Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+5
Tiamat
Mesélő
Bara
Devidrah
Doreen
9 posters

    A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Tiamat
    Tiamat


    Hozzászólások száma : 67
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 07.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 21 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Tiamat Szomb. Aug. 29, 2009 2:01 pm

    *Felelőségtudattal válaszol.
    - Értettem, felség. Köszönöm a lehetőséget. -* majd illedelmesen távozik és Kuraan-hoz indul. S ettől valamelyest hevesebben ver szíve.
    ~Légy észnél Tiamat. Légy észnél. Mint új kiképzőtiszt megyek a felettesemhez eligazításra. Semmi több. Semmi több.
    *Ám mégis az odafelé vezető úton a megtanult légzőtechnikákat kell alkalmaznia, hogy semmi se látszódjon abból, amit érez.
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 21 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Szomb. Aug. 29, 2009 2:02 pm

    *mosolyog a fiún* Majd ha megfürödtünk lemegyek a konyhába.. Rendben?*mosolyog* Vagy Kiarah odamegy, miután engem a bátyjára hagyott..*vigyorog*
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 21 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Noko Szomb. Aug. 29, 2009 2:07 pm

    *hatalmasat nyel és elvörösödik Bara szavaira, majd ahogy Kiarah-ra néz* Ugyan.. Erre tényleg semmi szükség*veszi le vastag szőrmekabátját* Úgy értem.. Minek jönne oda Kiarah-sama? Mármint.. Nem mintha nem látnánk szívesen.. csak éppen.. Mármint... Akarom mondani..*kezd el akadozni és egyre vörösebb*kezeiben kabátját morzsolgatja, amiből kifolyik a víz* Jesszus.. Bocsánat... Azonnal feltakarítom.. *néz a lányra*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 21 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szomb. Aug. 29, 2009 2:08 pm

    Kiarah:

    -Te, mit tervezel? Mi az, hogy én menjek helyetted a konyhába? *értetlenkedik, és gyanakvóan néz Barara, de azért felnevet a lány arc kifejezésén. Majd ahogyan Noko beszéde akadozik és kifacsarja a vizet a kabátjából azon még jobban elkezd nevetni.*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 21 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szomb. Aug. 29, 2009 2:10 pm

    *Az edzőtéren van és a kamasz vegyes csoportot edzi éppen. Csuklyája, most nincs a fején, haja lengedezik a szélben és a mozgástól, mozgás közben parancsokat is oszt és kiemeli azok nevét akik nem megfelelően csinálják a gyakorlat sort. Észre sem vesz, hogy Tiamat kiért mellé.* - 20 perc szünet igyatok, szusszanjatok.
    Tiamat
    Tiamat


    Hozzászólások száma : 67
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 07.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 21 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Tiamat Szomb. Aug. 29, 2009 2:16 pm

    - Üdvözlet. Devidrah nagyúr mondta, hogy kiképzőtiszt lehetek. Azt mondta a női alakulatnál kezdek s hozzátette, hogy eligazítasz. -*a tekintete s arca már közel sem olyan rideg, mint amikor Devidrah-val beszélt, de még nem is engedett fel teljesen. Egyelőre takarja azt, ami benne zajlik.
    ~Mitől vagyok ilyen közvetlen?
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 21 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szomb. Aug. 29, 2009 2:23 pm

    -Üdv. Rendben. *Megköszörüli a torkát, és hivatalos stílusra vált. Nem az újoncok előtt kellene esetlegesen csajoznia.* -Kövess, megmutatom, a csoportot és a teret is ahol edzheted őket. *Azzal elindul a falu déli irányába, elmennek Tiamat kis háza mellett is, úgy 10 perc gyaloglás után egy másik ám a palota előttinél jóval kisebb edzőtérre érnek, ahol már fel vannak sorakozva a 12-14 év körüli lányok, edzőruhában.* - Bemutatom az új kiképző tiszteteket. Tiamat hercegnőt. Innentől kezdve az ő keze alá tartoztok. *Tiamathoz fordul.* -Kezdheted is, minden nap déltől indul nekik az edzésük 2órás aztán jön egy félórás pihenő de ha szükséges egy órásra is elnyújthatod nekik, majd utána még két óra levezető edzésük van. A 4órányi edzést természetesen saját belátásod szerint oszthatod. Nem szólok bele, csak a végeredményre vagyok kíváncsi. Kérdés?
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 21 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Szomb. Aug. 29, 2009 3:28 pm

