Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+6
Zien
Doreen
Devidrah
Kuraan
Bara
Lyra
10 posters

    A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 10 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Vas. Szept. 27, 2009 9:51 pm

    *Egy szál semmiben szétvetett tagokkal hanyatt fekszik az ágyon, a takaró a feje alatt van ő maga édes álmot lát, nem is kicsit.... Megszokta már, hogy hajnalban egy szolgáló ébreszti, de most a lány késik, máshol lett sürgős dolga. Megfordul az ágyon immár hason alszik és feje az ajtó felé van. Eléggé sajtkukac módra tud aludni. Hatalmasat ásít, majd résnyire nyitja a szemét, fülel egy kicsit, -ekkor Lyra már nem tényked- így vissza teszi a fejét az ágyra. Végül, csak felébred, lustán és kómásan felül az ágyba törökülésben, ölében a takaróval, beletelik egy kis időbe még képes kimászni onnan, és kissé, hiányolja is a már jól megszokott ébresztést, így kissé nyűgösen nyújtózkodik. Végül felvesz egy hakamát, ami elég laza ahhoz, hogy a sátr ne legyen annyira nyilvánvaló, majd még egy hatalmas ásítás, aztán kislattyog az étkezőbe -ami előtérként is szolgál- int egyet kábán a lánynak, majd leül az asztalhoz és az állát az asztal lapjára teszi és ébredezni próbál.*
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 10 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Noko Vas. Szept. 27, 2009 9:55 pm

    *az edzés után azonnal felmegy Kiarah szobájába*mivel senkit ne lát ott ezért kicsit vár, majd leveszi cipőjét és a lány hálószobájába megy*végigsimít a paplanon, amiből árad a lány illata*kicsit fáradt, de lényegesen jobban érzi magát, mint a tegnapi edzés után*izmai sem égnek már annyira*felmászik az ágyra és úgy dönt megvárja itt Kiarah-t*mikor meghallja hogy a lány bejön a szobába lehunyja szemeit és úgy tesz, mintha aludna*hátán fekszik kiterülve, fejét oldalra hajtva, kezei ellazulva és egyenletesen mélyeket lélegzik*mintha tényleg aludna, nem lehet felismerni, hogy csak színlel*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 10 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Vas. Szept. 27, 2009 10:02 pm

    Kiarah:

    *Lassan besétál a hálótermébe az ajtónak támaszkodva nézi egy darabig Noko-t, majd oda megy az ágyhoz és megnézi van e még hely, majd elnyúlik a fiú mellett. Felemeli a fejét és megvillanak a szemi, amjd belenyal a fiú fülébe és vár, vajon tényleg alszik vagy sem?*
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 10 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Noko Vas. Szept. 27, 2009 10:10 pm

    *egy ideig csak hegyezi a fülét*éri ahogy az ágy megmozdul alatta, majd Kiarah mellébújik*egy arcizma sem rezdül, majd mikor a lány belenyal fültövébe szemei felpattannak, majd a következő pillanatban a lány felett van négy-kéz-lábon* Jó estét Úrnőm...*mondja mosolyogva a lánynak, majd lehajolva megcsókolja*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 10 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Vas. Szept. 27, 2009 10:14 pm

    Kiarah:

    *Elmosolyodik, Noko tettén.* -Hányszor mondtam neked, hogy a nevemen szólíts? Vagy én is fokozzalak le, és hívjalak ágyasnak? *Lábaival át kulcsolja Noko derekát, és fordít a helyzetükön így most ő ül felül.* -Nos? Hogy vagy? Hallottam a bátyám ajulásig edzett téged... hogy érzed magad?
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 10 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Vas. Szept. 27, 2009 10:24 pm

