Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+6
Zien
Doreen
Devidrah
Kuraan
Bara
Lyra
10 posters

    A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 7 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Csüt. Szept. 24, 2009 10:04 pm

    *Ő maga is vissza veszi a csuklyáját, közben odakint elkezdett szállingózni a hó.* -Mivel én ott lakom és tudtommal te is még nem kapsz saját házat, így oda hát. *vigyorog.* -Vagy máshova akartál menni? *kérdezi meg most már vigyorgás nélkül és csendesebb stílusban.*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 7 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Csüt. Szept. 24, 2009 10:34 pm

    Hevesen megrázza a fejét, hogy leesik a csuklya. *-Nem, és külön házat se akarok... Jól érzem veled magam...* Teszi még hozzá halkabban. *-Úgyhogy, ha nem bánod, addig maradok a nyakadon, amíg el nem küldesz.* Mosolyog Kuraanra. Majd felnéz az égre, és nagyot sóhajt. *-Hát, azt hiszem, ma nem fogok mélyen aludni.* Egy darabig figyeli a hóesést. A hópihék kényelmesen megülnek haján, vállán. Hamarosan már a csuklyát sem lesz érdemes feltenni újra. ~Nem tűnik viharnak, de sosem lehet tudni. Nem látok el olyan messzire, és ennek a vidéknek sem ismerem annyira az időjárását.~ Végül Kuraan felé fordul. *-Menjünk, nehogy miattam éhen vessz. Azt sosem bocsátanám meg magamnak.* Mosolyog rá kedvesen, majd megfogja a kezét és elindul.
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 7 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Csüt. Szept. 24, 2009 10:55 pm

    - Ha emberien viselkednél, és nem támadnál meg minden szembejövőt, talán nem bánnánk veled rongyként. Birtokháborító vagy. Úgy illene, hogy nem te vagy jobban megsértődve, amiért elkapunk, mikor tilosban jársz. *a lány szavaira hirtelen egy pillanat alatt rántja elő lándzsáját és az agy miliméterre áll meg a lány torkától, nagyon vékonyan felsértve azt, hogy az élénkpiros vér kicsordul*nem veszi el fegyvert, hanem nézi a lányt fürkészve* Nem értem, hogy épp eszűnek látszó démonok miért keresik ennyire a halált.*mondja, majd elteszi fegyverét* Ne bosszants fel macska, vagy tényleg meghalsz!*néz rá*mikor a lány megmutatja, hogy hol a rés megragadja összekötött karjainak egyikét, majd közelebb megy a réshez, maga után húzva a lányt* Nem mész sehova még! *nem foglalkozik az ellenkezéssel*könnyedén leülteti a megkötözött besurranót, míg a rést vizsgálja* Hogyan vetted észre kintről?*kérdi érdeklődve, szemeit a pajzson tartva, amin egy nagyon vékony, és alig észrevehető repedés van*~Ezt jelentenem kell Devidrahnak... És ha ez a lány észrevette.. Talán van több is.. Meg kéne nézni.. Még hasznunkra lehet a képességével..~*gondolkozik el magában, miközben várja a lány válaszát*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 7 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Pént. Szept. 25, 2009 10:29 am

    *Meglepődik a lány heves reakciójától.*-o..Oké...Rendben ahogy gondolod... Felőlem elférsz...azt a szobát amúgy se használtam...*Ő is felnéz az égre kicsit megáll és fürkészni kezdi.* -Szerintem aludhatsz, ahogy elnézem ez csak havazás lesz, lassan borult be és a hó is lassan esik. *Újra elindul.* -Rendben... *megkordul a gyomra.* -Na igen. *mosolyog. Majd nagyot néz, ahogy a lány megfogja a kezét és úgy indul tovább. Egy darabig le van maradva egy lépéssel Lyra mögött és nézi a lány kezét és a lányt is. Majd elmosolyodik és felzárkózik mellé.*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 7 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Pént. Szept. 25, 2009 11:38 am

    *-Rendben.* Ránéz Kuraanra. *-Gondolod? Akkor jó. De ezt megjegyzem...* Néz fel újra az égre, majd amikor mellé ér, a férfire. *-Mit néztél?* Érdeklődik kíváncsian.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 7 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Pént. Szept. 25, 2009 12:32 pm

