Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+8
Daniel
Lyra
Kuraan
Noko
Nerefil
Shion
Kiryuu
Doreen
12 posters

    Vérvörös Hold (FRPG)

    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Vas. Szept. 20, 2009 3:37 pm

    *Bara előtt térdel.* - Igen vállalom... Valahogy megoldom a dolgot. *felkel bemegy a gardróbba, mivel a zsákját vissza vitte oda, feltúrja, és megnézi mennyi pénz van benne.* -Megoldom hidd el.... de nem akarom, hogy odaát nőjön fel... semmi esetre sem... majd vissza megy Barahoz, letérdel elé, és a fejét a lány lábára teszi.* -De lehet inkább neked van igazad, ide át, megannyi veszély les rátok... ott biztonságban vagytok... Mindenesetre, szeretnék róla tudni... meg ismerni.... *hangja csendessé vált.*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Vas. Szept. 20, 2009 3:38 pm

    -Természetesen, az az féltékennyé fogo tenni, ő meg csak azért is elmegy, nehogy lecsapjanak a kezéről. Kiváló ötlet. *mosolyog, ám kissé gonoszkásan.*
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Vas. Szept. 20, 2009 3:49 pm

    *örül, mikor az edzőteremben megtalálja K-t*a The Gazette számon elmosolyodik*~itt mindenki ezt hallgat?~*közelebb megy* Kiryuu.*szólítja meg, majd közelebb lép hozzá* Beszélhetnénk? Fontos lenne.*néz rá komolyan* A Nemzős dologról szeretnélek megkérdezni... Mit kívánsz tenni most? Mi lesz a többi kiválasztottal?*nem sértés akar lenni, látszik, hogy aggódik és érdekli, amit tudni szeretne*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Vas. Szept. 20, 2009 3:54 pm

    Nerefil: -Pontosan . *Elmosolyodik .* -Úgy látom te sem ellenzed az ötletemet , akkor ezt megbeszéltük . Egyébként szerinted jön Kuraan a bálra? Mert ha igen akkor úgy kéne alakítani a dolgot , hogy ne ugorjanak össze Shionnal.
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Vas. Szept. 20, 2009 3:55 pm

    *Kissé félre csap mikor Noko felhozza a kiválasztottakkal kapcsolatos, dolgot.* -Mi lenne? Van még röpke 4hónapom, addig. Azt maximálisan kiélvezem itt aztán teszem a szépet. Mert? Bár semmi kedvem hivatalból csalni a Felem és méghozzá az ő orra előtt.... sőt... *megáll az edzésben.* -Jó lenne az Őrzővel tárgyalni egy cseréről, bár nem hiszem, hogy elengedi a büntetésem.... *fintorodik el.*
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Bara Vas. Szept. 20, 2009 3:57 pm

    *mélyet lélegzik miközben behunyja a szemeit a férfi szavaira*mikor kinyitja finoman végigsimítja Kuraan arcát* Rendben van. Láthatod majd, de. Neked kell eldöntened, hogy mit szeretnél. *néz rá komolyan* Én szeretnék veled maradni. De te meg tudnád szokni azt az életet? Vagy ismét elmenekülnél?
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Vas. Szept. 20, 2009 3:57 pm

    -Róla aztán semmit nem tudok. Ezt tőle kellene igazából meg kérdezni. De ha jönne is akkor kivel? Bár ahogy ismerem nem hiszem, hogy jönne.
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Vas. Szept. 20, 2009 4:11 pm

    - És ha mégis belemegy a cserébe? Ki tudja? Lehet nem? *néz rá komolyan* Ha valaki elvállalná helyetted örömmel? Megtenné, mert nincsen más kötelessége? Az Őrző annak csak örülne. Nem? De négy hónap.. A kiválasztották már lemondtak róla, hogy odamész. Aggódnak a faj miatt. Minél előbb kéne cselekedni.
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Zien Vas. Szept. 20, 2009 4:17 pm

