Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+5
Tiamat
Mesélő
Bara
Devidrah
Doreen
9 posters

    A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 38 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Kedd Szept. 15, 2009 9:46 am

    -Igyekszünk. Na igen, már rutinosak vagyunk a romok eltakarításában. *beletúr a hajába. Ami még nedves, lévén, hogy nem régen fürdött így kócos is.* - De holnap már nagyjából vissza áll minden a régi kerékvágásba. Néhány emberem, nem vesz részt az edzése, mivel ők űznek valami mesterséget a katonaságon kívül. Szóval, holnap viszonylag nyugis nap lesz.... legalább is remélem...
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 38 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Kedd Szept. 15, 2009 9:57 am

    *-Láttam a romokat. Remélem most már kevesebb ilyen este lesz.* sóhajt szomorúan, de hangja bizakodó. *-És legyen igazad a holnappal kapcsolatban!*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 38 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Kedd Szept. 15, 2009 10:02 am

    -Azt én is remélem, de majd csak reggel tudom meg, hogy hova is osztanak be, ha kellek, ha meg nem akkor marad a nyugi... ajj.. ez is kiment a fejemből. Még jó, hogy itt vagy, különben elfelejtettem volna a reggeli értekezletet. *Na jó, azt hiszem én eldőlök aludni...
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 38 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Kedd Szept. 15, 2009 1:23 pm

    *-Örülök, hogy segíthettem.* kuncog a férfin. *-Tényleg nagyon fáradt lehetsz. Menj aludni. Azt hiszem, én is mindjárt visszafekszem.* Figyeli, ahogy a férfi eltűnik a szobájában, majd ő is feláll, és kimegy a ház elé. A falnak dőlve figyeli az éjszakát, és elsősorban az eget. ~Nem valószínű, hogy éjszaka vihar lesz. Ebből a szempontból legalább tényleg nyugalom lesz most.~ Csenden visszamegy a szobájába, és azonnal elalszik.
    Tiamat
    Tiamat


    Hozzászólások száma : 67
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 07.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 38 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Tiamat Kedd Szept. 15, 2009 7:37 pm

    *Tiamat a varászlatok után nagyon kimerült. Így visszament a szállására pihenni. Várakozásokkal telt szívvel feküdt hálóruhájában az ágyon. Betakarta magát, majd hamarosan el is aludt.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 38 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Kedd Szept. 15, 2009 8:27 pm

    -Megyek-megyek.* Azzal elvonul a szobájába, úgy ahogy van elnyúlik és néhány perccel később már alszik is. Reggel nem sokkal az után ébred, hogy behozzák a kétszemélyes reggelit. Kissé álmosan vánszorog ki és teája felett ücsörög.*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 38 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Kedd Szept. 15, 2009 8:45 pm

    Felébredt. Magától. Nagyon szokatlan érzés volt, hogy nem valami zaj, zörej miatt riadt fel. Majd 100 év óta először teljesen nyugodtan aludta végig az éjszakát. ~Nagyon könnyen hozzá fogok szokni ehhez.~ Nem sok kedve van kikelni az ágyból, de ez már inkább lustaság, mint fáradtság. Amikor azonban meghallja, hogy Kuraan kiment az előtérbe, ő is felkel. Megmozgatja izmait, hogy teste is egészen felébredjen, majd kimegy az előtérbe. *-Jó reggelt!* Haja kicsit kócos, de hangja friss, vidám. *-Sikerült kipihenned magad? Kicsit nyúzottnak tűnsz?* érdeklődik finoman.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 38 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Kedd Szept. 15, 2009 8:50 pm

    *Csak a hakama van rajta, így jól látható a mellkasán keresztül futó hatalmas sebhely, úgy ül az asztalnál.* - Reggelt. Persze, igen, csak még reggel van, bár bírtam volna még aludni, de majd talán holnap.... *az ő haja is elég kócos, és elég látványosan, pláne, hogy beletúr a hajába és még jobban össze is kócolja.* - A tea után, majd szalonképesebb leszek. *erőtlenül elmosolyodik.*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 38 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Kedd Szept. 15, 2009 8:59 pm

    Észre veszi a sebhelyet, és pár pillanatig nem képes levenni róla a szemét, de végül sikerül és az asztal tartalmát veszi szemügyre. *-Szóval nálad a tea a reggeli csodaszer. Akkor miért csak bámulod? Vagy annyira még nem szeretnél felébredni?* Leül a férfival szembe és tölt magának egy csésze teát, amit meg is iszik, majd szed reggelit is. Aztán csak nézi a kómás férfit az asztal felett.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 38 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Kedd Szept. 15, 2009 9:01 pm

