Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+5
Tiamat
Mesélő
Bara
Devidrah
Doreen
9 posters

    A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 39 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szer. Szept. 16, 2009 5:35 pm

    Kiarah:

    *Mindvégig ott van Noko mellett. Ha elfárad akkor a párnákat teszi vissza a fiú feje alá. A kezét is végig fogja, kivétel, mikor fel kell állnia, és kinyújtóztatni a lábait, így az edzések is amiket meg kellene tartania azok is elmaradnak, az az a tanoncok várják, de ő nem megy ki. Csak reménykedik, abban, hogy Noko túléli, egyszer felkel, és átmegy a konyhába, elkapja az egyik szakácsot, majd olyan gyümölcs koktélt rendel (lé), ami segíti a vérképzést. Majd vissza megy Nokohoz.*
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 39 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Noko Szer. Szept. 16, 2009 6:15 pm

    *mikor Kiarah elmegy mellőle mocorogni kezd, majd mélyet sóhajtva nyitja ki szemeit*körülnéz*nem tudja mennyi idő telt el, számára csak pár másodperc, mikor Kiarah beérkezik a szobába*felismeri, hogy hol van, majd a zaj irányába fordítja a fejét*mikor meglátja a lányt fáradtan elmosolyodik* Remélem nem készültél még eltemetni...*suttogja mosolyogva* Egy ideig nem szabadulsz meg tőlem...
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 39 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szer. Szept. 16, 2009 6:27 pm

    Kiarah:

    -Ajánlom is.... *Ismét letérdel Noko mellé, egy nagyobb ivótálat tart a fiú szája elé.* -Igyál. Segít a vérképzésben. A jó hír az, hogy most már mutatkozhatsz mellettem. Devi feljogosított rá. Így a konyhából kikerülsz, most és Devi egységébe kerülsz, ő fog mostantól edzeni téged. *Megsimogatja a fiú fejét.*
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 39 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Noko Szer. Szept. 16, 2009 6:38 pm

    *nagyot nyel az italból, miközben hallgatja a lány szavait*kezeivel erőtlenül nyúl a tálért mikor megérzi az első kortyot, majd azonnal hatalmas iramban kezdi inni, mintha még sosem ivott volna életében*mikor elfog felnéz Kiarahra* Értem... Nos. Mindent megteszek, amit csak kell.*néz rá komolyan*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 39 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szer. Szept. 16, 2009 6:49 pm

    Kiarah:

    *Újra tölti a tálkát.* - Igyál még. Nem lesz egyszerű, a bátyám különösen kemény, kiképző, és te leszel az egyik célpontja. Mindent bele kell adnod.
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 39 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Noko Szer. Szept. 16, 2009 7:03 pm

    *elmosolyodik* Azt hiszem erre valahogy számítani lehetett. De nem fogom feladni akkor sem.*jelenti ki elhatározottan, majd a lányra mosolyog* Köszönöm.*mondja és inni kezd ismét*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 39 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szer. Szept. 16, 2009 7:06 pm

    Kiarah:

    *Nem mondd most semmit csak, bólint, és szorgalmasan diktálja bele a fiúba a gyümölcsök levét.* -Éhes vagy?
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 39 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Noko Szer. Szept. 16, 2009 7:13 pm

    - Nem.. Köszönöm.. Majd talán később.. *néz rá* De.. Ez a lé nagyon jól esett..*látszik rajta, hogy jobb színe van az arcának* Jól vagyok, csak a hasam fáj még egy kicsit.. Mennyit aludtam?*néz rá kérdőn*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 39 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szer. Szept. 16, 2009 7:22 pm

    Kiarah:

    -Átaludtad a teljes napot és éjjelt. Most reggel van másnap reggel. *A szobán és Kiarahhon is látszik, hogy Noko mellett volt végig és ő maga nem sokat vagy egyáltalán semmit nem aludhatott.*
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 39 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Noko Szer. Szept. 16, 2009 7:28 pm

    - Értem.. És végig itt voltál mellettem.*nem kérdi, kijelenti, de mosolyog* Köszönöm..*suttogja, majd megfogja a lány kezét és arcához húzza, majd hozzádörgöli fejét*mélyet sóhajt* Miért nem pihensz le?
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 39 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szer. Szept. 16, 2009 7:32 pm

    Kiarah:

    *Lágyan homolkon csókolja a fiút.* -Talán, most már, kicsit pihenek én is.... *Elnyólik Noko mellett és nem sokkal később már alszik is, nagyon fáradt.
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 39 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Noko Szer. Szept. 16, 2009 7:48 pm

    *elmosolyodik, ahogy Kiarah elfekszik mellette, majd nehézkesen felé fordul és hozzásimul*fáj még a mozgás számára de nem törődik vele, viszont, mikor odaér a lány mellé mélyet sóhajt megkönnyebbülve, majd kezét derekára teszi és lassan ő is álomba merül*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 39 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szer. Szept. 16, 2009 7:51 pm

    Kiarah:

    *Óvatosan ám szorosan bújik, Nokohoz, és fúrja bele arcát a fiú vállába.*
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 39 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Noko Szer. Szept. 16, 2009 8:00 pm

    *mikor legközelebb felébred már elmúlt dél*sokkal jobban érzi magát*érzi, hogy Kiarah mellette van, amitől elmosolyodik, majd mélyet lélegzik illatából*finoman simít végig a lány haján és oldalán*nem akarja felébreszteni, csak figyeli, végre nyugodtan, ahogy alszik*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 39 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szer. Szept. 16, 2009 8:04 pm