    Ahogy csendben ácsorog, hamarosan mocorgásra lesz figyelmes, ami Kuraan szobájából hallatszik. Nem sokkal később a férfi nem csöppet kómásan támolyog elő a szobájából. Jót kuncog a látványon, így az amúgy is alig látható sátrat egyáltalán nem veszi észre. Figyeli, ahogy kitámasztja magát az asztalon, majd lassan átsétál az asztal másik oldalára, hogy beleessen Kuraan látószögébe. *-Szia! Most megpróbálkozhatok a teafőzéssel? Attól felébredsz rendesen, azt mondtad.* Érdeklődik finoman.
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 10 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Noko Vas. Szept. 27, 2009 10:28 pm

    *elmosolyodik, ahogy alulra kerül* Csak féltem, hogy a tegnapi távolmaradásom miatt bajban vagyok, de ezek szerint hallottál róla..*mélyet sóhajt* Nos.. Nem vagyok rá valami büszke, hogy összeestem. Vagyis.. Reméltem, hogy hazáig csak eljutok a saját lábamon, de aztán.. Nem tudom, hogy kerültem ágyba. Sajnálom.*mondja csendesen* Igen.. Most már jobban vagyok.. Bár a só kicsit még most is mar, de elviselhető... Főleg, hog itt lehetek veled..*nyúl fel a lány arcához, majd végigsimít rajta* Hiányoztál. Veled álmodtam...*suttogja cinkosan*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 10 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Vas. Szept. 27, 2009 10:30 pm

    *Pislogva felnéz Lyrara. Elnyom egy ásítást, majd felemeli a fejét, kócos haja mindenfelé áll, noha normális esetben -azaz kifésülve -hátközépig ér.* -Az jó lenne. *dünnyögi álmos hangon.Majd meresztgeti a szemét, ásít egy hatalmasat, megdörzsöli a szemét és újra Lyrára néz.* -Hogy a francba vagy ennyire kipihent? Én másnap reggelig is tudnék aludni.
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 10 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Vas. Szept. 27, 2009 10:32 pm

    Kiarah:

    *Csendben végig hallgatja Noko-t.* Mesélj mifélét álmodtál velem? *Majd meg i csókolja a fiút, végül hadja neki, hogy válaszoljon.* -Jaj, mellesleg van egy kenőcsöm, ami enyhítheti a só marását, várj előkeresem. *kimászik az ágyból, majd egy kis tégellyel jön vissza flül Noko csípőjére, -nem nehezedik rá- majd szétnyitja a fiú mellkasn a ruhát és elkezdi lekenegetni a karmolás nyomokat.* -Kissé hideg, de segíteni fog.
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 10 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Noko Vas. Szept. 27, 2009 10:40 pm

    *elvigyorodik, majd a csókot azonnal viszonozza*nem kezd neki a mesélésnek, csak kajánul elvigyorodik* Igen.. Valahogy így kezdődött és azt hiszem el tudod képzelni a folytatást.. Majd kipróbáljuk, ha szeretnéd..*vigyorog* Nem szükséges.. Tényleg..*szól utána, de addigra a lány már hozza a kenőcsöt* Nem mond semmit, csak hagyja, hogy kedvese bekenje a nyomokat*nem nyüszög, csendben hagyja amit tesznek vele* Arigatou..*mondja, mikor a lány végzett*felnéz Kiarahra* Te hogy vagy? Milyen volt ma a kiképzés?
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 10 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Vas. Szept. 27, 2009 10:40 pm

    Bólint Kuraan szavaira és a konyharészhez megy. A teafőzőt gyorsan megtalálja. Felteszi a vizet melegedni, közben pedig a teafüvet kezdi keresgélni. *-Van, amikor én is. De olyankor általában meg is teszem. Ha felébredek, nem szoktam azonnal felkelni. Kb. tíz perc alatt eldől, hogy visszaalszom-e, vagy teljesen felébredek. Ebben az esetben azonban még az ágynak a közelében sincs maradásom, nemhogy benne.* Mesél. Közben ráakad a teafűre. Nem volt olyan nehéz dolga, mert már korábban látta, hogy a férfi nagyjából honnan szokta előszedni. Pár perccel később felforr a víz is, így szervírozhatja az erős teát Kuraannak. Magának is tölt, és leül a férfivel szemben.
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 10 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Vas. Szept. 27, 2009 10:45 pm

