Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+6
Kiryuu
Daniel
Andreas
Rianna Wolf
Mesélő
Doreen
10 posters

    Vérvörös Hold (FRPG)

    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Hétf. Aug. 10, 2009 8:28 pm

    *Nagyot néz az idegen férfi gesztusán, amjd hálásan tekint rá vissza, ahogy a nevén szólítja.* -Köszönöm.
    *A lakásban körben néz, először ilyedten nézi az üveg ahtókat, amjd mikor közelebb megy észereszi, hogy acélredőnyök vannak rajta, szóval nappalra le lehet engedni. Körbe járja a szobát és a terebélyes ágyra ül le. * -Sajnálom, hogy gondot okozok.
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Aug. 10, 2009 8:31 pm

    *Miután Shion és a lány eltűntek, ő maga is semmivé foszlik és a Kúria előtt bukkan elő. Mikor belép észreveszi Andreast, ahogy a szivarral szemezget.*
    - Van Whiskey és vodka is ha kell, én kimegyek és ronggyá iszom magam, jössz? *Azzal bemegy a biliárd szobába és felmarkol két üveg tömény szeszt és 4db szivart. Mint ami Andreasnál is van, a kertre nyíló ajtóban bevárja, majd kimegy az udvarra, úgy, hogy jól láthassa a pajtát és leül a fűbe. Kibontja a whiskyt és belekortyol, majd rágyújt a szivarra.* -Sajnálom, hogy a vér vonalamba tartozól, úgy fest örökölted a szeremli életben való pechünket. *jegyzi meg keserűen*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Hétf. Aug. 10, 2009 8:32 pm

    *mosolyogva figyeli a lányt* Hát.. nem is tudom.. Nem szabad egy hölgyet visszautasítani, szóval, ha igazán komolyan gondoltad, akkor szívesen csatlakoznék hozzád..*vigyorog* De csak azután, hogy minden porcikádat alaposan megmostam..*térdel a kád mellé, majd egy mosdó kesztyűt vesz fel és önt rá a tusfürdőből*ezután behabozza, majd megfogva finoman Ria kezét felemeli és végigmossa vele, majd a másikat is*ezután áttér nyakára, majd mellkasára - ahol a melleket kiemelt tekintettel fürdeti a habban - , hasára, hátára és oldalaira - amit kicsit meg is csikiz*ezután fenekét mossa meg , majd ölét, végül a hosszú, vékony lábakat, a bokákat is szépen körberajzolja a kesztyűvel, a talpát kicsit megcsikizi miközben mosolyog*az egész műveletet kimért precizitással végzi el, majd mikor leöblögeti a habot kedveséről lassan maga is bemászik hozzá és a kád szélének dőlve magához húzza mellkasára*elmosolyodva ölelgeti Riát*
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Hétf. Aug. 10, 2009 8:37 pm

    Shion:Nos mostmár jobban vagy úgy látom . * Leül az ágyra a lány mellé , majd hátradől és tarkója alatt összefűzi kezeit * Mesélj magadról egy kicsit Doreen . Hogy lógtál meg és milyen veszélyes a fazon aki elől szöktél .
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Hétf. Aug. 10, 2009 8:41 pm

    -Félek Nami miattam nagy bajba került. Ő az egyik hűségfesünk, ő segített megszökni, a személyzeti bejárat felő nem működtek a kamerák, a karbantartás miatt így sikerült megszöknöm, de úgyfest nem taxit kellett volna fognom. Az apám, arisztokrata de a többi is, az apám és a kijelölt férjem, a hercegek tanácsának a tagja. Ha vissza kerülök a karmaik közé néhány pofon nélkül nem élem túl. De ha nem szöklöm meg akkor magammal végzek, mert azt az arany kalickát már nem bírtam. Nem tehettem semmit, nem lehetett önnálló gondolatom, nem dönthettem el kit szeretek... és a többi... de nem akarlak ezzel untatni. Még azt se választhattam ki ki lesz abból akiből iszom. *húzza össze magt olyan kicsire amilyenre csak tudja.*
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Hétf. Aug. 10, 2009 8:45 pm

    Élvezi a fürdetést. A csikizés már kevésbé, de a nevetés a természetes reakció a dologra, így nem tetszése elsőre nem világlik ki. Csendesen somolyog, amikor Daniel csatlakozik hozzá a vízben. Hagyja, hogy a férfi magához húzza és átölelje. Ám ekkor kezei vándorútra indulnak, és most nem kedveskedni akar. Hasonlóan érzékeny, csiklandós helyeket keres kedvese testén, és talál is. Gonoszkás mosollyal figyeli az eredményt.
    Andreas
    Andreas