    -Semmit... vagyis semmi különöset... *kedélyesen elmosolyodik* - Amúgy ha megnézed, a felhők világosak, ha vihar felhő lenne akkor általában, sötétek szoktak lenni, és először általában a szél szokott megérkezni, ami nem is kis erővel indul neki. Most szél sincsen, ha van is akkor minimális. Szóval ma este biztos nem lesz vihar. *tereli el a beszélgetést. Menet közben lassan megérkeznek a kis házhoz. Odabent be van már készítve az étel, ami már csak éppen, hogy langyos. Leveszi a palástját, és kimegy a ház mögé, ott kinyitja a pince lejárót és megnézi az ott lévő zárt kandallót, ugyanis az itt lévő házaknak amik nagyobban, azoknak padló fűtésük van. Megrakja a kandallót fával, és kicsit meg is piszkálja. Majd miután végzett fel megy és a konyhában lévő kis kandallóban is begyújt, hogy át lehessen melegíteni az ételt, meg lehessen főzni friss, meleg teát. A kandalló mellé a padlóra kiteríti palástját, mert ott már fa padló van, ahol csizma nélkül mászkál, mivel a padló meleg. Épp úgy mint ahogyan a szobákban is.* -És még eztán jön majd az igazi hideg. *Leül a kandalló elé és megdörzsöli a haját, még forr a tea víz.*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 7 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Pént. Szept. 25, 2009 2:50 pm

    Mosolyog a Kuraan válaszán, aztán figyelmesen hallgatja a magyarázatot. *-Északabbra van, hogy egyszerű havazással indul a vihar. Olyan, hogy első pillantásra még azt hiszed, esik max fél órát, aztán annyi az egész. A kezdetekkor még a felhők színe se árulja el, hogy vihar lesz belőle.* A házban látja a bekészített ételt. Miután Kuraan visszajön, nem sokára érzi, hogy melegszik a padló. Leveszi a csizmáját, és odaül a férfi mellé a kandallóhoz. *-És gondolom a nagyobb hideggel az erősebb viharok is, igaz?*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 7 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Pént. Szept. 25, 2009 2:55 pm

    -Pontosan. *sóhajt fel.* -Ez a mostani még csak enyhe volt. Azért mondtam ma biztos nem lesz, mert erre gyorsan csapnak le és nagy erővel a viharok. *Felkel, és egy pokróccal tér vissza, oda adja a lánynak.* -Tessék, én bírom a hideget meg szoktam, de lehet te nem. *Nézi ahogyan a tűz táncol a fahasábokon.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 7 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Pént. Szept. 25, 2009 5:40 pm

    Nerefil: *Szemeit forgatja a férfi kijelentésére * Viszont mikor a kard megjelenik nagyokat pillog * Nem nyavajog , hogy megvágta a férfi..úgyis hamar begyógyul . * Visszábbvesz magából a férfi figyelmeztetésére és inkább magában puffog mikor leülteti * -Egyszerű..*von vállat * aki ért egy picit is a mágiához , az könnyen észreveheti . Szépfiú..*néz a férfire..* meddig akar még megkötözve tartani? *Mutatja fel kezeit * Lehet , hogy vannak ilyen irányú hajlamai ,de azt az ágyban élje ki mással inkább kérem .
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 7 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Pént. Szept. 25, 2009 5:57 pm

    - Értem. *a sértő szavak elrepülnek füle mellett, nem veszi figyelembe*továbbra is figyeli a repedést, majd ránéz a lányra, majd leguggol elé* Mit szólnál egy alkuhoz? Segítesz nekünk a pajzsot megjavítani, mi pedig szállást és ételt adunk neked, én pedig személyesen foglak védeni. *néz rá kérdőn* Utána pedig majd eldöntöd, hogy maradni akarsz, vagy menni. Mit szólsz hozzá? Ha nem kívánod akkor a börtönünk vendégszeretetét élvezheted az örökkévalóságig.
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 7 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Pént. Szept. 25, 2009 6:00 pm