    -Pillanatnyilag, még a tea megivásához is kába vagyok.... *Közben azért megemeli a csészét, amiben fekete tea gőzölög, az illata is jó erős. Lassan elkortyolgatja. Közben felméri a reggelit.* -Jól aludtál?
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 38 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Kedd Szept. 15, 2009 9:08 pm

    *-Értem.* mondja, de hangján érződik, hogy alig bírja megállni, hogy ne nevesse el magát. Végül csak sikerül visszanyelnie., és mielőtt újra kísértésbe jönne, inkább gyorsan bekap egy falatot. *-Hmm... Finom... Igen, nagyon jól aludtam. Azt hiszem, száz év után először mondhatom el reggel, hogy igazán kialudtam magam.*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 38 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Kedd Szept. 15, 2009 9:10 pm

    *Kómásan felnéz a lányra.* -Nevess csak, gyanúm szerint én is képen röhögném magam. *bárgyún elvigyorodik.* -Na igen, az utóbb időbe én se sokat aludtam... de hát ez van. 100 év óta, nem rossz. Na azt hiszem ebben hozzád képest puhány vagyok... nekem csak néhány napja... *mosolyog immár tisztábban, a tea kezd hatni.*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 38 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Kedd Szept. 15, 2009 9:19 pm

    *-Az elején nagyon nehéz volt megszokni a szabadban éjszakázást. Minden apró neszre felébredtem, hiába tudtam ébren, hogy mi az. Aztán néhány hónap múlva már csak a veszélyt jelző zajokra ébredtem meg. De mindig éberen és feszülten aludtam, hogy soha ne lephessenek meg. Úgy pedig nehéz igazán pihenni. De néhány év után felveszi a szervezet is a ritmust, onnantól meg nem nagy dolog az egész.* Meglepődve veszi észre, mennyire közlékeny. ~Végül is, az utóbbi időben nem igen tudtam beszélgetni senkivel. Nincs mit csodálkozni ezen.~ Azonban inkább csendben folytatja az evést. Tekintete azonban újra és újra Kuraanra téved. Mindent alaposan megszemlél, amit csak tud.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 38 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Kedd Szept. 15, 2009 9:26 pm

    -Értem, nekem nincs ilyennel bajom. Neherit helyettem is figyel. Ő mindig éberen alszik, ha odakint vagyunk. Meg ha hiszed, ha nem meg lehet vele csinálni, hogy én alszom a fél este őrködik, és fordítva. Értelmes egy lény. De szerencse, hogy nem tud beszélni. Akkor lenen csak rossz világ. *nevet fel. Így most látszanak szemfogai is, mind a nyolc. Az az az első négy nagy mellett van még egy egy kisebb, ami szorosan simul az első nagyobbakhoz. Ami általában csak az ő fajukra jellemző*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 38 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Kedd Szept. 15, 2009 9:38 pm

    *-Hát ez tényleg kényelmes megoldás. Egy beszélő Neherit? Hát neked akkor tényleg nem lenne nyugtod.* Nevet önfeledten a férfival. Fogai kivillannak. Szép fehér gyöngyfogak pici hibával. Elől eggyel több szemfog látszik, bár nem feltűnően.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 38 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Kedd Szept. 15, 2009 9:38 pm

    *Figyeli a lányt.* -Kinyitnád a szád?
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 38 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Kedd Szept. 15, 2009 9:42 pm

    Abbahagyja a nevetést, és értetlenül néz a férfira. *-Persze, de miért?* Aztán kinyitja a száját, hogy fogai jól látszódjanak.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 38 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Kedd Szept. 15, 2009 9:47 pm

    *Kicsit közelebb hajol, hogy mikor Lyra becsukja a száját, csak néhány centire lesznek.* -Azért, mert a fogsorodban van egy pici jellegzetesség, ami csak a mi fajunkra jellemző. Szóval, azt mondtad, félig vagy víz démon, akkor meg is van, mi volt az apád, nyilván, egy a mi harcosaink közül... *még mindig pár centire van csak a lánytól.*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 38 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Kedd Szept. 15, 2009 9:52 pm

    A férfi közelsége megint bizsergést vált ki a testében, pedig most még csak hozzá sem ért. azonban van valami, ami pillanatnyilag jobban leköti a figyelmét. Hitetlenkedve rázza meg a fejét. *-Az apám közületek való lett volna? De az hogyan lehetséges? Sok rosszat hallottam a fekete sárkányokról, de olyan pletykát nem, hogy asszonyokat erőszakoltak volna meg. Akkor meg hogyan...? Nem lehet, hogy tévedsz?* Értetlenül néz Kuraan szemeibe.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 38 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Kedd Szept. 15, 2009 9:55 pm