    - Oh.. Semmi, semmi.. Én nem tervezek semmit..*mosolyog* Menjünk, mert még kihűl a tea..*mosolyog*leveszi a kabátot, majd felhúzza a lehajolni készülő Nokot és elindul befelé Kiarah lakosztályába* Gyere! Ne szabadkozz..*mosolyog*
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 21 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Noko Szomb. Aug. 29, 2009 3:30 pm

    - De én.. Rendben..*motyogja, mikor Bara behúzza az előkelő szobába*elkerekedett szemekkel néz körül* Hűű...*suttogja* Ez Kiarah-sama lakosztálya? Ez.. ez hatalmas.. És gyönyörű.. pont mint Kiarah-sama..*motyogja majd észhez kap* Mármint.. Nem úgy értettem.. Kiarah-sama nem hatalmas.. Mármint az, csak nem a teste, hanem mit a tekintélye...*magyaráz a nőre nézve és érzi, hogy egyre jobban elsüllyed szégyenében*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 21 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szomb. Aug. 29, 2009 3:38 pm

    Kiarah:

    *Képtelen vissza fojtani a nevetést, Baran és Nokon is egyaránt nevet és nem is kicsit.* - Köszönöm a bókot. *És tovább nevet, mikor Bara az előtérből bemegy a fogadós szobába és viszi magával Noko-t is, akkor meg kell kapaszkodnia az ajtófélfába, hogy ne essen el a nevetéstől.* -Te jó ég, azt se tudom mikor nevettem ilyen jót utoljára. *meg kell törölgetnie a szemét a könnyeitől.* - Mindjárt jövök, Bara nem akarsz egy kimonót a nedves bőr ruha helyett? *Közben ő átmegy az öltöző szobába, és átvesz egy világos zöld kimonót. Amin ezüsttel egy sárkány van felhímezve.*
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 21 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Szomb. Aug. 29, 2009 4:03 pm

    *mosolyog csak Noko szavain* De.. Azt hiszem az jól esne.. *nyomja le egy székre Nokot, majd megy Kiarah után*mosolyogva súgja oda neki* Szerintem nagyon örülne, ha láthatna téged a konyhában... Vagy kettesben lennétek..*biccent arra, ahol a fiút hagyták majd vetkőzni kezd* Szerintem nagyon tetszel neki...
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 21 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Noko Szomb. Aug. 29, 2009 4:07 pm

    *nem mond semmit csak nagyokat nyel és sóhajt*huppan a székben Bara által aztán csendesen ülve figyeli a teát és várja, hogy a két lány visszajöjjön*előrenyúl a teáért, majd kortyol egyet, miközben szemével körbejáratja a szobát és ekkor tekintete megakad egy hatalmas egész alakos tükrön, amiben a majdhogynem meztelen Kiaraht és az éppen vetkőzni készülő Barát látja meg*fülig pirul Kiarah meztelen, hosszú lábai és íves dereka láttán, majd a szájában lévő teát határos úton kiköpi és azonnal elfordul vörösödve*mélyeket sóhajt és próbál a székbe beleolvadni*~Láttam Kiarah-samát meztelenül... Ha ezt valaki megtudja engem megölnek... De olyan szép a bőre... Nem! El kell felejtenem de azonnal!~
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 21 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szomb. Aug. 29, 2009 4:12 pm

    Kiarah:

    -Lehetséges, de Bara. Kérlek, ne avatkozz be a magán életembe. Noko aranyos, de nekem nem rá van szükségem. Sokkalta erősebb vagyok nála. És kettőnk közül nekem kellene megvédenem őt. Barátnak szívesen fogadom, de min férfi szóba sem jöhet. *Segít elrendezni Baran kimonóját.* -Ha tetszik meg is tarthatod, én nem hordom ezt a színt.
    *Noko láthatja, azt is mikor Kiarah előre veti a haját és a hátán lévő 4 hatalmas karom nyomot, ami jobb lapockájától egészen a bal fenekéig tart. Illetve a jobb lapockáján lévő vörös fekete sárkány tetoválást.*
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 21 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Szomb. Aug. 29, 2009 4:17 pm

