Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+6
Kiryuu
Daniel
Andreas
Rianna Wolf
Mesélő
Doreen
10 posters

    Vérvörös Hold (FRPG)

    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szer. Aug. 05, 2009 7:55 pm

    Nerefil: -Hát kössz..*motyogja , majd felnevet * azthiszem szólnom kéne Danielnek és átadnom ezt a helyet , lehet hogy jobban szeretnéd most itt látni . Öhmm..és ..egyébként..milyen volt a csók? *Semmi rosszindulat nincs benne csak kíváncsiság *-Még mindíg a nőket szereted ugye?
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szer. Aug. 05, 2009 8:03 pm

    *nagyot sóhajt* - Ha Danielra buknék akkor szerinted, eldobtam volna előtted a büszkeségem és most itt lennék, és ... mind egy.
    *Hozzá akarta még tenni azt is, ami a zuhany alatt volt vele, de inkább hallgatott.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szer. Aug. 05, 2009 8:08 pm

    Nerefil: -Öhm..igazad van . Igen? Mondd tovább..és mi? *Néz kérdőn a vámpírra * -Megcsikizlek , ha nem mondod el ..*fenyegeti meg K-t mosolyogva*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Szer. Aug. 05, 2009 8:10 pm

    - Köszönöm a segítséget..*mondja a lánynak, mikor kenegeti az arcát* Nos.. Amiről beszélni szeretnék az ez..*teszi le a két lapot* A mai nap után.. Kicsit visszakerestem Andreas családfáját.. Furcsa volt nekem, amiket tett.. Mármint.. Azok a tettek, amiket nem magától, hanem a teste önállóan tett akár akarata ellenére is..*néz a lányra* És ha már őt visszanéztem kíváncsi voltam a te családfádra is... És amit találtam.. Nos.. Nem kicsit meglepő... Amikor megtudtam azt hittem lefejelem a gépet... Nem akarlak megsérteni, de.. Azt hiszem megoldást találtam a kérdésre, hogy miért is hasonlítasz ennyire.. Nos.. Khöm.. Kate-hez... Elég egyszerű a válasz.. A rokona vagy.. Pontosabban a bátyjának a ükunokája...*mutatja meg az iratot* A te üknagyanyád egy bizonyos Sarah Nightflower... Előkelő családból származott... nemes volt.. De gondolom ezt te is tudod.. Azt is, hogy egy bálon teherbe esett, de a férfira nem emlékezett, aztán apácának állt és belehalt a szülésbe... Ismerős volt valahonnan ez a név és igen.. Láttam egy képet, amiről már biztosra mentem.. Ott volt azon a bálon, amit szerveztünk még több száz éve... Adam, Kate bátyjának az oldalán jelent meg, aztán együtt is hagyták el a bált... Sarah tőle esett teherbe...*néz a lány szemeibe mélyen* Igen Ria.. Benned is van vámpír vér.. Nem sok, de van.. Ez sok mindent magyaráz meg..
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szer. Aug. 05, 2009 8:11 pm

    -Nem akarod te azt tudni, még most nem az is biztos, ha az ágyban való tevékenységet elutasítottad, akkor azt se akarod tudni mit tettem a zuhany alatt. *és mély hallgatásba süpped, úgy tesz mint aki alszik.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szer. Aug. 05, 2009 8:20 pm

    Nerefil: * Szemeit forgatja és felül az ágyban * -Jobb lenne ha átmennék a másik szobába..tudod mellyire irritáló ha állandóan az arcodba vágják , hogy hibás vagy valamiért? Mert úgy érzem magam..annyit emlegeted a szexet ..egy kicsit próbálj meg nem rá gondolni van élet nélküle is. *Száll ki az ágyból és megy saját szobájából*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szer. Aug. 05, 2009 8:23 pm

    -De ha egyszer nem lehet neked ellenállni! És sajnálom ellentétes nemű vagyok!! Vonzasz mint a mágnes. Menj duzzogj csak. *hasra fordul az ágyon.
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szer. Aug. 05, 2009 8:27 pm

    Nerefil: * Megáll az ajtóban és végihallgatja a fiú szavait . Szororsúág illata érződik rajta ..mikor pedíg az ágyába fekszik nem duzzog hanem marcangolja magát pedíg Sokkal szívesebben lenne a fiú mellett.
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Szer. Aug. 05, 2009 8:41 pm