    *mikor otthagyja a lányt az istállóba megy*benéz hátasához és a kicsiket is megnézi, megvizsgálja* Mindkettő jó állapotban van, erősek, akárcsak a szüleik*megpaskolja sárkánylova hátát* Jól van Taigetosz.. Jól van..*simogatja* Legközelebb hozok valami édességet neked rendben?*mosolyog*hátasa boldogan prüszköl, a kicsik pedig lábai körül szaladgálnak, fickándoznak*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 10 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Hétf. Szept. 28, 2009 11:23 am

    *Feltámasztva hallgatja a lányt.* -Ahhan... hát ő, nekem ki kell másznom ha felébredek, mert ha vissza alszom, nincs aki felkeltsen.... nem tudom mi van de megint késik a szolgáló a reggelivel... *sandít az ajtóra. Majd átveszi a csészét, és hálásan néz Lyrara.* -Köszönöm... e nélkül nehezen indul a napom... ki kéne kérni magamnak egy kis pihenőt... *hatalmasat ásít* -Bocsi... *szégyelli el magát, hogy ezt a lány képébe tette.* -Ma mi a programod?
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 10 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Hétf. Szept. 28, 2009 11:35 am

    Kiarah:

    *Elmosolyodik az álom ötletére*.-Szokásosan, az öcséd ma kissé kezelhetetlen volt, külön adtam neki egy kis plusz edzést, kifárasztottam rendesen, így legyen kedve a lányokat szekálni, meg verekedni az edzések szüneteiben. *közben a krém már be ivódott Noko bőrébe, de azért még simogatja a mellkasát.* -Találkoztam apáddal is, beszélgettünk egy kicsit...
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 10 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Noko Hétf. Szept. 28, 2009 11:54 am

    *figyeli a lányt, hallgatja amit mond* Értem.. Nos.. Noru mindig is ilyen volt..*mosolyog*jól esik neki, ahogy Kiarah simogatja a hasát*kedvesen mosolyog*meglepődik, mikor apja is szóba kerül* Igen? És.. Miről beszéltetek?*néz rá kérdőn*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 10 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Hétf. Szept. 28, 2009 11:57 am

    Kiarah:

    -Nos, rólad.... meg kérdezett pár dolgot...
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 10 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Noko Hétf. Szept. 28, 2009 12:02 pm

    - Értem..*mélyet sóhajt, majd lassan felül*karjaival háta mögött támasztja meg magát*így Kiarahtól nem túl messze, alig pár centire vannak ajkai* Azt hiszem, ha még itt vagy és még nem küldtél el engem sem, nem lehetett annyira rossz kimenetele a beszélgetésnek.*mosolyog* Nemde?*suttogja, majd egyik kezével finoman végigsimít a lány egy előre lógó tincsén, majd orrához emelve beleszimatol, végül a lány füle mögé tűri*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 10 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Hétf. Szept. 28, 2009 12:12 pm

    Kiarah:

    -nem csak érdeklődött... kíváncsi, még is mi az oka ennek.... *mondja halkan, majd megnyalja Noko orrát, aztán meg is csókolja.* -Hogy érzed magad? *közben a fiú övén matat.*
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 10 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Noko Hétf. Szept. 28, 2009 12:15 pm

    *elvigyorodik a kérdésre*kezei lecsúsznak Kiarah válláról oldalára, majd csípőjére és finoman végigsimít fenekén* Nos.. Azt hiszem egyre jobban..*vigyorog*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 10 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Hétf. Szept. 28, 2009 5:38 pm

    *-A reggeliért nem tehetek pillanatnyilag semmit. De... Hát, most már itt vagyok én ébresztőnek, ha gondolod. Na, ez persze attól is függ, milyen ébresztőt szeretnél. Az ágyadba nem bújok be, de szívesen kirángatlak belőle, ha csak ezen múlik még pár percnyi pihenő.* Vigyorog a csészéje fölött Kuraanra. *-Ezt már észrevettem.* Az ásításra csak legyint. *-Nincs semmi programom, ha csak tegnap este óta nem találtál ki nekem valami munkát...* Néz a férfire, majd gonoszkás mosolyra húzódik a szája. *-És ha esetleg holnap is ez lesz a helyzet, akkor lehet, hogy tényleg ágyban maradok. Kipróbálom, milyen másnap reggelig lustálkodni. De ha gondolod, pihenhetek helyetted is... Még egy napot, mondjuk...*