    Értem.. Tudom.. Nem akarok bele szólni.. *sóhajt* Csak annyira egyedül van szegény.. Pedig tényleg nagyon melegszívű fiú..*mosolyog* De barátnak is valóban jó..*mosolyog, majd megnézi magát a tükörben* Szép.. Nagyon köszönöm....*akárcsak Noko ő is látta a lány tetoválását és a nyomokat a hátán* Szabad megkérdeznem, hogy mik azok a nyomok a hátadon?*néz rá, miközben már kifelé mennek oda, ahol a fiú is van*
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 21 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Noko Szomb. Aug. 29, 2009 4:19 pm

    *a tetoválás és a karomnyomok sem kerülik el a figyelmét*nagyot nyel, mikor ezekre gondol vissza*halkan szürcsöli a teát, miközben fülig pirulva nézi a lányokat főleg Kiarah-t a csésze fölött*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 21 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szomb. Aug. 29, 2009 4:29 pm

    Kiarah:

    -AZok, az apám ajándéka, mint Devinek a szemén. *Hangja és arca is teljesen közömbös, mikor s sebhelyeiről beszél.* Nekem is egész hátas tetoválásom lenne, de ezek miatt nem lehetett. *Megáll még az ajtóban, úgy hogy Noko ne hallja őket.* - Igen tényleg egyedül van, de ki nincs? *majd belép a terembe, hogy ne kelljen erről tovább beszélgetniük legalább is most ne. Leül az egyik ülő párnára és elveszi a vörös csészét, Kiarahnak vörös csésze és kancsó, Baranak méz szín, Nokonak fehér, egy zöld csíkkal, ez utóbbi a vendégek számára szervírozott készlet.* -Ha akarsz beállhatsz szabad idődben az edzésekre, *fordul Noko felé* - volt már nehezebb tanítványom is. *iszik a teájából.*
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 21 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Szomb. Aug. 29, 2009 4:35 pm

    *elkomorodik a válaszra de nem kötegszik, csak mélyet sóhajt, aztán mosolyogva néz Kiarah-ra* Jobban hasonlítasz a bátyádra, mint gondolnád..*mondja, majd leül az egyik székre és a csészéjét megfogva iszik pár kortyot* Jó ötlet.. Én meg nézném az edzéseket.. Azon gondolkodom, hogy talán én is beállhatnék.. ha megerősödöm az csak nem lesz baj a babának és nekem sem.. Különben is talán jobban is járok vele egy ilyen harcias klánban.. Mit gondolsz Kiarah? Devidrah engedi majd?
    Devidrah
    Devidrah


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : A sárkányok palotájában

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 21 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Devidrah Szomb. Aug. 29, 2009 4:36 pm

    *Miután végzett Tiamattal és a csoport is befejezte a pihenőjét vissza ment az edzőtérre és folytatta amit elkezdett. Nem sokkal később, hogy újra kiment edzést tartani megindult a havazás, bár az égen látszott, hogy hóvihar várható estére, néhány katonának és szolgának kiadta parancsba a háza és a palota mgerősítését, Elengedte az aktuálisan edző csoportot, hogy ők is erősítsék meg az otthonaikat. Ő maga az istállókhoz ment és ott rendezte el Calvarot, hogy semmiben ne szenvedjen hiányt vagy legyen baja a hóvihar ideje alatt. Miután végzett hátasával az istálló fiúk megerősítetteék annak is a tetejét és oldalait, hogy kibírja a vihart. Ezek után a palotába ment, levette át nedvesedett ruháit és egy adag forró tea mellett bevonult a tanács terembe, volt még némi megbeszélni valója az egység parancsnokokkal illetve meghallgatni a jelentéseket, a kiképző tisztektől.*
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 21 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Noko Szomb. Aug. 29, 2009 4:38 pm

