Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+8
Noko
Andreas
Kuraan
Kiryuu
Daniel
Shion
Nerefil
Doreen
12 posters

    Vérvörös Hold (FRPG)

    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 37 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Szer. Szept. 16, 2009 9:37 pm

    *egy ideig nézi a lányt, majd mikor látja rajta, hogy már nincsen veszély kimegy a szobából*sajátjába akar menni, de ott éppen parti van* Ner és K is ott van kedvesével, így inkább most nem megy oda, elindul a labor felé megnézni, hogy mi a helyzet Nokoval*a lépcsőn találkozik Doreennel* Felébredt? Hál isten..*mondja, majd bólint* Nos.. A szobájában biztos nincsen.. Ha rossz napja van általában a csillagokat szokta nézni.. Szerintem kint van a kertben..*magyaráz, majd elindul arrafelé*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 37 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szer. Szept. 16, 2009 9:39 pm

    *Éppen neki kezdett, levenni a másik kesztyűjét is, és most már esetlenebbül, de a vérző bal kezével, kezdi el nyiszálni a jobb csuklóján az ereket, a kertet már körbelengi a tömény vér szag.*
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 37 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Szer. Szept. 16, 2009 9:41 pm

    *-Hát tényleg nem a legmegfelelőbb módja, de kezdetnek szerintem azért megteszi. Már ha elolvasta egyáltalán.* -nem tudja folytatni, mert megjelenik Ner. Belépője enyhén szólva is sajátos. És emellé még társul némi vér és alkoholszag is. ~Remek~ sóhajt nagyot és már rutin szerűen nyugtatgatja gyomrát. Amikor úgy érzi, nem lesz már rosszul, feláll és odamegy barátnőjéhez. Felsegíti a pórul járt K-ról, megmentve ezzel a padlót, és leülteti Nert a kanapéra. *-Nem, nincs szükségem Dan mellett gumiférfira. Akit megtaláltál, különben sem az, hanem a férjed. Amúgy köszönöm kérdésed, érdekesen vagyok. De ezt majd akkor folytassuk, ha józan leszel, oké?* néz aggódva a lányra.
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 37 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szer. Szept. 16, 2009 9:44 pm

    *Már a könnyei is elindultak, mikor Ria leszedi róla Nerefilt.* -Azt még megértem édesem, hogy leamortizálsz, de *itt megakad, mert most már tisztán érzi az alkohol szagot.* -Mi a? Ner te ittál?! *kerekednek el a szemei.*- A francba is, terhes vagy és iszol?? *Térdel, fel. De lába közét, még kissé fájlalja. Bár nem olyan vészesen szorított rá a lány.*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 37 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Szer. Szept. 16, 2009 9:47 pm

    *mikor kiér a szabadba orrát megcsapja a vérszag, majd azonnal észreveszi Kuraant* Uram isten!*mondja, majd rohanni kezd* KURAAN!*mikor odaér kirúgja a kezéből a katanát, majd egy hatalmasat vég a fejére* TE BAROM ÁLLAT! MÉGIS MI A BÜDÖS FRANCOT CSINÁLSZ, HOGY A NEHÉZSÉG ESSEN BELÉD!*ordítja le a fejét* MI A FRANCOT CSINÁLSZ? ELMONDANÁD? NORMÁLIS VAGY?!?! *elkapja testvére csuklóit, majd Doreenre néz* Állítsd el a vérzését!*parancsolja*mikor a lány megteszi tovább morog* A fiad magához tért és látni akar téged, és te pont ezt az időt szánod az öngyilkosságnak? Igazán leszokhatnál már erről a szuicid hajlamodról! Világos? Most pedig azonnal menj be hozzá, vagy én rugdoslak be!*jelenti ki dühösen* Eszem megáll!*morogja*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 37 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szer. Szept. 16, 2009 9:51 pm

    *Már nem sok hiányzott, hogy úgy szépen alaposan felvágja az ereit a jobb csuklóján, mikor Dan kirúgta a kezéből a pengét. Valamit vissza akarna vágni, de csak morogni tud, mert Dan bele folytja a szót. Miután Doreen lezárta a sebeit, és a lány eleget nézte a csuklóját és a tetoválásokat vissza veszi a kesztyűit, és bekullog Nokohoz. Megáll a srác mellett.* -Mondd... mit szeretnél?
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 37 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szer. Szept. 16, 2009 9:54 pm