    *furgonjában ülve hajt a kihalt városrészen, Mocsok city-ben*~Nem lehet igaz.. Az előző főalantas szerint itt rengeteg vámpír él. Erre nincsen egy sem. Na persze. Biztos el vannak bújva. Vagy csak az én beiktatásom tiszteletére nem jönnek elő? Ch. Hogy utálom mindet! Remélem az Omega nem várja el, hogy az első nap máris mintaképpé váljak.. De azért valami fogás nem ártana..~*leállítja a kocsiját egy nyilvános parkolóban, majd sétálva indul tovább*~merre vagytok drágaságaim?~*vigyorog gonoszan, miközben egy éjszakai mulatóhely felé megy, ami előtt hatalmas sor áll*a hely neve Bloody Mary*~itt a környéken elég sokunk elesett.. Talán ez a hely valami vámpír tanya.. Ki tudja. Ezek a nyomorult emberek is annyira szerencsétlenek. Nem! Szánalmasak! Ez a jó kifejezés!~
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Vas. Szept. 20, 2009 5:06 pm

    -Nézd, egységet kötöttem velem, mi szerint félévem van még újoncokat képezni, ha ezt nem mondta el a kiválasztottaknak az nem az én bajom. Ezer örömmel cserélném le a postot, csak épp nem tudom el engedi e a büntetésem, mert nem kedvességből lettem oda beutalva kölyök. *Fordul Noko felé.*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Vas. Szept. 20, 2009 5:13 pm

    *Felnéz a lányra.* -Azt hiszem igen, ha nem láncolsz magadhoz, hanem mozoghatok szabadon, akkor ....igen....*bár ez elég bizonytalanul hangzik. Összességében végig gondolja, hogy ha haza jön hozzá az még oké, mellette harcolhat és arra megy amerre jó neki, csak nappalra kell ide haza jönnie. Végül is nem nagy dolog. és már amúgy is sokkal tartozik Baranak, és az öccsének is igaza van ha szereti akkor ideje végre rendesen bánnia vele.* -Ideje felnőnöm nem? Vállalnom értetek a felelősséget... annyi sok év után, annyi sok segítség után ideje lenne már viszonoznom is valamit... és nem kihasználni téged...
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Vas. Szept. 20, 2009 5:23 pm

    - Csak meg kéne tőle kérdezned. *néz rá* Szerintem Nerefil mellett nagyon sokat javultál ennyi idő alatt. Az újoncok képzése elengedhetetlen, és ahhoz te is kellenél. Úgy sem fogod megcsalni Nerefilt. Hiába lesztek ott 4 hónap múlva. Ez lehetetlen egy szerelmes vámpírnál. Így lehetetlen az is, hogy a fajt tovább szaporítsd. Érzelmileg elkötelezetlen férfira van szükség, akinek a vére elég jó. Ha.. ha esetleg nincsen más... Nos.. Mondjuk én is.. felajánlanám magam. Köszönetképpen, hogy Lyra megmentette az életemet. Tartozok neki ennyivel.*néz K-ra komolyan*
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Bara Vas. Szept. 20, 2009 5:28 pm

    - Nincs szükség arra, hogy visszafizess bármit. Sokat segítettél már nekem. És a fiúnk, valamint a mostani kicsi mindennél nagyobb ajándék számomra. Nem kell több nekem. Nem kötelezlek semmire, szabadon választhatsz, amit szeretnél. A te életedről te döntesz. Nagy ajándék lenne, ha a többi kiválasztottal is megtörténne ez az eset. Ha végre a faj felvirágzana. Boldog lennék. Az mindennél többet jelentene. Kuraan..*sóhajt mélyet, majd elmosolyodik* Soha nem használtál ki engem. Amit adtam azt szívesen ajánlottam fel neked. Én viszont becsaptalak egyszer már. Ezért is mondom azt, hogy nincs felelősséged. Úgy döntesz, ahogy szeretnél.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Vas. Szept. 20, 2009 7:11 pm

    -Nem tévedsz, igen is felelős vagyok értetek. Nokonak már elcsesztük az életét, ebben mind ketten hibásak vagyunk. AZ ővét nem kellene. Maradj.... kérlek... azt nem ígérhetem, hogy megjavulok, de hogy nem menekülök el, azt talán igen...
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Vas. Szept. 20, 2009 7:14 pm