    Hozzászólások száma : 42
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Andreas Hétf. Aug. 10, 2009 8:48 pm

    *Andreas követi egy sóhaj közepette.
    - Jah, úgy nézki.....ömm... -* szemez a két szivarral. - Egy emberre ezek mennyire veszélyesek? Mert nem hiszem, hogy egy sima részegségtől jobban leszek. -*s előkotor a zsebéből egy öngyújtót. Elefántcsont berakásos, a minta pedig egy egész alakos sakál.
    - Bár két éve leszoktam a dohányzásról. -* rövid hatásszünet. - Vagy mégsem? -*de csak legyint.
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Hétf. Aug. 10, 2009 8:48 pm

    Shion: -Cseles voltál ami azt illeti . És jól tetted , hogy megszöktél. Mostmár te lehetsz a saját életed irányítjóa ..te választhatod ki kivel mit akarsz csinálni főleg mivel hölgyválasz van . * Felül * Kezét Doreen combjára teszi * Esetleg az zavar , hogy a közeledben vagyok ? *Csúsztatja feljebb tenyerét*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Aug. 10, 2009 8:52 pm

    -Alaposan ki fog ütni, úgy fogsz kóvályogni, mint aki matt részeg, de vámpír vér is van benned, szóval bírni fogod legalább az elsőt. *mélyet szippant, látszik, rajta, hogy iszonyú pocsék napja volt, és e pajtát nézi egy kedvűen.* - francba *majd meghúzza az előtte lévő üveget.*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Hétf. Aug. 10, 2009 8:54 pm

    -Ó igen, nincs hol laknom és miből tartom el magam és még neked is gondot okozok. *Felnéz a közeledésre* - Nem csak a tempód kicsit gyors nekem. *pirul el.* -öm... én még nem voltam férfivel és nem i láttam még.... *zavartan gyűrögeti az ágytakarót.*
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Hétf. Aug. 10, 2009 8:57 pm

    Shion: *Belecsókol a lány nyakába érzékien * -Egyszer régen én is voltam szűz..akkor még nem ismertem , hogy mi a jó . *Megköszörüli a torkát * Elnézést a tempóm miatt..de veszettül jó nő vagy. *Pimaszan belesuttog a lány fülébe* Én megmutathatom .*Megfogja a lány kezét és sliccéhez vezeti *
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Hétf. Aug. 10, 2009 9:00 pm

    *elmosolyodik, ahogy Ria hozzábújik, majd szemei elkerekednek, ahogy megtalálja a csikis pontot szinte pillanatok alatt*hé.. Hé ne.. Ne.. váá..*ahogy felemelkedik és mocorog a csikizésre, hirtelen feje a víz alá kerül, majd hirtelen feljön*haja függönyszerűen omlik szemeibe és köhög párat* Jól vagyok.. *köhögi, majd haját széthúzva Riára néz* Ugye tudod, hogy ez bosszút kíván?*vigyorog, majd elkezdi csikizni kedvese oldalát*mulatságát az óra csörgése szakítja félbe, ami a szobából hallatszik*odanéz majd szomorúan mélyet sóhajt* Nem ártana hamarosan reggelizni menni..*motyogja szomorúan* Aztán valamit tenni is kéne.. *sóhajt mélyet*
    Andreas
    Andreas


    Hozzászólások száma : 42
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Andreas Hétf. Aug. 10, 2009 9:04 pm

    *Andreas vállat von és rágyújt. Látszik rajta, hogy volt dolga már dohánnyal, de... Alig, hogy kb fél slukkot leszívott. Megáll. Mint egy szobor. De végül a tüdeje megtelik a füsttel. Újabb fél perces hatásszünet. Majd kifújja a füstöt széles vigyorral.
    - Hö....hö.....höhöhö. -* örül magának. - Ez nem semmi. *- Nézi a füstöt és a szivart. Majd leül. De még midig vigyorog.
    - Ehhez képest a hollandiai "leányálom" semmiség. Azzzztttttaaaaaaaaaa. -*majd jóízűen felnevet. Igaz az egész inkább egy lassított felvételhez hasonlít.
    - Ezt figyeld K. Nédd....karikát fújok. -* s igyekszik kör alakúvá alakítani ajkait, de nem sikerül ez tisztán látszik. Inkább valami furcsa vigyorgás kerül arcára aminek köszönhetően egy szabályos, egyenlő oldalú háromszög jelenik meg füstből.
    - Hoooovvvaaaa letttt a karikaaaaa? Ez nem is karikkkaaaaa. De furcsaaa aaaaaa geooo....geom.... geometriaaaaa...-* mondja ki végül nagy nehezen.
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Hétf. Aug. 10, 2009 9:05 pm