    *Megcsapja az orrát a vérszag, amjd értetlenül nézi Kuraan-t, és danielt is. Lezárja a férfi sebeit, amjd megdöben a tetoválásokon, és azon, hogy Noko nem beszélt félre, Kuraan tényleg az apja. Így csak kissé dermedten áll még a férfi bemegy, majd kurtán biccent Danielnek, és bemegy megkeresni SHhont. A fiú még mindig az ebédlőben van.* -Szia. *pólója vér maszatis, és combja, és kezei is. Így átmegy a konyhába és lemossa a kezéről és a lábáról is.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 37 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szer. Szept. 16, 2009 9:54 pm

    Nerefil: *Megköszöni a segítséget Riának * -Csak kicsit vagyok becsípve . * Lassan eljut tudatáig , hogy a gumi fiú nem is gumi fiú , hanem férje volt az amit megtapogatott* Feláll , odamegy Kiryuuhoz és ad neki egy nyaklevest * -Én akartam megmondani Riának , hogy terhes vagyok . Te meg nem kérsz számon . Vödörrel mérted régebben a piát és egyébként sem vagyunk beszélő viszonyban . * Fordít hátat parancsolójának * -Szóval már tudod a nagy hírt..*mosolyodik el *
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 37 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Szer. Szept. 16, 2009 9:58 pm

    *mélyet sóhajt, mikor Kuraan bemegy*biccent Doreennek, majd követi Kuraant*megáll a labor ajtajában, ami résnyire nyitva van*
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 37 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Szer. Szept. 16, 2009 10:02 pm

    *-Igen. A jót is és a rosszat is.* sóhajt nagyot. *-Ha nem ilyen állapotban lennél és a helyzet is kicsit barátibb lenne, gratulálnék is.* Megpróbál a lány szemébe nézni, ami nem épp könnyű feladat. *-Figyelj Ner! Nem csak becsípve vagy, hanem kicsit súlyosabb szinten. És még egy ember nőnek sem ajánlják hogy terhesen igyon. Nálatok meg különösen veszélyes időszak ez. Akármennyire is kegyetlenül hangzik, Kiryuunak igaza van az alkohollal kapcsolatban.* Hangja komoly. Feláll a kanapéról és közelebb megy a lányhoz. Nem tudja, hogy Ner engedni fogja-e neki, de szeretné átölelni, hogy azért tudja, még mindig barátnők.
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 37 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Szer. Szept. 16, 2009 10:03 pm

    *bólint Doreen szavaira, de ahogy közelebb megy hozzá összerezzen és akkor is mikor betakarja* Köszönöm..*mondja halkan, majd vár*mélyeket sóhajt*mikor megérkezik Kuraan ránéz*nem tudja mit mondjon*abban biztos, hogy a férfi mentette meg* Én.. Csak.. Mármint.. Köszönöm, hogy megmentettél..*suttogja, majd szemei könnyesek lesznek* Tudom, hogy.. érdekesen fog hangzani, de... Nem.. Nem maradnál mellettem egy kicsit? Valahogy.. nyugodtabbnak érzem magam, ha.. itt vagy...*motyogja* És.. Ha nem lenne nagy kérés... fel.. felvinnél a szobámba? Vagy a tiedbe.. Mindegy.. Csak.. Maradj ott te is..*motyogja halkan*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 37 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szer. Szept. 16, 2009 10:05 pm

    *A nyakleverse nagyot, néz majd a letorlokásra is. Feláll és az ajtó felé megy. Majd egy szó nélkül kimegy és becsukja maga mögött az ajtót. Na most az ő egoja lett letörve. Az edzőterembe megy és egy darabig ott is marad.*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 37 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szer. Szept. 16, 2009 10:09 pm

    -Ahham... Nincs mit.... *meglepődik a kérésen.*- Öm.. jó, maradhatok... Jó, akkor melyikbe? Azt hiszem az enyém van közelebb.... *Óvatosan Noko alá nyúl és felemeli. Tudja, hogy öccse ott van az ajtóban így vár egy kicsit, hogy Dan kinyissa, majd mikor ez megvolt, felmegy és a saját szobájába megy. Ott óvatosan leteszi a srácot az ágyra.* -Lezuhanyzom, mert tocsogok a vérben... *a gardróbhoz megy kivesz egy boxert, ami vörös mint a vér, illetve egy új garnitúra kesztyűt és nyakörvet. Majd gyorsan lezuhanyzik, és eldől Noko mellett az ágyon, de tisztes távolban tőle. Érdekesen fest, piros boxerban és a fekete, könyékig érő kesztyűkkel, és nyakörvvel.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 37 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szer. Szept. 16, 2009 10:15 pm

