Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+6
Zien
Doreen
Devidrah
Kuraan
Bara
Lyra
10 posters

    A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 22 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Kedd Okt. 06, 2009 10:29 pm

    A vállvonásra elmosolyodik, és végigsimít a férfi tincsein. Az évfordulón először meglepődik, majd eszébe jut Kuraan délutáni viselkedése. Ismét végigsimít a haján, majd lehajol hozzá és egy csókot ad a homlokára. *-Sajnálom... Maradjak? Vagy szeretnél inkább egyedül lenni?* Néz kedvesen, szomorúan Kuraanra.
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 22 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Kedd Okt. 06, 2009 10:59 pm

    *mélyet sóhajt, majd megcsóválja a fejét* Nem hittem volna, hogy még most is rágódik ezen...*mondja inkább magának, majd mélyet sóhajt* Beszélni fogok vele majd.. Ha visszamész mond meg Ann-nek kérlek, hogy Kuraan és Lyra is nálunk vacsorázik és készítse Kuraan kedvencét..*néz a lányra, majd fejét hátradönti és lehunyja szemeit* Pedig már több mint kétszáz éve történt...*sóhajt ismét* Lazíts egy kicsit Nerefil.. Nyugodtan.. Van még idő estig.*mondja, de nem néz a lányra*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 22 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szer. Okt. 07, 2009 4:48 pm

    Nerefil: -Mi történt , ha megkérdezhetem? * A férfire néz * -Rendben , majd megmondom Annek . * Feláll kisebb hullámot indítva el , Zien elé áll . Kezeit óvatosan teszi a férfi vállaira és kezdi el maszírozni az izmokat * -Fordulj meg.
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 22 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Szer. Okt. 07, 2009 6:16 pm

    - Ma van az igazi édesanyja halálának az évfordulója..*mélyet sóhajt* Még mindig nem tudta kiheverni teljesen..*mondja lecsukott szemekkel*ahogy Nerefil felkel nem tesz semmit*nem fogoly a lány, hanem vendég, így ha menni akar, menjen*meglepődik, mikor vállain megérzi a finom kis kezeket és a masszírozást*ránéz kérdőn, majd mikor Nerefil azt mondja, hogy forduljon meg megteszi*hátát mutatja a lánynak, fejét előre hajtja és hagyja, hogy a lány folytassa*izmai eléggé feszültek és csomósak*érezni hogy nem volt éppen nyugodt az utóbbi időszaka*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 22 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szer. Okt. 07, 2009 6:32 pm

    Nerefil: -Értem . Mi történt az édesanyjával , hogy így megviselte? * Folytatja a maszírozást , miután megfordult Zien * Erősebben kezdi el maszírozni meivel eléggé györcsösek az izmai * - Mintha karót nyeltél volna , szinte pattanásig vannak feszülve az izamid . Jót fog tenni egy kis masszázs . * Zien vállától egészen derekáig jól meggyúrja az izmokat utánna ellazítja *
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 22 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szer. Okt. 07, 2009 7:27 pm

    -Ahogy gondolod, bár most nem leszek jó társaság. Azt hiszem alszom.... vagy mi... *becsukja a szemeit, és belefúrja magát a párnába.*
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 22 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Szer. Okt. 07, 2009 8:05 pm

    - Belehalt az öccse születésébe.. A kicsi sem élte túl sajnos.. 5 éves volt akkor..*meséli* Az apja ezután elkezdett egyre erősebben inni, aztán egy nap, néhány hónapra a felesége halála után felkötötte magát.. Kuraan talált rá. Ez a tragédia az egész klánt megviselte.. A kölyök apja nagyon jó vezető volt és remek férfi is.. Nekem jó barátom is.. Kuraant ezután vettem magamhoz.. A kölyök még 250 év múltán sem heverte ki a történteket..*ahogy a lán átmasszírozza kemény izmait mélyet sóhajt*lehunyja szemeit*egy-egy kellemesebb pont érintésénél halkan nyög egyet a fájdalmasabb pontoknál kicsit felszisszen*hátán nem egy vágás van, látszik, hogy sok harcban vett részt már élete során*nagyon jól esik neki, hogy a lány törődik vele egy kicsit*utoljára kedvese masszírozta*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 22 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Szer. Okt. 07, 2009 9:45 pm