    *Először megijed, de utána elhatároza, hogy megteszi, mivel ha ez az egyetlen este, mikor szabad lehet és szabadon dönthet, akkor had ő döntse el ki lesz akit fogad elsőnek, és ez legalább a saját és szabad akaratából fog történni nem pedig atyai parancsra. Így hadja, hogy Shion vezesse, majd mikor biztosan érzi magát, egyedül is neki készül. Így kiszabadítja azt amit még sosem látott és amit még sosem tapasztalt bízva abban, hogy igaz amit mondanak és tényleg minden szép és jó lesz és felemelő. Viszonozza Shion csókjait is.*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Aug. 10, 2009 9:09 pm

    *Ahogy nézi Andreas szenvedését és neki is kezd a fejébe szállni a vörös füst és az alkohol, elkezd vigyorogni, Andreas háromszögén pedig felröhög és a térdeit csapkodja.* -te aztán igazán hülye vagy. Én meg egy nagy marha.... *ismételten elkomorul, beleszív a szivarba, kiereget egy kört majd szív még egyet és a pajtát nézi.*- elcsesztem... ez van.... *vigasztalja magát.* -Bazd veszettül szereetm azt a nőt, de... ahh.... mind egy. Jobb így. Ugye? *ránéz Andreasra aki még mindig karikát próbál meg fújni, de nem sok sikerrel, helyette van négyzet és tojás forma, na meg elpiszis, de karika sehol sincsen.*
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Hétf. Aug. 10, 2009 9:15 pm

    Felkacag, amikor Daniel a víz alá kerül. Fenyegetésétől nem ijed meg. Nem hagyja magát, így bár párszor ő is a víz alatt köt ki, kedvese is ismétlést kap a búvárleckéből. Az óra hangja őt is lecsillapítja. A reggeli hallatán megérzi, hogy éhes, bár még nem nagyon. *Azt hiszem, támogatom az ötletet.* Azzal egy könnyed csókot lehel kedvese ajkaira, és törülköző után néz.
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Hétf. Aug. 10, 2009 9:19 pm

    Shion: * Meglepődik , mikor a lány viszonozza a csókját és bátran segít neki megszabadulni ruháitól . A kabátot elhaítja és pólóját is leveszi gyorsan , sliccét már lehúzta a lány de a nadrág még rajta van * -Elősször te vagy én? *Kérdezi mosolyogva * -Ne kérdezd meg , hogy mi..csak válassz..
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Hétf. Aug. 10, 2009 9:22 pm

    *Bizonytalanul néz Shionra.* -őőő Te? *inkább kérdés mint kijelentés.* -öm... én nem tudom mit kell tenni.....
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Hétf. Aug. 10, 2009 9:25 pm

    Shion: Rendben..akkor először engem vetkőztetünk le . Azt tudod , hogy kell csinálni..ha esetleg valami mégsem menne akkor segítek rendben? Segítessz meztelenre vetkőznöm? *A hátára gurul és szétteszi lábát várva ,. hogy a lány segítsen vagy maga kezd neki*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Hétf. Aug. 10, 2009 9:29 pm

    *Pislog kettőt, de bólint és neki kezd, Shion és a farmerje lválasztásának, ami egészen simán megy, így kezd fellekólkesülni, és a többi ruhafosztás már könnyen megy, Kezdi élvezni is a dolgot.*
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Hétf. Aug. 10, 2009 9:37 pm

    Shion: -Köszönöm a segítséget Doreen . *Arca kissé kipirul miközben ragadozó tekintettel méregetei a lányt* Ugye , hogy nem is olyan szörnyű? * A lány mögé leül és nyakát kezdi el csókolgatni , szemfogaival végigsimít a helyen és halkan morog * -Nagyon vonzó az illatod . * Harapdálja meg a bőrt gyengéden , letolja a ruhát a lány válláról. Kezeivel alulról hatol be a furcsa ruha alá a lány hasánál amit elkezd finoman cirógatni*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Hétf. Aug. 10, 2009 9:38 pm

