Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+6
Zien
Doreen
Devidrah
Kuraan
Bara
Lyra
10 posters

    A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 25 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szomb. Okt. 10, 2009 2:41 pm

    Nerefil: *Bebújik a ruha nyakán és visszaveszi eredeti alakját . Kicsit igazítani kell a ruhán , hogy rendesen álljon rajta * -Nos mit szól? * Kérdezi mosolyosogva* -Úgy láttam a kismacska alak tetszett neked . Ti nem tudjátok felvenni a sárkány alakotokat ?
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 25 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Szomb. Okt. 10, 2009 3:01 pm

    Ann: *elmosolyodik* Nagyon aranyos vagy mikor kismacska vagy..*mosolyog* Nos.. Nagyon ritka eset, hogy nálunk felveszi valaki a sárkány alakját.. Általában a férfiak képesek rá, de ők is csak mikor már eléggé érettekké válnak hozzá. Úgy tudom apa már egyszer átváltozott egy harc során.. De a faluban vagy a közelében nem tennék meg, mert nem mindig tudják kontrollálni magukat.. azt már tényleg csak a legidősebbek képesek.. Hogy biztosan irányítani tudják olykor magukat.. Nem hiszem, hogy valaha is fogsz látni sárkányokat.. Legfeljebb sárkánylovakat..*mosolyog* De szerintem addig jó, amíg nem látod őket.. Ha látod ott már eleve baj van méghozzá nagy..
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 25 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szomb. Okt. 10, 2009 3:19 pm

    Nerefil: -Szóval nálatok akkor veszik fel a démoni alakot ha harcolnak vagy ha nagyon muszály . Akkor nem biztos , hogy látni akarom azt a formát . Apád egyébként társasági lény? Mert észrevettem , hogy sokszor a szobájába menekül szinte . * Kérdezi halkabban a lánytól , hogy Zien ne hallhassa meg a szobájában *
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 25 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Szomb. Okt. 10, 2009 3:27 pm

    Ann: - Igen.. Nagyon ritkán.. Úgy mondván ha más esélyük nincsen a túlélésre akkor veszik csak fel azt a formát..*a szoba felé néz* Nos.. Régebben mindig köztünk volt.. De..*lehajtja fejét* Azóta mindig elvonul ha teheti.. A fegyverét tisztogatja, vagy nem tudom mit csinál..*suttogja* Sosem néztem meg.. Az ő dolga, ha külön akar lenni. *mondja csendesen* Este is sokáig fent szokott lenni mindig.. Mikor kérdeztem azt mondta, hogy csak a napot gondolta újra.. Nos.. Megelégszem ennyivel... Nem erőltetem és nem is kíváncsiskodok.. ha akarja majd elmondja..
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 25 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szomb. Okt. 10, 2009 4:18 pm

    *Átöltözik, majd kimegy az előtérbe, felveszi a palástját.* -Akkor felőlem indulhatunk is.
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 25 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Szomb. Okt. 10, 2009 4:45 pm

    Lyra is magára teríti köpenyét, és belebújik csizmájába. *-Akkor menjünk, ne várakoztassuk meg Zienéket jobban.* Mosolyog Kuraanra, és kilép mellette az ajtón.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 25 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szomb. Okt. 10, 2009 4:55 pm

    *Egymás mellett sétálnak, el Zien házáig, bár menet közben, bemennek az istállóba. Neheritnek ad friss vizet és megsimogatja, majd a palástja alól elővarázsol egy almát a hátasnak. Aki ennek nagyon is örül. Majd tovább indulnak. Zien háza előtt megáll egy kicsit, nagy levegőt vesz, majd belép.* -Hahóóó!
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 25 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Szomb. Okt. 10, 2009 5:10 pm

    Csendben sétál Kuraan mellett, néha lopva a férfire pillantva. Neherit mindkettejüknek nagyon örül, de az almának a legjobban. Ezen jót kuncog. Zienék háza előtt észreveszi Kuraan pillanatnyi tétovázását, majd követi a férfit. *-Sziasztok!*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 25 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szomb. Okt. 10, 2009 5:13 pm

    *Leveszi a csizmáját, majd a palástját is leteszi. Megvárja Lyra-t is. Majd bemutatja Ann-nak a lányt.* Ann ő Lyra, Lyra ő Ann...*Lyrahoz fordul.* -Ő Zien nagy lánya, és egyben a ház egyedüli úrnője.
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 25 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Szomb. Okt. 10, 2009 5:31 pm

    Ő is lepakol, majd a bemutatás után kezet nyújt Ann-nek. *-Szia! Ugye tegezhetlek?*
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 25 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Vas. Okt. 11, 2009 2:37 pm

