Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+6
Kiryuu
Daniel
Andreas
Rianna Wolf
Mesélő
Doreen
10 posters

    Vérvörös Hold (FRPG)

    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Kedd Aug. 25, 2009 10:03 pm

    *Igyekszik nem lihegni nagyon, de 10 perc futás után igen csak fárad, mivel nem szokott hozzá az ilyes fajta megterheléshez. Közben, hogy elterelje gondolatatit a futásról, mivel tükör van a futópadok előtt így látja mi történik a háta mögött. Shiont nézi, a tükörben pedig látja, hogy a fú az ő hátát nézi, majd utánna K megsorozza egy adag ütés és rúgás kombinációval.*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Kedd Aug. 25, 2009 10:09 pm

    *egy idő után állít a súlyokon emeli 150 kg-ra karonként*majd kicsit nehezebben és lassabban de végigcsinál pár sorozatot*mikor hozzászokik a terheléshez fütyörészni kezd*
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Kedd Aug. 25, 2009 10:19 pm

    Shion: *Felhergeli magát K beszólásán * -Baszod..te hányszor kértél bocsánatot a hugomtól? Félrekefélsz és még annyira sem voltál képes , hogy bocsánatot kérj..meg meg csak megfogtam a fenekét szerinted melyikünknek van joga ha leugassa a másikat ? Vagy azt gondolof , hogy a király vagy és megvan a jogod h mindenki érzésein átgázolj? * Kivédi K ütésit és gyomorszájon térdeli a vámpírt dühösen * -Nerefil egy idióta , hogy téged szeret..tönkre fogod tenni már most látom . *Nem tűri tovább K Shion szemtelen modorát és orbbavágja kegyetlenül amitől megtántorodik a fiú és orrához kap , egyből dőlni kezd belőle a vér.*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Kedd Aug. 25, 2009 10:25 pm

    *A gyomorszájába érkezett ütésre, kissé meg görnyed, és zihál egy kicsit. *Shion pattogását egy hatalmas jobb egyenessel honorálja, ami következtében elered a srác orrának a vére.* -Csillapodj, mellesleg bocsánatot kértem már tőle. Ezért van velem.
    *Vár egy kicsit, a vézés nem áll el egy könnyen, mivel a lányok befejezték a futást, Doreen felé néz a válla felett, de igyekszik szemmel tartani Shiont is.* -Doreen, jobbra az első ajtó az első segély szoba a fagyasztóban van jég a polcon meg van vatta, hozz egy egy adagot SHion orrára. *majd vissza fordul a sráchoz.* - Jobb lenne ha nem pattognál, ez odakint az életedbe kerülhet kölyök. csoda ha ez a nő meg marad melletted.
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Kedd Aug. 25, 2009 10:27 pm

    *Éppen befejezik a futást Nerefillel, mikor K irtó nagyot ad Shionnak és a fiú orra vérezni kdz, ezek után K utasításokat ad, hogy honnan hozza a jeget és kötszert. Így futólépésben elindul, majd vissza kocog. De a srácok közelében lelassít, mert látja, hogy SHion ideges, nem akar a harc középpontjába kerülni így nem messze tőlük megáll, hogy kivárja a fejleményeket. Végül úgy dönt inkább a padra parancsolja a fiút.* -Shion, gyere ide légy szíves. *mutat maga melletti padra.*
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Kedd Aug. 25, 2009 10:32 pm

    Shion : *Odamegy ahova Doreen utasítja , elfekszik a peod így legalább nem lüktet annyira az orra bár így is enyhén szivárog a vér orrából *Szemeit becsukja és száján keresztül veszi a levegőt *
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Kedd Aug. 25, 2009 10:35 pm

    Nerefil: *Leszáll a futópadról , mikor K ebereset behúz bátyjának . * Doreen elmegy a dolgokért amit K mondott neki is a fiút is elakarja látni így saját maga kedveséhez megy* Megfogja K fülét és lehúzza , hogy egy magasságban legyenek * -Tessék megmagyarázni , hogy mi történt ki kezdte és ki provokálta igazán a másikat .Halljuk. *Fonja keresztbe kezeit mellkasán.*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Kedd Aug. 25, 2009 10:36 pm

    *Letérdel Shion mellé és előbb a steril gézlappal itatja fel orrának vérét.* -Fáj? *kérdezi meg kedves hangon. Közben óvatosan törölgeti a vért a fiú orra környékéről, majd miután felitatta a vörös folyadékot, a jeges zacskót óvatosan felrakja a srác orrnyergére.*- Szorítod vagy szorítsam én?
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Kedd Aug. 25, 2009 10:37 pm