    *elmosolyodik a lány szavaira* Akkor essünk neki, valami készülődésfélének..*kel fel, majd törülközőért nyúl*kiszáll a kádból és magára tekeri az egyiket, majd mikor Ria felkel a kádban becsomagolja a másik törülközőbe*vigyorog egy sort, mikor kedvese a törülköző fogja lesz, majd felveszi karjaiba és úgy viszi ki a fürdőből*leteszi az ágyra, majd hoz még törülközőt*egyiket saját fejére teszi és belecsavarja már menetközben a haját, másikkal Ria fejét kezdi el szárítani*hamar megdörzsöli kedvese haját, ezután áttér testére is*onnan is felitatja a cseppeket, majd felkel és a szekrényéhez megy* Nos.. vagy adok neked kölcsön én ruhát, vagy így szaladsz a szobádig..*mosolyog* Női ruhám sajna nincsen, de majd megkérem az egyik hűségest, hogy szerezzen be párat...*vigyorog kedvesére, miközben magának kivesz egy laza farmert és egy piros pólót*az asztal és terítéke, valamint a ruhák, amiket tegnap levetettek eltűntek az este folyamán*a szoba teljesen olyan, mint mikor Ria előző nap munkához látott*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Hétf. Aug. 10, 2009 9:46 pm

    *Teljesen elengdi magát, furcsa hipnotikusak számára a fiú érintései, olyanok mint a zsibbasztó kis áramütések. Elernyed és szabadon hadja mozogni, a kedvest, mert ez a szó, forog a fejében. Nem tudja eldönteni ez csak puszta vonzalom vagy már bele is szeretett? De nincs túl sok ideje ezeng gondolkoznia, Shion tevékeny kezei elveszik a maradék eszét is.
    Forrón viszonozza shion csókjait, és mikro a fiú megint a nyakát csókolja hátraveti a fejét, hogy még jobban hozzá férhessen. Közben jobb keze vándor útra indul, és rámarkol a fiú meredező férfiasságára, és végig simít rajta. Bal kezével pedig a fiú combját kezdi el símogatni. Érzi azt is, hogy lába között elünti a forróság. Mohón vágyik shion érintéseire és csókjaira, szinte alig bírja kivárni, hogy lefejtse róla a ruháját, így segít neki kibújtatni önmagát a felsőrészből, így már a szoknya rész könnyen és gyorsan lecsúszik.*


    A hozzászólást Doreen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 10, 2009 10:25 pm-kor.
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Hétf. Aug. 10, 2009 9:59 pm

    Úgy dönt, nem tiltakozik a teljes ellátás ellen, kiélvezi az utolsó pillanatig a kényeztetést. A ruha problémáját egy vállrándítással és egy mosollyal intézi el. *A szomszéd szobában lakom, úgyhogy nem kell nagy távot megtennem azért, hogy ruha legyen rajtam. De a másik ajánlatot szívesen fogadom. Megvársz?* Azzal feláll az ágyról, egy szenvedélyes csókkal elköszön kedvesétől, és átmegy a saját szobájába. Fésülködés után egy szalaggal a tarkójánál összefogja a haját, csak egy-egy tincset hagy szabadon két oldalt. Most jól látszik bal halántékánál fehér tincse. Ruhatárából egy világoszöld lapnadrágot és egy rózsaszín ujjatlan felsőt választ. Most a melltartóról se feledkezhet meg, bárhogy is tetszett a dolog Danielnek, ugyanis a blúz tüllös anyaga kicsit átlátszó. Az egész készülődés maximum tíz percet vett igénybe. Amikor elkészült, visszament Danielhez.
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Hétf. Aug. 10, 2009 10:09 pm

    *bólint* Bár megnéztem volna rajtad a ruhámat, de te tudod..*vigyorog*mikor a lány kimegy elkezd készülődni*megtörölközik, majd felöltözik*haja eléggé nehezen fésülhető csak, mélyeket sóhajt, mikor a fésű harmadik foga törik bele* Ezt nem hiszem el..*morogja, majd ahogy húzná ki a fésűt a hajából az nem enged*szenved vele egy sort, de egy idő után feladja*~legalább Gigi-nek jobban fog így tetszeni..~*gondolja, mikor betoppan kedvese*elmosolyodik* Jól nézel ki..*méri végig, majd arca kicsit elkomorul a melltartó láttán, de elvégre a többiek előtt nem árt, ha nem mutogatja magát*ha kettesben lesznek, majd megszabadítja a zavaró ruhadarabtól, tervezgeti és már forr a vére*

    Ajánlott tartalom


    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szer. Május 08, 2024 11:10 am