    Ann:*ahogy Kuraan bekiált felpattan és odaszalad* Bátyus!*mosolyog, majd átöleli boldogan* Olyan jó, hogy ma átjöttél!*engedi el* Mostanában egyre kevesebbet látlak.. Meg leszel büntetve!*inti meg a fiút, majd mosolyogva néz Lyrára* Szia! Örvendek.. Persze.. Tegeződjünk csak.. Hiszen nem hiszem hogy nagy korkülönbség van köztünk..*mosolyog* Mellesleg Kuraan tévedsz. Már nem egyedüli úrnője vagyok a háznak. Nerefil is besegít..*mosolyog a macskalányra* Jut eszembe, szólok apának, hogy itt vagytok.. Gyertek be.. Üljetek le addig.. Az étel már csak rátok várt..*mosolyog, majd elszalad szólni apjának*

    *lánya kopogtatására riad fel elmélkedéséből, majd felöltözik és kimegy*mint mindig egy bő, fehér hakama és egy ujjatlan fehér haori van rajta, amit egy fehér obival köt össze* Nocsak.. Isten hozott a házunkban titeket..*mosolyog a vendégekre* Mi az Kuraan? Végre megszáradt a hajad?*vigyorog*
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 25 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Vas. Okt. 11, 2009 2:55 pm

    *sokáig van a konyhában, az ebéd időt is ott tölti*valahogy semmihez nincsen kedve*szomorkodik és nézelődik, magába van zuhanva kicsit*amikor kérdezik csak megrázza a fejét*mikor nem akarják békén hagyni kimegy a konyhából, hogy dolga van, de csak céltalanul sétál a kastélyban, végül elmegy amellett a terem mellett, ahol zeneeszközök vannak bent*bemegy és egy pengetős hangszert vesz magához a kedvencét, majd kimegy és megkeresi a kis pavilont, ahol először játszott a hangszeren*könnyen megtalálja és odamenve leül*elkezd találomra pengetni, hogy beállítsa a hangokat, majd a tájat nézve egy lassú de szép és egyben szomorú dalba kezd*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 25 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Vas. Okt. 11, 2009 3:00 pm

    Nerefil: -Sziasztok . *Köszönti a vendégeket . * Elmosolyodik Ann megjegyzésén * -Én csak besegítek ..tőled nem veheti el ezt a címet . *Mondja kedvesen * A leveses kotlát leveszi a tűzről amiben fortyog még a leves és az asztalra teszi mag Ann szól apjának . * -Hozhatok nektek esetleg valamit inni ? *Kérdezi Kuraantól majd Lyrától *
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 25 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Vas. Okt. 11, 2009 3:55 pm

    *Hagyja, hogy Ann megölelje de nem viszonozza.* - Majdnem... *morogja vissza Ziennek.* -Kösz, nem kérek semmit. *Válaszol Nerefilnek. Gyanakvóan méregeti a két lányt, akik kíváncsi tekintetekkel fürkészik őt és Lyrat.* -Nincs szerencsétek, nem lesz mint csámcsognotok. *Mondja neki immár gonoszan vigyorogva.*
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 25 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Vas. Okt. 11, 2009 4:03 pm

    Ann: Kuraan még mindig gonosz vagy!*mondja morcosan* Ülj le és egyél inkább!*morogja*

    *mosolyogva nézi Kuraant és megcsóválja a fejét* Elszomorítod a húgodat fiam. Nem szégyelled magad?*vigyorog, majd elindul a kamra felé*ott felkap egy kisebb fahordót, majd megkezdi és egy kancsóba önt a finom sakéból belőle, majd azt a tűzhöz közel teszi le, hogy melegedjen*közben elővesz két poharat és az asztalhoz megy* Üljetek le fiatalok.*néz rájuk*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 25 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Vas. Okt. 11, 2009 4:13 pm

    *-Akkor jó.* Válaszolja Ann-nek, majd csendben, mosolyogva figyeli a kibontakozó családi jelenetet. *-Én sem.* Rázza meg a fejét Ner kérdésére. Kuraan gonoszkás megjegyzése egy kicsit rosszul esik neki, de végül is igaza van a férfinek, hiszen még nem történt semmi olyan. Úgy dönt, inkább nem is foglakozik vele, és leül oda, ahová Ann mutatja.
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 25 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Vas. Okt. 11, 2009 4:21 pm

    Nerefil: * Leül Anne mellé az asztalnál * Kicsit furcsán érzi magát , mert úgy érzi , hogy ebből a családias hangulatból ő lóg ki talán a legjobban . * Elkezd játszani az evőezközzel , hogy lekösse magát amíg a vacsorára sor nem kerül .*
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 25 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Vas. Okt. 11, 2009 4:32 pm