    *-Ez azért nem jó hír. De így már értem, miért olyan nehéz időben felkészülni rájuk.* Kíváncsian néz Kuraan után, amikor elmegy. *-Köszönöm. Lehet, hogy jól fog esni.* Veszi el a pokrócot. Egy darabig figyeli a tűz játékát, majd a férfira pillant.
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 7 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Pént. Szept. 25, 2009 6:07 pm

    Nerefil: -Hmm..megfontolandó ajánlat . Rendben , benne vagyok , de akkor mondjuk kezedhetnéd , hogy leveszed róllam ezt a vackot. *Emeli összekötözött csuklóit Zien elé* - Nincs szükségem testőrre..vagyis..*elgondolkodik * idegen helyen vagyok ..úgyhogy te felelsz azért , hogy ne essen bajom rendben. Áll az alku..*mosolyodik el *
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 7 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Pént. Szept. 25, 2009 6:13 pm

    -Igen, sajnos ez a legnagyobb baj vele... Na mind egy. Majd te is megtapasztalod, úgy is hamarosan beköszöntenek a nagy fagyok, talán még néhány nap. Na együnk, remélem már átmelegedett. *Megnézi a kandalló tetejére rakott edényeket és belekóstol az ételbe.* -Na alakul, de én már nagyon éhes vagyok....
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 7 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Pént. Szept. 25, 2009 6:23 pm

    *fürkészve nézi a lányt* Ha átversz, vagy menekülni próbálsz azonnal megöllek. Ha nem én, akkor a katonáim, vagy a társaim.*mondja* Ha biztosan életben akarsz maradni, akkor viselkedj.*néz rá, majd egy pillanat műve alatt előhúzza lándzsáját, megpörgeti, majd elteszi*egy pillanat múlva Nerefil csuklóján a kötelék rövid miszlikben leválik* Most először velem kell jönnöd. Bejelentelek az uralkodónak, hogy az ittléted jogos legyen és ne nézzenek kívülállónak. Kövess!*fordít neki hátat, majd elindul a palota felé*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 7 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Pént. Szept. 25, 2009 6:39 pm

    Nerefil: * Már eddig is teljesen felfogtam és ha 5x még elmondod akkor is értem . Nem nehéz a felfogásom ..bár lehet , hogy magadból indulsz ki . * Leveszi csuklóiról a kötél cafatokat és Zien után indul * "Hős megmentőm" legalább a neved megtudhatom , vagy hívjalak csak testőrnek?
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 7 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Pént. Szept. 25, 2009 6:40 pm

    Bólint az elhangzottakra. *-Akkor együnk.* Nevet, majd feláll és segít lepakolni az edényeket. Közben a teavíz is felforrt, de azt Kuraan most sem engedi át neki. Pár perccel később már az asztal mellett ülnek. Lyra a tenyerébe fogja a csésze forró teát, és belekortyol. *-Finom.* Dicséri meg a férfit, majd az ételhez lát. *-Nagyon sokan voltatok edzésen. Itt a katonaság mindenkinek kötelező?* Próbál valami témát találni, meg érdekli is a falu élete, szokásai.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 7 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Pént. Szept. 25, 2009 6:48 pm

    *Elkészíti a teát, amjd asztalhoz ül.* -Igen kötelező, és minden férfi részt vesz benne, illetve az erősebb nők is, sokukat kiképezzük, hogy ha hadjáraton vagyunk akkor ne legyenek védtelenek egy esetleges támadás ellen. Kevesen vagyunk, és sokan pályáznak a fejünkre, noha a miénk a legerősebb és legveszélyesebb klán, még is emiatt vadásznak ránk a legjobban.
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 7 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Pént. Szept. 25, 2009 6:56 pm

    - A nevem Zien. *mondja a lánynak, nem veszi fel a sértegetést*nincsen már abba a korosztályba és jóval komolyabb is annál, hogy megsértődjön, vagy visszaszóljon* Téged hogy hívnak macskalány?*pillant hátra a válla felett, majd tovább megy*hamar beérnek a palotában*egy szolgálótól megkérdi nagyura hollétét, majd megparancsolja a lánynak, hogy kérje meg Devidraht, hogy jöjjön a tanácsterembe*a lány meghajol, majd elsiet*tovább vezeti a lányt, majd egy kétszárnyú ajtón nyit be és eláll az útból* Csak utánad.*néz a lányra*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 7 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Pént. Szept. 25, 2009 6:58 pm