    *a vérszagra odakapja a fejét, majd füttyent egyet, mikor meglátja Shiont, ahogy orrából dől a vér*pontosabban törött orrából*forgatja szemeit*látja, hogy Doreen már elment az szükséges eszközökért, majd mélyet sóhajt* K.. Mondtam hogy maradjon egybe a kölyök.. És ha lehet törd vissza az orrát, mielőtt így forr össze.. Elég idiótán fog kinézni, bár az tény, hogy már most is az.. Mindegy.. Ne kínozd már sokat..*leszáll a gépről kőröz párat mindkét karjával, majd ugrálva lerázza végtagjait*kiveszi a hallgatót a füléből, majd rájuk néz* Én megyek előkészítem a terepet a lőtéren... Gyertek mielőbb, aztán menjünk.. Sürgősen szét akarok rúgni pár alantas hátsót..*mondja, majd visszadugja a hallgatót és kimegy az edzőteremből, majd valóban előkészíti a pisztolyokat az aznapi oktatára*mindet ellenőrzi, tárakat rak beléjük, és üres tárakat tesz a pultokra, meg gyakorló töltényeket, hogy lemérje milyen gyorsan tud tölteni a srác*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Kedd Aug. 25, 2009 10:40 pm

    -héé.áá..* Mikor Ner lehúzza a fülénél fogva, így féloldalasan dől meg, amjd fordul, hogy szemben legyen a lánnyal.* - Ő kezdte a provokációt, mint mindig, én csak bevittem egy ütést. Legalább most tudnak békülni, még Doreen ápolja, mellesleg, jobb, hogy ez most jött ki. Hátha tanul belőle, mert ha kint is így viselkedik akkor csak a hulláját hozhatom haza... Elengednéd a fülem Nalla? Nem vagyok én nyúl.
    *Dan-hoz fordul, majd sóhajt egyet. derékon kapja Nert és oda megy vele Shion hoz.* - Kellj fel, helyre töröm az orrod, fájni fog, és ne kapálózz. na mozdulj.
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Kedd Aug. 25, 2009 10:47 pm

    Nerefil: *Megpuszilja a fiú fülét és elengedi * -Jól tetted..amit tettél de azért legközelebb ha tanító szándékkal bemosol neki ne törd el az orrát. Rendben? *Pislog kettőt mikor felkapja könnyen kedvese , mint egy játékbabát de hát csak egy a harcosok közül így nincs nagyon min csodálkoznia.*
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Kedd Aug. 25, 2009 10:51 pm

    Shion: -Csak egy picit..nem vészes..*mosolyog a lányra ,de néha fájdalmasan megrándulnak vonásai *-Szorítanád te a helyére légyszíves? *Néz kérlelve a lányra* Felül nehézkesen mikor odamegy K , leveszi a jeges zacskót az orráról , megfogja Doreen kezét és elkezdi simogatni *-Csináld* simogatja Doreen kezét továbbra is , mintha ebből merítene erőt*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Kedd Aug. 25, 2009 10:55 pm

    *Féltérdre ereszkedik, hogy egy vonalba legyen nagyjából Shional.* -Ha ütsz vagy rúgsz kitöröm a nyakad. *Azzal vissza roppantja a kölyök orrát a helyére.* - Na feküdj vissza, *Doreenhez fordul.* -Jegeld neki még egy kicsit, még el nem áll a vérzés. Utána gyertek át a lőtérre.
    *Megfogja Ner kezét és elindul.* - Ő provokálta ki, tehetek én róla, hogy pont az orrát hagyta szabadon? *Az ajtóban felkapja Nert, lábbal nyit ajtót miközben kedvesét csókolja. Így mennek el a lőtérig néha néha megálva a falnál egy egy hevesebb csókra.*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Kedd Aug. 25, 2009 10:57 pm

    -Persze szorítom. *Majd mikor K oda megy és vissza töri Shion orrát, akkor fogja a fiú kezét, és nézi, hogyan is kerül vissza a törött orr a helyére. MAjd miután K végzett és Shion megint elfeküdt akkor megint csak felitatja a vért és jegeli kedvese orrát.*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Kedd Aug. 25, 2009 11:01 pm

    *a lőtéren már nagyban gyakorol*a céltáblákat ide-oda mozgatja, cikk-cakkban, előre hátra a leggyorsabb fokozaton, de eddig minden lövés betalált* Ez menni fog..*tölti újra a gyakorlópisztolyt, majd előveszi berettáját és azzal is lead egy sorozatot, de ismét csak találatok* Unalmas..*újratölti a fegyvert, majd elteszi és várja, hogy a lelkes újoncok megérkezzenek*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Kedd Aug. 25, 2009 11:05 pm

    Nerefil: *Elhúzza száját mikor hallja a csonttörését * -Ne rosszalkodjatok..fiatalok..*Mondja Doreenének ,nem mintha lenne rá valami esély is. * Beletúr kedvese hajába és lábait összekulcsolja kedvese csípőjén * -Hova akarsz vinni? Így hamarabb kötünk ki az ágyban mint valami edzőtéren..*sóhajt fel*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szer. Aug. 26, 2009 10:50 am