    *mikor leül Kuraan is és a sake már megmelegedett eléggé elmegy érte, majd az asztalhoz viszi*Kuraan és Nerefil mellé ül le Kuraannal szembe, de előtte tölt fiának* Igyál kölyök. Nem bírom ezt a búskomor képedet. Végre hazajöttél és nem is egyedül.*mosolyog* Hogy jöttök ki egymással.. vagyis. Inkább úgy kérdezem.. Lyra.. Hogy bírod elviselni ezt a nagy gyereket?*mosolyog* Még mindig olyan későn kelő? *mosolyog*észreveszi Nerefil nyugtalanságát, így óvatosan elveszi tőle az evőeszközöket, majd megfogja kezét* Nyugalom. Nem fogunk felfalni. *mosolyog, majd elengedve odaadja saját kis sakés csészéjét a lánynak* Idd meg. Ne aggódj nem erős annyira.
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 25 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Vas. Okt. 11, 2009 4:46 pm

    Nerefil: * Zienre néz , mikor megfogja kezét a férfi . * -Tudom..*mosolyog * Elfogadja a szakés csészét. * -Doumo..végülis még nem próbáltam ki milyen lehet az alkohol ,de bízok benned . * Lassan , korytonként issza meg a saket . * -Hmm..nem is rossz , sőt kifejezetten jó . * Kúszik hatalmas mosoly az arcára *
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 25 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Vas. Okt. 11, 2009 5:08 pm

    Jól esnek szívének és füleinek is a békés otthon hangjai. Nem akarja megzavarni, így csak csendben figyel, és jól érzi magát. Régen volt már hasonlóban része. Zien kérdésére szélesen elmosolyodik. *-Szerintem én is leginkább egy nagyra nőtt gyermek vagyok, amikor csak tehetem, szóval könnyen viselem. Nem... Legalábbis testileg fel bír kelni korán.. De hogy mikor ébred fel igazán...* Látványosan gondolkodik egy darabig. *-...hát az változó.* Nerefilen jót mosolyog mindeközben.
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 25 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Vas. Okt. 11, 2009 5:36 pm

    - Azt meghiszem..*mosolyog, ahogy a lány arcára felkúszó mosolyt látja* Azt hiszem elég is, ha ennyit iszol..*tölt magának, majd Lyrára néz* Értem.. Azt hiszem így tényleg nem olyan nehéz a dolog..*elneveti magát a lány szavain* Nos akkor mondhatjuk, hogy az alvási igénye továbbra is megmaradt. Régen addig járt élőholt üzemben a házban, amíg nem kapott egy jó erős fekete teát. Utána gyorsan magához tért... Igazából furcsállom is, mivel fiatal korában egyszerűen le nem lehetett csapni. Este vacsora után még jó ideig szaladgált. Aztán mikor elfáradt ott aludt el, ahol összeesett szó szerint. Reggel pedig mindig ő keltett minket. Nagyon eleven gyerek volt. És akkor még ez tea nélkül sikerült neki. Egyik fiam sem volt olyan eleven, mint Kuraan. Bár.. Noru veri az élvonalt erősen.*mosolyog*fia az asztalnál ülve vigyorog és mohón eszi, amit Ann kiszedett neki*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 25 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Vas. Okt. 11, 2009 6:57 pm

    -Hééhéé... hadi titkokat nem illik kikotyogni. *Mosolyog Lyra-ra.* -Ez van, akkor még nem voltam katona, de most?! Na ná, hogy szívesen alszom ha tehetem. *Közben lenyomja a Saket. Majd csettint a nyelvével és apjának tartja a poharat, hogy lehet után tölteni.*
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 25 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Vas. Okt. 11, 2009 7:15 pm

    *elvigyorodik, ahogy Kuraan tartja a poharat az újabb adagért*tölt neki* Aztán óvatosan kölyök. Emlékezz a múltkor mi történt. Remélem azt a mutatványt Lyra előtt nem akarod eljátszani.. Bár.. Lehet, hogy még tetszene is neki..*vigyorog* Ha jól emlékszem Ann-nek is tetszett, mikor végre leszedtelek az asztalról..*vigyorog* Vagy mielőtt úgy érzed, hogy muszáj megtenned szólj, hogy szedjük le a terítéket.*gúnyolódik, miközben ő is iszik egy csészével*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 25 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Vas. Okt. 11, 2009 7:18 pm

    Nerefil: * Arcán pirospozsgás foltok jelennek meg . * Mosolyogva figyeli a be-beszólogatást a két fiú között * Kicsit nehéznek találja fejét ezért Zien felkarjára támasztja állát és onnan figyeli , hogy mit fog visszavágni Kuraan .*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 25 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Vas. Okt. 11, 2009 7:20 pm

    -Óó.. és azt ne is említsük, mikor te macska zenét adtál az ablakpárkányon, és azon meditáltál, hogy előre vagy hátra ess?! Igaz ezt nem is kell megemlítenem.... mindenki jól emlékszik rá... Szegény Ann, hogy aggódott. *vág vissza gonosz vigyorral Ziennek. Majd feláll az asztaltól.* -Velem jönnél? *Bök Zien szobája felé a fejével.*

    Ajánlott tartalom


    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 25 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Hétf. Május 20, 2024 1:52 am