    *Kinyitja a száját, és nyelvét végig húzza a fogain. MAjd megszólal.* -Látod ezeket? A szemfogak mögött lévő kisebbeket, dupla szemfognak hívják, és csak a mi fajunkra jellemző. Nem kering pletyka erőszakról, de hát nem kizárt.... De miből gondolod, hogy erőszak volt? *Könyököl fel az asztalra de még mindig elég közel ül Lyra-hoz.*
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 38 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Noko Kedd Szept. 15, 2009 10:05 pm

    *sokáig alszik és elég mélyen*az egész napot átalussza, csak késő estefelé kezd magához térni*fejét oldalra hajtja, majd a másik irányba*szemöldökeit ráncolja sokszor, majd elernyeszti és mélyet sóhajt*ujjai néha szorosabban fogják a lány kezét*
    Tiamat
    Tiamat


    Hozzászólások száma : 67
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 07.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 38 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Tiamat Kedd Szept. 15, 2009 10:10 pm

    *Tiamat bár jól aludt, mégis elég korán ébred. Egy ideig lustán elnyújtózik az ágyban, akár egy macska. Nagyon kellemes álma volt, s az egyetlen ok amiért hajlandó mégis teljesen felébredni, hogy ezt az álmot megvalósítsa. Fürgén és már-már kamaszokéra jellemző bohósággal öltözik fel.
    - Megszerzem. Megszerzem. Szeretem. Szeretem. -* s egy boldog sóhajjal kapja magára az utolsó ruhadarabot is. Ami egy téli kimonó. Nem fázik benne és eltakarja az alatta lévő igencsak kihívó ruhát. Ami eleget takar ugyan, de mégis felkelti az érdeklődést és még többet sejtet. Kerdans a bölcs és tapasztalt fivér nyugalmával és mosolyával nézi az örömében pattogó hölgyet. S Tiamat elindul Kuraan szállása felé.
    Útközben azonban elegánsan lépked a férfi szállása felé, bár arcán egyáltalán nem látszik a korábban tapasztalt diplomata álarc. Fesztelen és természetes mosoly sugárzik rajta.
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 38 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Kedd Szept. 15, 2009 10:14 pm

    Ahogy jobban megerőlteti az emlékezetét, beugrik neki egy nagyon régi beszélgetés, aminek kéretlenül lett fültanúja. Az anyja beszélgetett a testvérével, és az ő furcsa fogsora volt a téma. Nem sokat értett az egészből, így nem foglalkozott vele, és majdnem teljesen el is felejtette a dolgot. Most se rémlik több belőle, így ez nem fog segíteni neki. Tovább tereli hát gondolatait. *-Ha nem erőszak, akkor mi lett volna? Ha az anyám, a néped egyik harcosához tartozott, és ráadásul gyermeket várt tőle, akkor miért a saját népe körében születtem? Nem azt mondtad, hogy bármi áron megvéditek, ami a tietek? Ami hozzátok tartozik? Ha az anyám nem is, a gyermeke már részben igen.* Kíváncsian várja a választ, mert ez most nagyon érdekli. Nemcsak az anyja, hanem a saját jövője miatt is. Hogy mire számíthat ettől a néptől, a népétől ő, és esetleg... A férfi szemeibe néz. ~És esetleg a gyermekem mire számíthat, ha lesz. Bár ez még koránt sem biztos.~
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 38 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Kedd Szept. 15, 2009 11:23 pm

    *egy ideig a kertben van próbál megnyugodni*mikor nem sikerül a sebesültekre gondol*ez hatásos és azonnal összeszedi magát*felkel, majd elindul a déli torony felé, amerre kedvese előzőleg mondta neki*szerencsésen odatalál és a nap további részét, valamint az éjszakát is ott tölti*nem alszik egy keveset sem, csak a betegeket és sérülteket ápolja, gyógyítja*szerencsére ez figyelmét is eltereli*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 38 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szer. Szept. 16, 2009 1:41 pm

    -Nézd nem tudom. Nem én voltam, szóval ötletem sincsen, anyád nem mondta? Nem jellemző a fajunkra, de akár erőszak is lehetett.... nem tudhatom... *emeli fel a kezeit védekezőleg.* - Nézd, csak azt tudom mondani, hogy közénk tartozol, ez az állkapocs elég árulkodó. De mást sajnos nem.

    Ajánlott tartalom


    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 38 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Vas. Szept. 08, 2024 4:18 am