    -Na ne viccelj kölyök, majd pont te? Tegnap éjjel lettél megmentve egy hárpiától, és most gyanítom nem a legjobb a kapcsolatod a nőkkel, erre Nemzőnek ajánlkozol... Gondolkodj egy kicsit. Akkor már inkább apádat, dobjuk be aduásznak, ő úgy is nagy csődör, még engem is lesöpört a színről mikor együtt csajoztunk. Neki lenne ott több haszna.
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Bara Vas. Szept. 20, 2009 7:26 pm

    *elmosolyodik, majd megfogja Kuraan kezét* Rendben van. De beszélnem kell az Őrzővel erről.*néz a férfira komolyan, majd vonásai ellágyulnak* Köszönöm..*suttogja mosolyogva*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Vas. Szept. 20, 2009 7:30 pm

    -Még is mit köszönsz? *néz fel értetlenül a nőre.*-Ahham... beszélj vele.....*nyel egyet.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Vas. Szept. 20, 2009 7:33 pm

    Nerefil: -Akkor talán nem fognak botrányt csinálni mármint csak Shion . Keresek valamilyen férfi partnert a gyakorláshoz rendben? *Áll fel * Elindul keresgélni. Az útja végül is az edzőterembe vezeti ahol rögtön akad két potenciális jelölt *-Sziasztok..nicsak ..az edztőtermet is pletyka helynek használjátok? *Mosolyog *
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Vas. Szept. 20, 2009 7:35 pm

    - Nem viccelek! Különben meg a fóbia ellen a legjobb módszer, ha szembeállítjuk magunkat a félelmünk tárgyával.*néz rá komolyan* Nagyon is megfontoltam a dolgot. És nekem bőven van mit meghálálni. Máshogy nem tudom kifejezni ezt. Jó persze. Kuraan nagyon jó lenne. Igen. Remek fogás. De ki garantálja a kiválasztottaknak, hogy egyszer csak nem gondolja meg magát és hagyja ott őket úgy, mint az anyámat? Én ott maradnék és amit kell megtenném!*jelenti ki határozottan*ekkor jelenik meg Nerefil* Jó napot.
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Vas. Szept. 20, 2009 7:37 pm

    *Nerefilel megy, mert úgy is az edzőteremben fogja tartani a tánc órákat, MP3asán rajta vannak a zenék is, amik általában lenni szoktak a bálokon, komolyan felkészült az oktatásra.* -Na milyen szépen itt vagytok mind a hárman.
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Vas. Szept. 20, 2009 7:40 pm

    -CöCö... Viszont ide is nagyon kell egy felnőtt jól képzett harcos, a hölgyek oda át várhatnak, vagy ha meg tudod oldani, hogy velünk harcolj, és velük is el egyél akkor ok. Mellesleg Nemző csak testvériségi tag lehet. *Ekkor belép Ner.* - Szia.. Nem, nem pletykálunk... Mi szél hozott? *Mikor Nerefilnek köszön akkor sokkal lágyabb a hangja, mint mikor Nokoval beszélt.*
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Bara Vas. Szept. 20, 2009 7:41 pm

    - Azt, hogy ezt mondtad. Köszönöm..*mosolyog, majd mélyet sóhajt egyet* Pihenhetnék egy kicsit itt? Utána visszamegyek.
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Vas. Szept. 20, 2009 7:45 pm

    Nerefil: -Jesszusom..nehogy még egyszer Jó napotot köszönj nekem . *Nevet * -Szia Ner és ha nem így lesz akkor elkaplak . *Fenyegeti meg a fiút * -Nokóhoz jöttem ..szeretnék kérdezni tőle valamit. *Megy közelebb a fiúkhoz*
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Vas. Szept. 20, 2009 7:47 pm

    - Értem. Úgy gondolom, hogy ennyi kivételt tehet az Őrző is. Majd beszélek vele.*néz rá komolyan*biccent Doreennek is, mikor beér*próbál nem hátrálni tőlük, de elég nehezére esik*viszont elhatározta magát*lecövekell* Rendben van Ner..*mosolyog kicsit erőltetetten, majd meglepődik* Tőlem? Mit?*pislog kérdőn*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Vas. Szept. 20, 2009 7:51 pm

    -He? Mit akarsz te Noko-tól? *Morran fel, eléggé terület féltőn.*

    Ajánlott tartalom


    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Kedd Május 21, 2024 12:10 am