    Kiarah:

    *A simogatásokra lassa felébred, kinyitja a szemeit.* -Hogy érzed magad?
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 39 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Szer. Szept. 16, 2009 8:10 pm

    *-Rendben, nem nyaggatlak tovább.* fogadja el Kuraan válaszát. *-Nem. Mondtam már, hogy anyám sose említette az apámat. Semmilyen formában nem került szóba soha. Vagy legalábbis előttem biztosan nem.* Gondolkodik egy kicsit. *-Hát, legalább jó helyre kerültem, ha tényleg ide tartozom.* Mosolyog fel a férfira. Igyekszik a dolog jó oldalát nézni. És mi tagadás, van jó oldala a dolognak.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 39 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szer. Szept. 16, 2009 8:24 pm

    *Lassan végre teljesen felébred, iszik még egy csésze teát. Majd már képes szépen és kedvesen is mosolyogni.* -Nos ennek igazán örülök. Na mi lesz a mai napi programod? Nekem lassan fel kellene öltöznöm. *nyom el egy ásítást, majd nyújtózik egyet.* -Na jó, annyira nem lassan...
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 39 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Noko Szer. Szept. 16, 2009 9:16 pm

    *elmosolyodik* Teljesen jól vagyok.. Kipihenten, harcra készen.. És éhesen...*mosolyog* Te nem vagy éhes?*mosolyog, majd meghallja, hogy nyílik az ajtó és csörömpölés hallatszik, vagyis meghozták az ebédet*mikor a szolgáló távozik elmosolyodik* Pont a legjobbkor...
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 39 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szer. Szept. 16, 2009 9:21 pm

    Kiarah:

    *Örül, hogy Noko most már jól van.* -De én is éhes vagyok. Jól esne az étel. *Felkel, és Nokor az ágyba parancsolja.* -Maradj, amjd behozom. Pihenj még egy kicsit.
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 39 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Noko Szer. Szept. 16, 2009 9:24 pm

    - Ugyan.. Ez nem szükséges... Tényleg jól vagyok.. Mellesleg, az hogy most már nem vagyok szolga nem jelenti azt, hogy te szolgálsz ki engem.. Nemigaz?*kel fel*mikor felegyenesedik kicsit megszédül, de gyorsan visszanyeri egyensúlyát* Uhh.. Gyorsan álltam fel túlságosan is.. Tudok asztalnál enni. Ne aggódj.. Különben meg nem szívesen enném le az ágyneműdet.. Ahogy magamat ismerem az lenne az első..*mosolyog, majd elindul kifelé az előtérbe*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 39 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szer. Szept. 16, 2009 9:37 pm

    Kiarah:

    *Aggódva nézi, ahogy Noko meginog. Végül beadja a derekát, és az asztalnál foglal helyet a fiúval szemben.* -Javíthatatlan vagy... *Mosolyodik el kedvesen. Majd jóízűen neki lát a levesnek.*
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 39 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Noko Szer. Szept. 16, 2009 10:24 pm

    - Tudom.. Ez a szexepilem..*vigyorog, majd leül* Vagy talán te nem ezért tartogatsz?*vigyorog*a tartogatsz-nak jó értelmet tulajdonít, ez hangjából is hallatszik, nem sértésnek szánta* Igazából tudom miért kellett titkolni ezt köztünk.. Nem a bátyád az igazi oka.. Rájöttem..*vigyorog* Nem akartad, hogy a barátnőid megtudják, hogy egy ilyen charme-os pasi jár hozzád éjszakázni, és a végén még lecsapjanak a kezedről.. Nemigaz?*vigyorog*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 39 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Szer. Szept. 16, 2009 11:15 pm

    *-Igazából nincs konkrét tervem. Ha nem bánod, akkor veled tartanék. Persze, csak ha nem zavarok.* Néz Kuraanra. *-Menj csak, nyugodtan. Nekem is rendbe kéne szednem magam.* Azzal feláll az asztaltól és bemegy a szobájába. A tiszta alsóruhára a kék fehér csíkos kimonót veszi fel. Átfésüli a haját, hogy álljon valahogy, aztán a vállára kanyarítja a köpenyt, és már kész is van. Legfeljebb öt percet vett igénybe az egész.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 39 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Csüt. Szept. 17, 2009 2:57 pm

    -Persze gyere csak. Na akkor, essünk neki ennek a napnak. *Iszik még egy adagot a fekete teából, majd felkel és bemegy a szobájába, ott ledobja, a hakamát, és bőr ruházatot ölt, most nem veszi fel a páncélját, még a vállára kanyarítja a vastag csuklyás palástot, csizmát húz, és kesztyűket, majd az előtérben, még bedob még egy csésze teát, menet közben, még kilibben a ház mögé, majd vissza jön. Hajába kézzel túr bele, azzal próbálja rendezni kócos tincseit, de hát még mindig nem sok sikerrel.*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 39 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Csüt. Szept. 17, 2009 3:02 pm

    Kiarah:

    *Először csak meg mosolyogja Noko-t, majd egyenesen nevetni kezd, a charm-jat illetően. Kezével a szemét törölgeti a nevetés miatt a könnye is elkezdett folyni.* - Hajajjj.... le buktam? *közben, megpróbálja leküzdeni a nevetését, és eszik tovább. Immár a második fogásba kezd bele, de közben Noko-t figyeli, figyeli, hogy a fiú arcába vissza tért a szín, már nem olyan sápadt mint a porcelán. *

    Ajánlott tartalom


    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 39 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 26, 2024 6:52 pm