    Nerefil: * Nagyot nyel * -Értem..szóval nem örülsz neki . * A torkában elkezd növekedni egy kisebb gombóc. * - Úgy mondod , mintha alkoholista lennék . Problémáim vannak és most az egyszer ittam egy nagyon picit..és tudom mostmár , hogy semmilyen megoldást nem ad az ital . *Hagyja , hogy megölelje Ria de eléggé magányosnak érzi magát. A lány mintha mérföldekre lenne tőle Kiryuuval pedig nem haladnak jól a dolgaik . * -Megyek a pajtába azthiszem . * Indul ki a lány szobájából . * Lemegy a lépcsőn , át a kis alagúton egészen a házig . Leül a kanapéra és előveszi telefonját , kinyitja és elolvassa az üneznetet , tanakodik , hogy most mit csináljon..visszaírjon vagy ne.*
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 37 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Szer. Szept. 16, 2009 10:18 pm

    *bólint, majd ahogy Kuraan felveszi kezét a nyakába akasztja és erősen megragadja*kapaszkodik ahogy csak tud és hozzábújik szorosan*érezni rajta, hogy egy kissé reszket*mikor az ágyba kerül nagy erőfeszítésébe kerül elengedni Kuraant, de sikerül*bólint, majd mikor egyedül van felül és a szobát nézi valamint az ajtót fürkészi, hogy nem-e akar valaki bejönni és visszavinni*mikor Kuraan visszajön megkönnyebbül, majd nézi, ahogy lefekszik*egy ideig csak figyeli, majd nagyot nyelve odaaraszol mellé és hozzábújik*mélyet sóhajt kicsit megnyugodva* sokáig csendben van, majd mélyet sóhajt* Tudod.. Örülök, hogy... Hogy így alakult.. Mármint.. hogy te vagy az apám..*motyogja* Most érzem a valóságot... Mikor abban a házban éltem.. Nem éreztem magam senkinek.. csak.. ott voltam.. mint egy behatoló...*törnek fel belőle a szavak* Mikor kiderült, hogy nem is az ő gyerekük voltam, hanem a tiéd.. Én.. azt hiszem.. Megkönnyebbültem.. És örültem. Veled két nap alatt jobban kijöttem, mint velük 25 éve alatt sem..*motyogja, majd mélyet sóhajt* Bocs, ha ezzel untatlak, csak.. Úgy éreztem ezt tudnod kell. Örülök, hogy a fiad vagyok.*egy lágy mosoly jelenik meg ajkain, majd mocorog kicsit és lehunyja a szemeit*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 37 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szer. Szept. 16, 2009 10:23 pm

    *Mikor Noko oda vackol mellé, akkor felé fordul és átöleli. Neki is jólesett mikor Bar ezt tette vele, a szabadulása után.* -Nem, nem untatsz.... a veled töltött két nap, meg most ez,... te vagy a legjobb dolod a nyomorult kis életemben, én meg pár perce meg akartam halni. *Elvackolódik Nokoval szemben, de úgy, hogy az ő feje magasabban legyen mint a srácé, hogy ne látszódjon, hogy az előbbi mondatok, miatt folyik a könnye.*- Én attól féltem... nos, hogy.... szégyellni fogsz....*kissé ingatag hangon.*
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 37 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Szer. Szept. 16, 2009 10:25 pm

    *-Ner, nem úgy értettem. Dehogynem örülök neki. Annak nem örülök, hogy így kínzod magad.* Amikor a lány elmegy, utána siet amennyire tud, de a rosszulléttel küzdve ez nem is olyan egyszerű. *-Várj már meg!* Azonban nem sikerül utolérnie a lányt, mert az előcsarnokot töményen lengi be a vér szaga. ~Muszáj megállnom.~ Csak a lépcső aljáig jut, amikor úgy érzi, nem bír tovább menni. Megkapaszkodik a korlátban, hogy ne essen össze. Lassan ereszkedik le a lépcsőfokra, és a korlátnak támaszkodva igyekszik mélyeket lélegezni. Ez azonban most nem segít, mert csak a vérszagot lélegez, amitől még jobban elkezd émelyegni a gyomra. Nagyon rosszul érzi magát, és ez meg is látszik rajta. Bőre a szokottnál is sápadtabb, fehérebb.