    Töri a fejét, mit tehetne. ~Nekem is sokáig tartott kiheverni a falunk pusztulását... Leginkább a rémálmok miatt... Az évfordulóját sose tartottam, bár máig pontosan tudom a napját. Aztán az évtizedek, századok múlásával elhalványodtak az emlékek.~ Végül kicsit lazít kimonóján, hogy könnyebben tudjon mozogni, az alsó ruha úgyis rendesen takar, és kényelmesen felül az ágyra. *-Maradok, ha nem bánod...* Egy darabig figyeli Kuraant, majd halkan dúdolni kezd egy kellemes dallamot. Nem akarja zavarni a férfit, de régen az édesanyja, ha valami miatt szomorú volt, mindig ezt énekelte neki, és most eszébe jutott.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 22 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szer. Okt. 07, 2009 9:53 pm

    -Pocsék egy érzés...*mondja halkan.* -Apám annyira imádta anyám, hogy öngyilkos lett miatta... lehet hülye vagyok, hogy nem tettem magam túl ezen, de ez van... 5 éves voltam és én találtam meg, felakasztva...
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 22 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Csüt. Okt. 08, 2009 2:28 pm

    Abbahagyja a dúdolást. *-Hát ez nem egy vidám emlék... De akkor is... Több, mint 200 éve volt... És tudom, hogy pocsék érzés... Én nem csak szüleimet, de mindent és mindenkit elvesztettem egyetlen nap alatt... És mégis itt vagyok. Tovább kell lépni, anélkül nem lehet élni...* Megrázza a fejét.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 22 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Csüt. Okt. 08, 2009 5:26 pm

    *Felsóhajt.* -Jól van na, kaphatok még tíz percet agonizálni? Jó rég óta nem pihentem, nem is ettem rendesen, szóval, most nyugodtan elhagyhatnám magam egy kicsit....*morogja.*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 22 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Csüt. Okt. 08, 2009 5:46 pm

    *-Izé... Akkor én most nem értek valamit... Nem pont ezért vettél ki szabit? Hogy pihenhess és összeszedd magad, nem? Vacsorára pedig apádék várnak, annak ellenére, ami történt. Tehát úgy agonizálj...*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 22 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Csüt. Okt. 08, 2009 6:54 pm

    -Pihenni vettem ki, szabit, teljesen kiment a dolog a fejemből mióta itt vagy... csak ma, hogy elmentünk a ház előtt, akkor jutott eszembe. De nem amiatt vagyok vacakul, hanem, hogy Zien beégetett előtted.... Szóval semmi kedvem, elmenni ma hozzá, hogy tovább égessen.... *morogja a takaró alól, vacogtában.*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 22 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Csüt. Okt. 08, 2009 8:32 pm

    *-De ha nem emiatt, akkor mi...* Amikor meghallja az okot, előbb elmosolyodik, majd kacagni kezd, tiszta szívből. Egy idő után eldől az ágyon, és hasát fogja a nevetéstől, rekeszizma már fáj, de képtelen lenyugodni.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 22 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Csüt. Okt. 08, 2009 9:06 pm

    *Vacogva felül az ágyon.* -Most meg mi a bajod? *Közelebb araszol a lányhoz és fölé hajol. Egészen közel, hogy orruk össze ér.*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 22 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Csüt. Okt. 08, 2009 9:19 pm

    Már a könnye is folyik a nevetéstől. Csak arra figyel fel, hogy Kuraan közel hajon hozzá. Megtörli egyik kezével a szemeit, és mély levegőket vesz, hogy picit lenyugodjon. *-Se.. Semmi...* Ahogy kezd lenyugodni, lassan többet lát a férfiból, mint az orra és a szeme. Összébb húzza szemeit. *-Te reszketsz. Na, nyomás vissza a takaró alá, én meg mindjárt begyújtok.* Megpróbál felkelni, de Kuraan útban van.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 22 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Csüt. Okt. 08, 2009 9:23 pm