    *-Értem.* Bólogat. *-Na, igen. A hírnév nem csak elijeszteni tudja az ellenfelet. A becsvágyókat egyenesen vonzza. Hiszen sokkal nagyom névre tehet szert azáltal, hogy legyőzi a legerősebb klánt, mintha több kisebbet igáz le. A másik ok pedig maga a félelem... a bizonytalantól való félelem. És akinek nem bírják az idegei, azok meggondolatlanul cselekedhetnek... Vagy épp kihasználhatják a látszólagos lehetőségeket, ha amúgy nem bíznak az erejükben annyira.* Gondolkodik egy darabig. *-Viszont, ha ennyire erős harcosaitok vannak, akkor gondolom már a gyerekeket is kicsi koruktól képzitek, igaz?*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 7 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Pént. Szept. 25, 2009 7:03 pm

    -Igen, így van. Igen, már 6éves kortól megkezdődnek az edzések, több korcsoportban, én a kiskamaszokkal foglalkozom délelőtt, délután pedig a saját egységemmel.*közben eszik.*
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 7 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Pént. Szept. 25, 2009 7:14 pm

    *az egész reggelt és délelőttöt együtt töltik*nagyon boldog*többféleképpen kényeztetik egymást és kergetik az élvezetek felé*ebéd felé csak az ágyon fekszenek csendesen*halkan piheg, majd mosolyogva mászik feljebb és ad egy gyengéd csókot kedvese ajkaira*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 7 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Pént. Szept. 25, 2009 7:15 pm

    Nerefil: Szóval akkor Zien parncsnokhoz van szerencsém? * Meghajol szinpadiasan a fiú előtt * -Nerefil vagyok..és hagyjuk el a cicuskám jelzőket rendben ? Nagyon nem csípem . * Mondja , gondolja hogy a férfi nem mai gyerek de pontosan nem tudja meghatározni . * Bemegy a férfi előtt * Hány éves vagy?
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 7 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Pént. Szept. 25, 2009 7:25 pm

    *ahogy a lány meghajol viszonozza a gesztust* Igen. Zien parancsnok, a birodalom 3. egységének parancsnoka.*mondja a teljes rangot* Egyezzünk meg. Én mellékelem a cicuskámat, te pedig egyszerűen Ziennek hívsz. *mondja*csak mosolyog a lány kérdésén* Nem teljesen mindegy? Ha jól gondolom amúgy sem fog sokáig itt maradni. Akkor minek?*néz rá kérdőn, miután bementek* Foglalj helyet.*int a székek felé*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 7 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Pént. Szept. 25, 2009 7:31 pm

    Ő is nekilát a vacsorának. *-Aha. Azért a hatéves kor még kicsit fiatalnak tűnik... De nekik sem egész napos az edzés, ahogy a többieknek sem. Ha jól értettem... Úgy nem tűnik olyan vészesnek...* Csendben fejezi be az étkezést. *-Az edényekkel mi legyen? Bólint a férfi válaszára, majd elindul a szobájába. *-Azt hiszem, megyek aludni. Jó éjszakát!* Felemeli a pokrócot, és beviszi magával a szobájába. Egyenlőre csak az ágy szélére teríti, de ha szükséges, könnyen elérhető. Levetkőzik, és alsó ruhában bújik ágyba. Egy darabig még ébren figyeli a hangokat, majd lassan elalszik.
    Devidrah
    Devidrah


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : A sárkányok palotájában

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 7 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Devidrah Pént. Szept. 25, 2009 7:31 pm

    *A délelőtt folyamán többször is magáévá tette Barat, illetve kényeztette is, most megérdemelten pihen a lány mellett, mikor egy szolga érkezik az előtérbe.* -Nem érdekel! *Morran fel a szolga hangjára.*

    Ajánlott tartalom


    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 7 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Május 17, 2024 9:20 am