    Döbbenten hallgatja, amit Daniel mesél neki a családjáról. A nagyszülei sokat meséltek neki az akkori időkről, de régebbre visszamenőleg nem tud semmit. Egyszer nekiállt a családfáját megrajzolni, de az apai ágnál hamar feladta, az anyainak hozzá se kezdett. *Nem, nem tudtam, hogy nemes volt. És a többi is új.* Nézi anyai felmenőit. *Szóval távoli rokona vagyok a párodnak. Igen, ez magyarázza a hasonlóságot.* Kicsit gondolkodik, emészti a hallottakat. *Mi mindent magyaráz meg az, hogy vámpírvér is folyik az ereimben? Mármint a hasonlóságon kívül?* néz érdeklődve Danielre.
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szer. Aug. 05, 2009 8:42 pm

    *Morogva fekszik. Nem fér a fejébe Nerefil viselkedése.* -Rövid úton ketyós leszek, ja nem már az vagyok. Áááhh.... *Megpróbál aludni, hiszen másnap edzenie kell Shionnal és utána vadásznia is ki kell mennie.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szer. Aug. 05, 2009 8:45 pm

    Nerefil: * Felugrik az ágyra Sessh , de most nem bánja annyira legalább kicsit felvidul miközben beletúr a kutya szőrébe . A simogatás szaggatott lesz és lassan elalszik feledve bajainak tárgyát aki nem olyan messze tőle , a másik szobában pihen *
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Szer. Aug. 05, 2009 8:52 pm

    *elmosolyodik* Például akár a furcsa látomásaidat, vagy a jósláshoz való tehetségedet... *mondja*bőre kezdi lassan beinni a fagyit, és visszanyerni eredeti színét* És.. Nos a bőrödet is, ami érzékeny a napra... Többek között..*mondja* A dédnagyanyád már nem változott át... Onnantól kezdve női ágon végigjött a vámpírvér és a férfiak hoztak bele egyre több emberi vért.. Szóval.. *elmosolyodik* Akár egy jelnek is vehetjük azt, hogy a szél erre fújt téged...*mosolyog kedvesen*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szer. Aug. 05, 2009 8:55 pm

    *Csak fekszik, de nem sikerül aludnia kínjában hanyatt fekszik és a plafont kezdi el bámulni.* -Basszus csak őszinte voltam, erre megint én vagyok a rossz. Ki érti ezt?
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szer. Aug. 05, 2009 9:05 pm

    Nerefil: *Este felé felkel nemsokkal azelőtt , hogy lenyugodna a nap . Felöltözik , egy farmer szoknyát vesz fel spagettipántos pólóval , haját felfogja és úgy kezd neki kaját csinálni . Egy egyszerű ételt csinál , rántottát . Csipeget belőle de nem eszik túl sokat , nagy részét meghagyja Kiryuunak hátha éhes. Már alíg bír várni így idő előtt kilép a házból , első pillanatban nem érzi majd nagyon is amikor bőrét elekezdi égetni a lemenő nap sugara. A fagyasztóhoz megy ahonnan kivesz egy vaníliafagyit . Gyors be keni magát , a hatás gyors és eredményes. *


    A hozzászólást Nerefil összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 05, 2009 9:14 pm-kor.
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szer. Aug. 05, 2009 9:09 pm

    *Napnyugta után ébred lustán. Felül az ágyban, amit alaposan széttúrt alvás közben, a párnák szana szét vannak a szobában, elővadássza ruháit, amik tegnap voltak rajta és azokat veszi fel. jobb híjján.Majd elindul lefelé a konyhába.
    -Szia! - *Köszön Nernek. Végig néz a lányon, majd az asztalon.* -Kapok én is vagy álljak sorba kutya tápért? *vigyorog*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szer. Aug. 05, 2009 9:14 pm

    Nerefil: *Összerándul , mikor a fiú ráköszön * -Jesszus..szia..rámilyesztettél . Neked hagytam..persze , ha nem szerete csinálhatok neked mást is. * Egy tányért tesz a fiú elé majd arra kikanalazza a rántottát* -Hozom a tejet is mindjárt .* Kiveszi a hűtőből és tölt egy pohárba , a dobozt nem messze rajta hogy újra lehessen tölteni.* Leül a fiúval szemben és figyeli K-t , hogy nekikezd-e . Ner bőre árnyalatokkal sápadtabb , mint előtte volt és szemfogai még mindig eléggé nagyok
    *
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szer. Aug. 05, 2009 9:24 pm