    A hozzászólást Lyra összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Szept. 28, 2009 9:38 pm-kor.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 10 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Hétf. Szept. 28, 2009 6:54 pm

    *Bambán felnéz a lányra. Nyel egy nagyot, majd kifújja a levegőt.* -Oké, akkor csak kirángatsz... Hum... keresünk neked valami programot mindenképpen. Mellesleg, tudsz harcolni? Beálhatnál valamelyik csoportba, kicsit mozogni, meg beilleszkedni...Még megjön a reggeli találd ki milyen munkát végeznél szívesen? Vagy nézzünk szét hol van üresedés? *kezd egészen éber lenni, beszéd közben azért a teát, kortyolja, majd mikor megemlíti Neki Lyra, hogy helyette is alszik, feláll az asztaltól, ölbe kapja a lányt és beviszi a szobájába majd elvágódik vele az ágyon.* -Akkor szép álmokat. *öleli át a lányt.*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 10 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Hétf. Szept. 28, 2009 7:06 pm

    *-Hát... egy kicsit tudok... Kezdő csoportnál komolyabbal azért nem próbálkoznék... Inkább nézzük meg, hol van üresedés. Addig meg esetleg tényleg beállok valahova. A mozgás sosem árt.* Válaszolgat, miközben elkortyolja a teáját. Szerencsére már letette a csészéjét, amikor Kuraan felkapta. *-Hééé! Tegyél le! Erről nem volt szó! Naaa!* Tiltakozik és nemcsak szóban, hanem tíz körömmel is próbálkozik, ám eredménytelenül. *-Te, ha nem emlékeznél, azt mondtam, hogy az ágyadba nem mászok be!* Morog, mikor nyekken az ágyon és a férfi is kidől mellette. *-Egy fenét szép álmokat!* Végre sikerül fogást találnia Kuraanon, és lefordítania az ágyról. *-Ennyit ígértem, nem többet.* Néz a padlón heverő férfi után. ~Na, jó. Esetleg valamikor majd lehet több.~
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 10 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Hétf. Szept. 28, 2009 7:08 pm

    *Nyekken egyet estében.* -De én csak, aludni akartam... De ha... legalább egy párnát adj! Aztán felőlem tiéd lehet az egész ágy. *Von vállat és már vackolódna is el a padlón, hogy ő biza alszik egy jót.*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 10 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Hétf. Szept. 28, 2009 7:17 pm

    Nem bírja tovább, és elneveti magát. *-Na, jó. Aludni lehet. Nem pályázok az ágyadra.* Mászik le Kuraan mellé. *-Tiéd az egész, van fent párna is. Csak engem ne nézz idő előtt tente macinak, oké?* Mosolyog, és a kezét nyújtja, ha esetleg segítség kéne a visszajutáshoz.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 10 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Hétf. Szept. 28, 2009 7:25 pm

    -Már mind egy. *kezdi színpadiasan.* -Kilökted az álmot a szememből, megyek megiszom a teám és utána kérdezek a reggelinek. *komótosan és kissé eltúlzottan feltápászkodik, de kifelé menet már energikusan pattog, elkortyolja a teát, majd csizmát húz és kilibben de egy fél perc alatt vissza is libben.* -Palást... *vacogja. Majd felkapja a palástját, és úgy megy vissza ki, megállítja az egyik szolgálót és megkérdezi, hol maradt el a reggelije. Majd vissza battyog.* -nem sokára lesz kaja is. van még tea? *Néz reménykedve a kancsóra.*

    Ajánlott tartalom


    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 10 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Hétf. Május 20, 2024 1:52 am