    -Ha nem tetszik, jöhetsz a saját lábadon is. *közben megáll és a falhoz támasztja kedvese hátát, úgy vált vele heves csók csatát.* -Egy szavadba kerül és leteszlek, de ágyba is vihetlek, de akkor lekésed Dan óráját. Bár tarthatok neked sokkal izgalmasabb órákat.... Na, hogy döntesz?
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Szer. Aug. 26, 2009 11:21 am

    Shion: * Felnyög , mikor helyre rakja orrát K .* Egész feje lüktet és fáj , csak Doreen jegelése és jelenléte csillapít rajta valamicskét * -Bocs..azért..amit a konyhába volt. *Mondja orrhangon, felnéz a lányra miközben még mindíg kezében szorongatja Doreen kezét *
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szer. Aug. 26, 2009 11:25 am

    Nerefil: -Nem mondtam egy szóval sem , hogy nem tetszik . * Viszonozza a hevese csókokat * -Ne csábítgass a maganáóráidra.. *Mosolyodik el * -Ha ezt a napaot még kibírjuk akkor biztosan megfogok jelenni egy -két izgalmasabb órádon . Jó ötletnek tartod , hogy pisztolyt adj a kezembe?
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szer. Aug. 26, 2009 11:29 am

    *Leül Shion mellé.* -Feküdj el. Tedd a fejed a combomra. *Mikor a fiú elfekszik, megint lejegeli az orrát, illetve felváltva törölgeti a vérét.* - Meg van bocsájtva, de készülj fel arra, hogy a magam útját akarom járni. Elegem van abból, hogy mások döntenek felettem. Szóval ha legközelebb is ilyenne próbálkozol, olyan helyzetben ahova nem való, számíthatsz a pofonomra. *Meindeközben kedvesen mosolyog a fiúra és odaadóan ápolja. Jobb kézzel, az orrárt jegeli, ballal pedig Shion kezét fogja, és hüvelyk ujjával simogatja a fiú kezét.*
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Szer. Aug. 26, 2009 11:38 am

    Shion: *Fejét készségesen a lány combjára hajtja * -Rendben..akkor majd figyelni fogok hogy mit hol tehetek veled . A magad útját akarod járni...de ugye azért nekem is van helyem melletted ..vagy már meguntál ennyi idő alatt? *Néz fel a lányra kérdőn * Nyugtatja a simogatás , elnyúlik már amennyire teheti * -Jó lenne összeszednem magam ha estére tényleg kiakarnak vinni .
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szer. Aug. 26, 2009 11:47 am

    *Arrébb veszi a fiú orráról a jeges zacskót és megcsókolja.* - Remélem ez elég egyértelmű, igen szeretném ha az életem része maradnál. *Vissza teszi a jeget Shion orrára.* - Igen, nem ártana össze szedned, magad. Nem hülyeség amit K mondd neked, hallgathatnál rá, sokkal több a tapasztalata a harc terén mint neked. Ha ezek után is kivisznek magukkal, kérlek hallgass rájuk, épségben szeretném ha haza hoznának. És különben is, vigyázz az orrodra, úgy döntöttem én is Daniellel megyek apám báljára, és be akarlak neki mutatni. Bár lehet addig még inamba száll a mostani bátorságom, de egyszer akkor is elé kell állnom. *elengedi a jeges zacskót, ami a helyén marad és hideg kezével beletúr Shion hajába.*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szer. Aug. 26, 2009 8:05 pm

    -Még bírjak ki 24 órát? A lehetetlent kéred tőlem, úgy hogy a közelemben vagy s nem mondasz nekem nem-et. *Leteszi Nert.* - Lehet megbánom még későbbe de most azt mondom, nem baj, ha megtanulsz lőni, ez a világ bizonytalan, sose tudhatom, mikor éri a Kúriát alantas támadás. Szóval biztosabb és én is nyugodtabb vagyok, ha tudom tudsz lőni, és megvédeni magad. *arca és hangja is komolyra vált.*
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Szer. Aug. 26, 2009 8:10 pm

    Shion: * Nagyot sóhajt megkönnyebbülten *-Reménykedtem benne , hogy az életed része lehetek . Rendben , majd jófiú leszek és hallgatok a főmuftira. *Forgatja a szemét , hogy Kra kell majd hallgatnia * -Majd bemutatkozok neki én..nehogy azt higyja , hogy nincs vér a pucámban , hogy odamenjek és bemutatkozzak . Szal emiatt ne idegeskedj rendben? *Mosolyog a lányra*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szer. Aug. 26, 2009 8:15 pm

    - Nem is tudja mitől féljek jobban, attól, hogy apám hogy reagál majd rád, vagy, hogy te hogyan fogsz neki bemutatkozni. Jobban van már az orrod? Mert ha igen akkor mehetnénk Dan-hoz biztos vár már ránk. *Mindeközben kedvesen símogatja Shion haját.*

    Ajánlott tartalom


    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Vas. Május 19, 2024 9:44 pm