti számlátokra legyenek már megvéve a ruháim. Különben i azokkal a drága és puccos cuccokkal mit kezdhetnének például a civilek? Ők is csak el adnák. Mert másra nem jók.
    *sóhajt egyet és feladja Dan-nal szemben.* -Hát jó.. legyen amit akarsz... *Ner felé fordul.* -Előre is köszönöm, hogy adsz ruhát. felőlem mehetünk, hogy ne várakoztassuk meg...ő... K-t...
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 30 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Kedd Aug. 25, 2009 8:13 pm

    Nerefil: -nincs mit..*mosolyodik el * -Te cserébe megtanítassz táncolni. ..fifti-fifti. * Megfogja Doreen kezét és áthúzza a pajtába egészen szobájáig * Kinyitja szekrényét * -Először is a fehérneműkből válassz..*húz ki egy kisszekrényt * Addíg saját maga felvesz egy shortot és egy újjnélküli felsőt *-Utánna te is kinézhetsz valami melegítő nadrágagot..vagy rövidebbet szeretnél?
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 30 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Kedd Aug. 25, 2009 8:18 pm

    -rendben., Hűűű....*Nézi a fegérneműket.* -Na most bajban avgyok egy kicsit. Mit ajánlasz, mivel én eddig csak fűzőt hordtam. *Közben azért kiválaszt egy egyszerű fekete tangát, egy laza térd nadrágot és egy fekete trikót, így elég sportosan fest. *Miután Ner ajáll neki egy melltartót is felveszi a trikót is.* - Nagyon köszönöm... kissé kellemetlenül érzem magam, hogy neked kell megmutatni mit is vegyek fel. Viszont tetszik a nadrág, eddig csak akkor volt raktam nadrág, ha lovagolni voltam.
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 30 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Kedd Aug. 25, 2009 8:24 pm

    Shion:*Feljebb húzza könyökét és kezdene bele az újabb sorozat öklözésbe , mikor megszólal K * -KimegyünK ? Ez szuper..*lelkesül fel * -Milyen meglepetés? *Húzza felszemöldökét kissé gyanakvóan * -Olyan jófajta vagy inkább rossz?
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 30 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Kedd Aug. 25, 2009 8:26 pm

    Nerefil: -Hmmm..tanga...az merész darab ,de Shion majd megfog veszni érte hidd el .*Mosolyog* -Nézdcsak..ez a melltartó jó lesz. *Ad oda neki egy fekete melltartót * -Tökéletes..ugyan rá se ránts..emiatt ne érezd rosszul magad . *Mosolyodik el *-Mostmár menjünk az edzésre , mert K biztosan vár már minket . *Húzza maga után a lányt az edzőteremhez*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 30 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Kedd Aug. 25, 2009 8:31 pm

    -jó..jó... *felveszi a tempót Nerefilel, és most már nem mögötte, hanem mellette megy.* -Az oké, hogy majd megveszik érte, de most edzeni megyünk nem pedig az ágyba. Szóval most csak ne vesszen meg érte. *szögezi le határozottan. *Az edzőterembe lépve nagyokat néz.* -Ez aztán jól felszerelt. *megakad a szeme Shionon és nem tudja mit csináljon.* -öm.. ilyenkor mi van? *suttogja oda Ner-nek.*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 30 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Kedd Aug. 25, 2009 8:32 pm

    -Majd megtudod, kölyök. legyen elég annyi, hogy ma társaság is lesz az edzésen, és ha nem dőlnek ki akkor állandósulnak is. Na gyerünk, mozdulj. *azzal bevisz egy szép ütést Shionnak a gyomrába.* - Lassú vagy kölyök még mindig, ha az este folyamán is ilyen leszel, akkor csak a hullád hozhatjuk haza Doreen-nek.
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 30 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Kedd Aug. 25, 2009 8:38 pm

    *először felmegy szobájába, hogy edzőruhába bújjon, ami egy fekete hosszúnadrág, ami eléggé laza, derekánál kell megkötni valamint egy fehér trikó*Gigit leszedi a fejéről, bár a macska először erősen tiltakozik, amikor kajával csábítgatja azonnal beadja a derekát és lemászik*ezután a laborba megy*ott elvégzi napi teendőit, ami szerencsére nem sok van, majd elindul az edzőterembe*
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 30 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Kedd Aug. 25, 2009 8:43 pm


    Shion: * Összegörnyed aprányit mikor beviszi a találatot K , gyorsan reagál és kirúgja K lábát majd hátranéz mivel megérzett illatokat a sajátjukon kívül. * Nagyot nyel mikor meglátja Doreent*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 30 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Kedd Aug. 25, 2009 8:45 pm

    [b]Nerefil: -Tudom..de szerintem mész még te ma a bátyám szobájába. * Mosolyodik el * -Ha nem azért , hogy az ágyba vigyen de biztosan bántja a dolog , hogy túlhalad a korlátokon nállad. * Halkan mennek be az edzőterembe és figyelik egy ideig Shionék küzdelmét*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 30 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Kedd Aug. 25, 2009 8:51 pm