    A hozzászólást Rianna Wolf összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Szept. 17, 2009 12:33 am-kor.
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 37 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Szer. Szept. 16, 2009 10:28 pm

    - Az apám vagy és megmentettél.. Nem tudom, hogy valaha meg tudom-e ezt neked hálálni is.. Viszont.. Attól tartok, hogy a nőkkel való kapcsolatom kissé tönkrement... Nem tudom.. Azt hiszem.. Félek tőlük...*motyogja* És szégyellem magam.. Ha nem jössz akkor én most.. én...*nyúl a nyakához, ahol a tetoválása le van ragasztva gézzel* Nem tudom hogy ezt hogy fogom megoldani.. Annyira.. Én.. istenem..*nyöszörög és belemar nyakába, ahol a tetoválás van*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 37 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szer. Szept. 16, 2009 10:40 pm

    *Megfogja Noko kezét.* -Ezt fejezd, be hidd el túl lehet élni... *Feltérdel az ágyon és felolt néhány gyertyát. Majd leveszi a nyakából a nyakörvet és feltárol a nyakán tetoválás, majd a kezeiről is leveszi a kesztyűket. Megmutatja mind a három jelent Nokonak.* -Több mint 200 éve élek ezekkel, túl lehet élni, és a nőkkel való kapcsolatot is helyre lehet állítani... Azt nem mondom, hogy megszűnik, és később nem lesz rémálmod, végig el fog kísérni, de túl lehet élni.... *sóhajt egyet, amjd elfekszik az ágyon hanyatt.* -30évet húztam le, abban a házban ahol te is voltál. Ironikus mi? 14 évesen össze rúgtam a port apámmal, elszöktem, napogig bolyongtam, még egy kereskedő el nam kapott, ételt akartam tőle lopni. Persze jó pénzért eladott. *Oldalra fordul.* -Húzd végig az ujjaid a tetoválásomon. Azért ilyen, és ekkora, hogy a korbácsolás nyomát elfedje. Számtalanszor megvertek, mert ellenkeztem velük, ezzel kivívtam magam a ház úrnőjének a figyelmét, utána lavinaszerűen jött a többi. Átváltozás, tetoválás, játékszer lettem. EGy évig küzdhettem ellene, amjd belefáradtam, aztán rájöttem ha engedek neki, akkor szabadulok, így is lett pár évembe beletellett, mire felkerültem a pincéből, a négy láncból csak egy lett aztán egy sem. Mindig a kedvére tettem, szolgából, szerető. VÉgül, mikor a legutolsó láncaim és bilincseim leoldotta, megöltem... kissé véresre sikeredett, az egész szoba úszott a vérében, majd megszöktem, napokig bolyongtam... meg akartam halni, mert undorodtam magamtól... megpróbáltam felvágni az ereim, de anyád megmentett. Ezután éltem újabb 10évet, utána újra próbáltam. Anyád ekkor is közbe avatkozott. Akkor adtam neki a katanám. Utána még jó párszor találkoztunk. Körbejártam a földet, laktam amerikában, ott találtam rá az öcsémre. Majd miutána fele meghalt vissza jöttünk, ide... szóval túl lehet élni.
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 37 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Szer. Szept. 16, 2009 10:43 pm

    *mikor Kuraanék kijönnek kinyitja nekik az ajtót, majd követi őket*ahogy beérnek a szobába mélyet sóhajt, majd magukra hagyja őket*kimegy és összeszedi bátyja katanáját, vagyis Nokoét*~majd kitalálják kié..~*mikor visszamegy a lépcsőnél kedvesét találja méghozzá elég rossz színben*ereiben meghűl a vér, majd odarohan hozzá* Ria! Jesszusom.. Ria! Mi történt veled?*néz rá aggódva, majd ölbe kapja* Jesszusom.. Ma mindenkit nekem kell megmentenem?*motyogja, majd felszalad kedvesével a szobájukba*az erkélyhez megy vele*mivel a redőnyök még fent vannak így kilép vele a szabadba, hogy friss és kissé hűvös levegőt vehessen kedvesen* Jobban érzed már magad?*néz rá aggódva*
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 37 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Szer. Szept. 16, 2009 10:54 pm