    *Leül az asztalhoz de nem kezd el enni.* -Ettél már? *közben Nerefilt nézegeti*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szer. Aug. 05, 2009 9:27 pm

    Nerefil: -Igen..ettem már egy kicsit . *Megnyalja ajkát mivel kicsit száraznak érezte * -Nem tetszik az étel , vagy mi a baj. *Bök fejével a tál felé . * -Műzli van itt meg banán ,de azok nem valami nagy kaját egy ilyen nagyfiú számára. *Mosolyodik el *
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Szer. Aug. 05, 2009 9:28 pm

    Megcsodálja a gyors gyógyulást. *Értem.* mondja végül. Feláll. Nem tud nyugton maradni. Izgatottan járkál egy darabig, majd eszébe jut, miért is indult eredetileg a konyhába. Gyümölcsöt keres, és egy tányér szőlővel ül vissza az asztalhoz Daniel mellé. Az érzékeny bőrömet anyámtól örököltem, és a nagyanyámnak is az volt, ezt tudom. Viszont ilyen álmokra és látomásokra, vagy más furcsaságokra nem tudok példát. Bár anyu mindig elnézőbben viszonyult a különcségemhez.* gondolkodik hangosan. Közben a szőlőt szemezgeti. *Hát ennyit a sors játékairól.* neveti el magát.
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szer. Aug. 05, 2009 9:31 pm

    -Gyere ide, és egyél. Megvárom még te jól laksz. *torkot köszörül* - Szeretném ha én adhatnám a szádba.
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szer. Aug. 05, 2009 9:36 pm

    Nerefil: De én tényleg jól laktam már..* a fiú kérésén megelpődik első hallásra de nem sokat tétovázik . Átül Kiryuu mellé izgatottan * ~Etetni fog? ~* Elmosolyodik és kedvesnek gondolja a gesztust . *
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szer. Aug. 05, 2009 9:42 pm

    *Mikor Ner mellé ül, és elhelyezkedik utána fel nyújtja az első falatot. Szótlanul nézi amint a lány megeszi amit oda adott neki. AMint a lány lenyelte, azonnal nyújtja a következő falatot is.*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Szer. Aug. 05, 2009 9:43 pm

    *mosolyog a lány szavaira* Ezek a képességek előjöhetnek teljesen véletlenszerűen is.. ha jól emlékszem Adam-nek igen sok látomása volt... Sokszor ha akarta akkor is láthatta a jövőt.. És a jelent is.. nem csak az álmok találták meg.. *mosolyog* Valószínűleg ezt a hatalmat te örökölted, csak nem túl sokat belőle, de azért ez se semmi..*mosolyog, majd lenyalja ajkáról a fagyit* Hmm.. Finom..*vigyorog* Nem vagy éhes? A szőlő nem éppen reggelinek való.. Tessék étkezni rendesen..*kel fel*egy szalvétába megtörli magát*arca még picit piros de már egészen jó állapotban van* Mit kérsz reggelire? *néz rá kérdőn* Idehozom, aztán eszünk egyet.. Utána azt hiszem te döntöd el mit szeretnél csinálni.. nekem sürgősen fel kéne keresnem K-t.. De utána, amíg nem megyünk ki vadászni és az edzést tartja Shionnak mondjuk megtarthatnám az első órádat a számítógép kezelésből.. Mit szólsz hozzá?*mosolyog* Meg gondolom.. Nerefillel is lesz némi megbeszélni valód.. Ugyanis az este a kúria egy vámpír taggal szaporodott és fogyott is eggyel az emberek száma.. Nerefil szerencsésen túlesett az átalakuláson..
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szer. Aug. 05, 2009 9:54 pm

    Nerefil: * Elveszi a fiútól az első adagot amit pirulások közepette rág meg mivel a fiú eléggé nézi * A következő falatot is bekapja és még ezt követi pár* K combjára teszi kezét * -Köszönöm , ennyi elég volt ..mostmár tényleg televagyok . *Mosolyog * -Ha én etetlek...az ugye nem sértés..mivel te a királyom vagy..?
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szer. Aug. 05, 2009 10:00 pm

    - Ennyitől tele lennél? Egy madár is többet eszik mint te. *Mikor Ner megemlíti, hogy ő a király elkomorul.* -Ha csak ezért tennéd akkor igen, megsértődöm. Mi lenne ha elfelejtenéd a véremet? És férfi számba vennél?

    Ajánlott tartalom


    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Vas. Május 19, 2024 2:52 pm