    - Nem tudom, de.. Megpróbálhatom.. Ha tényleg nem baj.. Talán a legalapabb dolgoktól ha megtanulnám egy kicsit könnyebb lenne...*motyogja* Kicsit szégyellem magam, hogy az apám és az öcsém is harcos.. Anya is jó erővel megvan áldva.. Úgy tudom hogy volt is néhány csatában.. Én vagyok a fekete bárány a családban.. Semmire sem vagyok jó, pedig annyira próbálkozom..*sóhajt* De.. Megpróbálkozom megint az edzéssel... Szeretnék olyan nagy harcos lenni, mint az apám...
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 21 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szomb. Aug. 29, 2009 4:43 pm

    Kiarah:

    -Lehet hiszen iker testvérek vagyunk. *Belekortyol a teába.* - Nem hinném, hogy lenne ellene kifogása, mindig kell egy erős nő egy hadvezér háta mögé aki támogatja. Bár neked külön tartanám az edzéseket a trónörökös miatt, ha nem bánod. Nem kockáztatnám, meg hogy a hóban vagy a jégen megcsússz és veszélyeztessen.
    *Nokohoz fordul.* - Ennek semmi akadálya nincsen, vagyis csak a saját korlátaid. Mivel van egy kis lemaradásod, és ha komolyan gondolod, hajlandó vagyok a rendes edzések előtt felzárkóztatni téged. Hajnalban Napkelte után fél óáal várni foglak az edzőtéren, akár már holnaptól is.
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 21 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Szomb. Aug. 29, 2009 4:47 pm

    - Ikrek?*lepődik meg* Akkor már értem..*mosolyog* Igen.. Azt hiszem az úgy teljesen jó lenne.. Köszönöm..*néz hálásan Kiarah-ra*
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 21 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Noko Szomb. Aug. 29, 2009 4:48 pm

    - Erősen fogok próbálkozni és számíthat rám.. Ott leszek holnap.. Esküszöm, hogy mindent beleadok, amit csak tudok..*néz rá komolyan*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 21 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szomb. Aug. 29, 2009 4:52 pm

    Kiarah:

    -Remek, akkor ezt megbeszéltük. Hasra fordul az ülőpárnánk és úgy fekszik rajta, közben jobb kezében a csészéje és iszik belőle. felfigyel a kinti zajokra.* -Úgy hallom hóvihar lesz, Bara, ha fürdeni szeretnél akkor most kellene mennünk, mert ha este csakugyan hóvihar lesz, akkor jobb nem kimenni a szabad ég alá. Erre felé ilyenkor nagyon durvák tudnak lenni a viharok. Mi is egy ilyen hóviharos éjjelen születtünk.*Ismét felül az ülőpárnán, de most úgy helyezkedik el, hogy combközépig kilátszódik a bal lába a kimonó alól.*
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 21 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Szomb. Aug. 29, 2009 5:01 pm

    *mosolyogva figyeli a lányt*néha összerezzen a zajoktól* Rendben.. Ha úgy gondolod, akkor valóban lehet, hogy jobb lenne most menni..*néz a lányra*
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 21 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Noko Szomb. Aug. 29, 2009 5:06 pm

    - Hóvihar? megint..*mélyet sóhajt* Azt hiszem akkor a többiekkel a konyhában maradok, ahogy szoktunk..*mondja csak magának inkább miközben lenéz*felfigyel Kiarah mocorgására*végre lecsillapodott arca, mikor is meglátja a vékony, kecses hosszú lábat és a vér megint kezdi elönteni arcát*egy pár pillanatra néz csak oda, majd felnéz inkább a lányok arcára és hatalmasat kortyol a teából, amivel a pohár ki is ürül*leteszi a csészét majd felpattan* Nagyon szépen köszönöm a teát Kiarah-sama.. És az edzést is, hogy az idejét hajlandó rám pazarolni. Remélem egyszer meg tudom majd hálálni*hajol meg mélyen a lány előtt, majd Bara felé is* Köszönöm a nagyon kellemes délutánt. De most mennem kell.. A konyhában már biztos szükségük van rám. kellemes fürdőzést, aztán jó éjszakát mindkettőjüknek*hajol meg ismét, majd kihátrál a szobából*felkapja a szőrméjét* Van valamire szükségük a konyháról?*néz még rájuk kérdőn, mikor keze már az ajtót nyitja*

    Ajánlott tartalom


    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 21 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 26, 2024 11:00 pm