    *szemei elkerekednek, amikor Kuraan megmutatja neki a saját tetoválásait*a levegő bennakad tüdejében egy pillanatra, majd ahogy hallgatja apja történetét csendesen figyel és végighúzza ujjait a férfi hátán, mikor azt mondja neki*amikor a történet a végére ér továbbra is csendben van egy darabig*nem szól semmit*sokáig csend van, majd hirtelen átkarolja Kuraant hátulról és halkan szipogni kezd* Én.. Én annyira büszke vagyok, hogy az apám egy erős és bátor harcos.. És nem az a tohonya arisztokrata... Annyira örülök..*suttogja, miközben erősen karolja át a férfi széles mellkasát*könnyei patakzanak*
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 37 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Szer. Szept. 16, 2009 11:09 pm

    Amikor meghallja Daniel hangját, egy kényszeredett mosoly jelenik meg az arcán. *-Ne félj, annyira nem vészes, mint amilyennek kinéz.* De azért jól esik neki, hogy kedvese ölben viszi fel az emeletre, és nem neki kell felmásznia a szobájukba. Karjait Daniel nyaka köré fonja és fejét a férfi mellkasának dönti. *-Ha még adsz nekem fél órát, megmentem magam, oké?* Határozottan kezdi jobban érezni magát, ahogy távolodnak az előcsarnoktól. Ennek ellenére nagyon örül, hogy kedvese az erkélyre vitte ki, és nem az ágyba fektette le. Néhány mély levegő után elkezd mocorogni, és kényelmesebben helyezkedik el Daniel karjaiban. *-Határozottan jobban.* Fúrja fejét kedvese nyakába. hangján is érezhető, hogy már elmúlt a rosszullét.
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 37 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Szer. Szept. 16, 2009 11:14 pm

    *elmosolyodik kedvese szavaira* Bolond.. Te vagy az egyetlen, akit még az életem árán is megmentenék... *mosolyog*ráül a korlátra kedvesével és még egy kicsit ott vannak, majd mikor hallja, hogy a redőny kezd leereszkedni gyorsan besiet vele a szobába*leteszi az ágyra, majd mélyet sóhajt*lefekszik mellé és kérdőn néz rá* Megtudhatnám, hogy mi történt az előbb? Nagyon nem néztél ki jól.. Sápadt voltál.. Rosszul vagy?*néz rá kérdőn*
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 37 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Szer. Szept. 16, 2009 11:25 pm

    *-Csak voltam. Most már semmi bajom. Egyenlőre. A vérszagtól volt.* Hozzábújik kedveséhez. *-Nem mondtam el, igaz? Persze, hogy nem. Annyi minden történt az este, hogy teljesen elfelejtettem. Mondjuk még nekem is újdonságnak számít.* Belefúrja fejét Daniel hajába. Nem biztos benne, hogy látni akarja kedvese első reakcióját, mert nem tudja, hogy a férfi is örülni fog-e a hírnek. *-Gyermeket várok.* suttogja inkább kedvese hajába, mint fülébe.
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 37 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Szer. Szept. 16, 2009 11:32 pm

    *meglepődik* Mégis mióta nem bírod te a vérszagot?*mosolyog* Ha ez tartós akkor bajban vagyunk de nagyban..*vigyorog, majd meglepődik, mikor kedvese hozzábújik, de rögtön átkarolja* Újdonság? Miféle hír?*pislog kérdőn*mikor megtudja teste megfeszül látványosan és érezhetően*ledermed* Hogy mondtad?*néz kedvesére aggódva és ijedten*elhúzódik tőle majd a szemeibe néz* Mond, hogy ez csak egy vicc... Egy nagyon rossz vicc!*néz rá félve*tekintete tele aggodalommal*felrémlik előtte álma, amit nemrég álmodott*mélyeket lélegzik, hogy megnyugtassa magát*

    Ajánlott tartalom


    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 37 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szomb. Ápr. 27, 2024 2:14 am