    *Figyeli a küzdő feleket. Nyugtázza Nerefil szavait* -Lehet igazad van, de nem tudom, hogy ő mit gondol erről. *Majd találkozik a tekintete Shionéval.* - Most ilyenkor mi van, nem tudom ezek után hogyan és mit kell tenni, szóval örülök ha ellátsz néhány tanáccsal.
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 30 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Kedd Aug. 25, 2009 8:51 pm

    *Korrigálja az esést így féltérdre érkezik és kihasználja Shion figyelmetlenségét, és ő is kirúgja a kölyök alól a talaj, majd rásegít egy könyök ütéssel is.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 30 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Kedd Aug. 25, 2009 9:06 pm

    Nerefil: -Most edzünk..és utánna majd beszéltek egymással . Az sokkal tisztább és akkor tudni is fogjátok h hányadán álltok egymással , akkor sokkal több értelme van tanácsot kérni de így nem nagyon . Lehet , hogy nincs is akkora baj , mint amit beképzelsz magadnak szal csak nyugi Doreen.
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 30 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Kedd Aug. 25, 2009 9:08 pm

    -Persze rendben is van, csak én még sosem voltam ilyen helyzetben. Így nem is tudom felmérni a helyzet súlyosságát. *K ekkor rúgja ki Shion alól a talajt.* - Jujj....
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 30 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Kedd Aug. 25, 2009 9:12 pm

    Shion: * Szemei hirtelen keresztbeállnak * -Fúú..ez alja volt..elbambultam és te ezt kihasználtad addig* Áll fel térdeire támaszkodva * -Kezdhetjük az edzést vagy alázzalak le kicsit a lányok előtt. *Vigyorodik provokatívan K-ra *
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 30 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Kedd Aug. 25, 2009 9:14 pm

    *betoppan a terembe, pont, mikor Shion esik egy hatalmasat* K! Az isten szerelmére.. Ha agyon vered, hogy visszük ki magunkkal tapasztalatot szerezni?*néz rá, majd megcsóválja a fejét*ezután a lányokra mosolyog* Kellemes edzést hölgyeim..*biccent, majd bedugja fülébe az mp3 lejátszóját és elkezd futni a futópadon a zene ütemére, ami eléggé ritmusos*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 30 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Kedd Aug. 25, 2009 9:18 pm

    -Na jó. Shion pihen. Lányok. *fordul oda a két lányhoz. * Van még két szabad futópad, hogy szem előtt legyetek. 20 percet, 5ös fokozaton, 25%os dőlés szöggel. Már be állítottam nektek, csak start és kezdhetitek, utána majd elkezdjük az esés gyakorlatokat, addig Shionnal is foglalkozom. Kölyök. *megropogtatja a vállát és a nyakát.* - kezdésnek a hárításaidat lássam, szokásos, én támadok te hárítasz, a mai estén ezen az életed múlhat. Lássunk neki.
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 30 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Kedd Aug. 25, 2009 9:25 pm

    *Bólint K utasításaira és nerrel együtt felsorakoznak Dan mellé. Elkezdi a futást, közben figyeli a két vámpírt, ahogyan edzenek.*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 30 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Kedd Aug. 25, 2009 9:37 pm

    *jó ideig fut a futópadon, de meg sem kottyan neki*8-as fokozatot állított magának 30-as dőlésszöggel, majd mikor úgy gondolja eleget futott beállítja egyenes terepre, lassabban és gyalogolni kezd rajta*nem sétálni hanem távgyalogolni*egy idő után behunyja szemeit nem kíváncsi arra, hogy K hogyan kínozza Shiont*a zene hatása alá kerül, így csendesen dúdolgat is néha*mikor ezzel készen van kikapcsolja a futópadot, majd a többi eszközhöz megy és főleg karizmait erősíti, mivel a lövéshez ez kell, valamint megfelelő állóképesség, amit a futópadon már bemelegített*
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 30 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Kedd Aug. 25, 2009 9:55 pm

    Shion: -Rendben K ne kímélj..*áll be védekező állásba , hogy minél könnyebben hártíhasson majd . Szeme kicsit félrehord egy pillanatra és Doreent nézi hátulról miközben fut a lány , szomorkásan néz rá majd vissza fordul K-hoz és bólint , hogy kezdhetik*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 30 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Kedd Aug. 25, 2009 9:58 pm

    Nerefil: * Felpattan a futópadra . Haját összefogja lófarokba ami futás közben jobbra-balra billeg * Izmai kezdenek kicsit elfáradni a 10. perc után , mert nem gyakran állította be ezt a fokozatot ilyen sebességgel , de nem nyavajog hanem folytatja az edzést *
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 30 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Kedd Aug. 25, 2009 10:00 pm

    *Figyeli Shiont.* - Te cseszted el, talán ha bocsánatot kérnél. *közben üt egyet, majd egy rúgás jön amit kombinál egy ütéssel is.* - Mi előtt kimegyünk, beszélj vele, nem akarom, hogy egész idő alatt ezen rágódj és emiatt ne figyelj oda ha harcra kerül a sor.

    Ajánlott tartalom


    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 30 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szer. Május 08, 2024 7:57 am