    *Valóban vacogott, még a fogai is össze koccantak, de akkor sem mozdult Lyra fölül. A lánynak arrébb kell tolnia vagy elhúzódnia, ha nem akar bele ütközni.*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 22 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Csüt. Okt. 08, 2009 10:15 pm

    Felméri a helyzetet. Mozgástere nem sok van. Kérdőn néz fel Kuraanra. *-Igen? Mit szeretnél? Nem vagyok gondolatolvasó. Ha nem nyitod ki szád, nem fogom tudni.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 22 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Pént. Okt. 09, 2009 1:34 pm

    Nerefil: *Elkomorodik * -Így már értem , hatalmas veszteség , hogy először az anyját és az öccsét is elvesztette aztán a saját apját is. Egyszer túl kell lépnie ezen . Mindig is fájdalmas emlék lesz ez számára ,de nem lehet ez a gyenge pontja ha ilyen fontos posztot lát el nálatok . * Néha elmosolyodik a nyögéseken , viszont nem kíméli Zient mert a fájdalmas pontokat jól megdolgozza . Mivel pont ott vannak a görcsösebb részek . * A keményebb masszázs után már csak át simogatja és finoman nyomkodja meg az izmokat . * -Gyakrabban kéne kérned , hogy valaki megmasszírozzon . Az én kezem is belefáradt már kicsit. A katonáskodás elég stresszes dolog , úgyhogy jobban karban kéne tartanod magad ilyen szempontból .Hidd el, ha megint edzeni fogsz sokkal kellemesebbek és könnyebbek lesznek majd a gyakorlatok .
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 22 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Pént. Okt. 09, 2009 1:36 pm

    *Közelebb hajol Lyrahoz, majdnem megcsókolja, de aztán megáll, mielőtt ajkaik össze érnének. Elhúzódik, lemászik az ágyról. Majd kimegy a konyhába, és begyújt az ottani kandallóba, leül elé és megborzolja a haját, hogy az száradásnak induljon.*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 22 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Pént. Okt. 09, 2009 2:23 pm

    Elhallgat, ahogy Kuraan közelebb hajol. Sejti, mi fog következni, épp ezért értetlenül nézi, ahogy a férfi feláll, és kimegy a szobából. Nagy sóhajjal felül, majd feláll. Rendbe teszi a ruháját, és kimegy, de az ajtóban megáll, és onnan figyeli Kuraant. *-Néha úgy örülnék, ha érteném a férfiak észjárását.*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 22 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Pént. Okt. 09, 2009 2:39 pm

    *Hátranéz a válla felett és a haja alatt.* -hm? Bocs, csak nem hiányzott még egy fal mára.... *jegyzi meg.*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 22 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Pént. Okt. 09, 2009 2:56 pm

    Kiarah:

    *Nagy levegőt vesz, úgy bukik a víz alá, mikor Noko lerántja. Mikor feljönnek a felszínre, hosszú csók mközepette simítja, ki a fiú arcából a haját.*
    Devidrah
    Devidrah


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : A sárkányok palotájában

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 22 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Devidrah Pént. Okt. 09, 2009 2:58 pm

    *Fél szemmel Barat figyeli, majd mikor a lány ki akar menni, megfogja a csuklóját és óvatosan vissza húzza.* -Egyél.
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 22 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Pént. Okt. 09, 2009 5:59 pm

    Elkerekednek a szemei. *-Még egy fal? Lemaradtam valamiről? Vagy inkább valaki mellékeljen egy férfiszótárat! Ha lehet valami kézi könyv vagy hasznos tanácsok kezdőknek kiegészítéssel! Pár száz évet már megéltem, de ilyennel még nem találkoztam...* Nagyot sóhajt és leül Kuraan mellé. *-Szóval, milyen falról is van szó?*

    Ajánlott tartalom


    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 22 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szer. Május 08, 2024 2:45 am